Прескочи до съдържание

Криптовалути - майнинг, инвестиции, доходност и т.н.


Препоръчани мнения

П.Кръстев
преди 41 минути , logist13 каза:

 

Не виждам да съм коментирал никъде нито колко ще е следващия пик, нито колко ще е спада след него. Мисля, че е доста ясно казано: "Исторически при бул рън спадовете са до 20-30% от постигнат пик преди пак да тръгне нагоре..." и не съм казвал каквото и да е за следващия мечи пазар. И съм съгласен, че този път е доста по-вероятно да е различно, особенно на фона на най-успешния старт на ETF в историята, тези свързани с биткойн, както и излизащата информация за интерес на пенсионни (а и не само) компании към биткойн. И покрай това си мисля, че с навлизането на институционалните инвеститори на пазара резките спадове ще останат в миналото, както и резките скоковете в цената.

Ами идеята ми беше точно това, че нито твърдението за историческите 20-30% е вярно, а пък "т.е. ако се следва тази логика може да падне до към 50k." ми звучи като твърдение за следващия мечи пазар, на база на грешните исторически данни. Явно не съм разбрал правилно.

 

Както и да е де, всеки има мнение, което може да споделя. 

Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Робин Худ пускат кредитна карта ( Visa Sgnature ) с 3% кешбек на всяка транзакция . 
 

https://www.robinhood.com/creditcard/

 

Картата няма годишна такса , но за да я притежавате трябва да сте Голд мембър , членството струва 50$ годишно или 5$месечно.

  • Харесвам 6
Връзка към мнение
  • 4 седмици по-късно ...

Весело описание на реалността, @VASILEV, но нещата ще си дойдат на мястото към края на тази година, а следващата ще имаме нов супер връх! 120-140 бона поне.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.