Прескочи до съдържание

Криптовалути - майнинг, инвестиции, доходност и т.н.


Препоръчани мнения

преди 3 минути , VASILEV каза:

Нямам идея, а и нека клуба и Австралийското правителство си блъскат главите..истината е, че все почесто ще виждаме и чуваме за така нареченото ''mass adoption'' и биткойн ще бъде все по използван..

@VASILEV, Василчо (да продължим добрите традиции с преиначаване на имената...) мани ги тия австралийци.

Кажи сега да купувам ли, да продавам ли или ... да се огранича само в писането на глупости. 

  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 13 минути , VASILEV каза:

Нямам идея, а и нека клуба и Австралийското правителство си блъскат главите..истината е, че все почесто ще виждаме и чуваме за така нареченото ''mass adoption'' и биткойн ще бъде все по използван..

Чува се често за примене на биткойн по-широко от бизнеса. Аз лично бих се радвал, ако това стане факт, но честно казано, гледам с голяма доза скептицизъм на подобни новини. Поради простата причина, че в повечето държави, все още няма механизъм как това да се случи легално. Имам предвид, някоя фирма или организация да плаща заплати в биткойн. Не виждам как в страните от ЕС, на някой могат да му изплащат запалта в койни легално и да  удържат данъци, осигуровки и прочие. Предполагам, че в  САЩ и Австралия също няма изграден механизъм, поне на база това което съм чел. Според мен, няма как да се случи, преди да има система за контрол от правителствата. 

Връзка към коментар
преди 5 минути , nomad каза:

Чува се често за примене на биткойн по-широко от бизнеса. Аз лично бих се радвал, ако това стане факт, но честно казано, гледам с голяма доза скептицизъм на подобни новини. Поради простата причина, че в повечето държави, все още няма механизъм как това да се случи легално. Имам предвид, някоя фирма или организация да плаща заплати в биткойн. Не виждам как в страните от ЕС, на някой могат да му изплащат запалта в койни легално и да  удържат данъци, осигуровки и прочие. Предполагам, че в  САЩ и Австралия също няма изграден механизъм, поне на база това което съм чел. Според мен, няма как да се случи, преди да има система за контрол от правителствата. 

Нещата ще се случват постепенно според мен, вероятно ще минат години, ако изобщо се случи.

Всъщност идеята е, че колкото повече биткойн навлиза в общественото пространство, толкова повече ще се търси и цената му ще расте. Което в частност удовлетворява нас, които сме купили биткойн. Поне докато не бъде регулиран.. Но да му се кефим сега и да се надяваме $100к дойде като коледен подарък🙂

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 24 минути , ven62 каза:

@VASILEV, Василчо (да продължим добрите традиции с преиначаване на имената...) мани ги тия австралийци.

Кажи сега да купувам ли, да продавам ли или ... да се огранича само в писането на глупости. 

@ven62, Венчо нека да продължим с традициите щом си казал🙂 

Dollar cost average е най добре да се прави сега според мен, когато имаме спадане в цената, както в момента. Тоест, всичко което имаш(приемаме, че си вложил парите си в така наречените blue chips или добри проекти) да прибавяш по малко в моментите когато има такива сривове. Аз не бих купувал в края на бул маркета,  DCA и ще чакам беар маркета. 

А иначе защо да не си драскаме глупости...

257734039_1161713910904689_3491427569109098591_n.jpg

  • Смея се 4
Връзка към коментар

Има един юнак, дето засега доста добре познава, юнската му прогноза се изпълнява перфектно. Може да се хвърля по някое око тук:

PlanB (@100trillionUSD) / Twitter

 

Мен ми се вижда множко, ама времето ще покаже. Аз съм песимист, 80-100к до края на годината 🙂

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 7 минути , logist13 каза:

Има един юнак, дето засега доста добре познава, юнската му прогноза се изпълнява перфектно. Може да се хвърля по някое око тук:

PlanB (@100trillionUSD) / Twitter

Този и аз го следя, и наистина нещата се случват почти както той казва

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Аз пък не разбирам какъв е този ентусиазъм с биткойн и приемането му като разплащателно средство. Нали винаги се приравнява към фиатна валута. По ми прилича на ценен метал, но и той пак се равнява във фиат. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Все някой познава, след като има хиляди които предричат разни неща, все някой уцелва.

Аз се чудя, как изобщо някои си мислите, че някой може да предскаже каквото и да е. 

  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 3 часа, Alexander каза:

Все някой познава, след като има хиляди които предричат разни неща, все някой уцелва.

Аз се чудя, как изобщо някои си мислите, че някой може да предскаже каквото и да е. 

Не е сложно да се познае, шансът е 50-50. Или ще се качи, или няма да се качи.

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар

Ето за това става дума, все повече компании ще използват Биткойн..нещата се случват бавно, но сигурно...днес PayPal утре Visa ..

 

 https://twitter.com/BTC_Archive/status/1461394646949679107?s=20

Връзка към коментар

Добре, ама какво като пейпал приемат крипто? Просто не схващам какво толкова е станало. Все едно като са почнали да използват левове да е избухнал лева 🙂

Не се заяждам, просто не ми е ясно какво се очаква да се промени. 
Отделно пейпал имат супер дървен курс винаги, а те ще конвертират. 

Връзка към коментар
преди 1 час, Zlia каза:

Добре, ама какво като пейпал приемат крипто? Просто не схващам какво толкова е станало. Все едно като са почнали да използват левове да е избухнал лева 🙂

Не се заяждам, просто не ми е ясно какво се очаква да се промени. 
Отделно пейпал имат супер дървен курс винаги, а те ще конвертират. 

Ето ти още новини свързани с Биткойн и криптовалутите като цяло. 

https://cointelegraph.com/news/fidelity-clears-regulatory-hurdle-to-become-canada-s-first-institutional-bitcoin-custodian

По надолу в статията, президента на Fidelity Clearing Canada Scott Mackenzie казва:

“The demand for investing in digital assets is growing considerably and institutional investors have been looking for a regulated dealer platform to access this asset class.” 

 

Това което искам да кажа е, че се вижда как все повече институции търсят да инвестират в крипто, все по често ще се говори за Биткойн и крипто валути, което ще доведе и до по голямо търсене като цяло, а това от своя страна ще доведе и до по висока цена. Това което мен ме интересува е да купя Биткойн на $30К и да го продам на $100К, но това няма как да стане, ако никой не е чувал за Биткойн.

Какво ще се случи в бъдеще, само времето ще покаже.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Другата монета, която буквално избухна е GALA. Аз купих от нея, както и SAND. Само пясък не бях купувал досега. Вече се оглеждам за цимент и портфолиото ми става бетон.

  • Харесвам 2
  • Смея се 7
Връзка към коментар

Какво мислите за AMP , гледам, че в момента е нова в Бинанс, още е евтина, според вас дали има перспектива?

 

 

PS. Който няма профил в coinbase , в момента в TCB UK има промо за първа транзакция при нови клиенти.

New Customer First Trade
No minimum trade amount required
Exclusive Offer £40.00
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

@Jorro, какво да ти кажа не знам. От лятото я хвалят тази монета и съм я сложил на фаворити да я следя, но поне засега не виждам голямо движение. Сега хвалят проектите свързани с Metaverse общо взето.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 11 часа, ACM каза:

Страшен moonvember се получава

Че какво му е на moonvember - а

Имаше дип от който много хора се възползваха, нещата сега започнаха да се връщат на предишните си нива и нагоре. Да не говорим за Cro, Sand и т.н

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 2 часа, Jorro каза:

Какво мислите за AMP , гледам, че в момента е нова в Бинанс, още е евтина, според вас дали има перспектива?

 

 

PS. Който няма профил в coinbase , в момента в TCB UK има промо за първа транзакция при нови клиенти.

New Customer First Trade
No minimum trade amount required
Exclusive Offer £40.00

AMP днес е с ръст над 40 % .

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 11 часа, VASILEV каза:

Че какво му е на moonvember - а

Имаше дип от който много хора се възползваха, нещата сега започнаха да се връщат на предишните си нива и нагоре. Да не говорим за Cro, Sand и т.н

Да не говорим пък за ADA какъв Moonvember прави 😄 

Връзка към коментар
преди 12 часа, VASILEV каза:

Че какво му е на moonvember - а

Имаше дип от който много хора се възползваха, нещата сега започнаха да се връщат на предишните си нива и нагоре. Да не говорим за Cro, Sand и т.н

Имам един колега, който за по-малко от година, без да го е планирал, стана милионер в лева, после в долари и чакаше това да се случи в евро.

Все още има блясък в очите му и пълна липса на мотивация за работа. 

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
На 18.11.2021 г. в 20:53, Zaro каза:

Не е сложно да се познае, шансът е 50-50. Или ще се качи, или няма да се качи.

Или както отговорила блондинката (да ме прощават умните и красиви блондинки във форума :grin: ) на въпроса каква е вероятността да срещне динозавър на площад Славейков:
- 50 на 50 - или ще го срещна, или няма. 

  • Харесвам 2
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 3 часа, П.Кръстев каза:

Да не говорим пък за ADA какъв Moonvember прави 😄 

Бях +150% преди няколко месеца, сега съм почти на червено 😄 Добре се получава. XRP и TRX и те страшно развитие търпят 😄

Връзка към коментар
преди 15 часа, Crazy Horse каза:

@Jorro, какво да ти кажа не знам. От лятото я хвалят тази монета и съм я сложил на фаворити да я следя, но поне засега не виждам голямо движение. Сега хвалят проектите свързани с Metaverse общо взето.

В Бинанс имаше нещо като игра с търгуване на 5 валути - ENJ, TVK, ALICE, другите не ги помня. Аз купих от тези 3-те.

ENJ - на 13.11 купих 40 токена на 3.03$, днес удари рекорд от 4.5$ 

TVK - на 13.11 купих на цена 0.373$, продадох на 0.45$

ALICE - на 11.11 купих 10 токена на 13.2$, вече стигна 25.96$

  • Харесвам 7
  • Браво 1
Връзка към коментар

Аз много съм доволен от SAND. Купих на 3.53 евро преди буквално няколко дни, а днес удари 7 евро! Веднага извадих половината от първоначалната си инвестиция. Явно ще наблягам на проекти свързани с Metaverse до края на този бичи пазар поне.

 

А, вие какви сайтове използвате за да търсите интересни ICO/IDO оферти?

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.