Прескочи до съдържание

Криптовалути - майнинг, инвестиции, доходност и т.н.


Препоръчани мнения

преди 15 часа, Crazy Horse каза:

Аз много съм доволен от SAND. Купих на 3.53 евро преди буквално няколко дни, а днес удари 7 евро! 

По всичко личи, че определено този бул рън е за коините свързани с метавърс, НФТ и гейминг проектите.

Радвам се за всички които са заложили на Sand; CRO; MANA…

За съжаление нямам нито една от тези, но имам Фантом, който направи над 1400% в последните два месеца🙂

Макар и Ноември да не покрива очакванията ни на 100% този бул рън все още не е свършил и има какво още да покаже вероятно и през Q1 на 2022г.

Хубав ден на всички

Да се знае!

 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 24 минути , ACM каза:

Moonvember набира още повече сила

 

u04kjyvifc451.png.b063d4a9dd28ffd2c5f2632b54a782ef.png


Няма икона за мъка и сълзи под постовете, та се налага да отговарям...  😞😢 Филмът (конкретният трейд) все пак не е свършил, докато човек не е продал. Един път две години + след покупка продадох една крипто валута почти х 4. Ако валутата изобщо я има след толкова време де... 🙂  Ако и нас ни има, ако покупателната сила на фиатните валути не е паднала (може да получим инвестицията х 10 като номинал, въпросът е какво можем да купим с тези пари). Изобщо много акота...

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 46 минути , VASILEV каза:

Black Friday 🙂

 

Баш сега всичко е на промоция, крипто, акции, добър момент за пазаруване. Браво на новия африкански щам, освен другите бонуси гледам, че и пътуванията ще ни затрудни или направо отреже 😞

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
Преди 1 час, logist13 каза:

 

Баш сега всичко е на промоция, крипто, акции, добър момент за пазаруване. Браво на новия африкански щам, освен другите бонуси гледам, че и пътуванията ще ни затрудни или направо отреже 😞

За Коледа очаквам още по-добра промоция.Ама без свеж кеш няма да стане работата,а Нено май спряха да печатат...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 7 часа, neuromancer каза:

Знам, че се повтарям с тъпите въпроси, ама за лаиците - какво е moonvember?

Игра на думи, Moon+November - луноември, т.е. ноември е добър месец, в който криптовалутите стигат луната, вдига им се много цената уж. В този случай не особено.

PlanB - популярният криптоанализатор и неговата прогноза за 98 000 долара за Биткоин през ноември няма как да се сбъдне вече.

Връзка към коментар
преди 2 часа, Crazy Horse каза:

Игра на думи, Moon+November - луноември, т.е. ноември е добър месец, в който криптовалутите стигат луната, вдига им се много цената уж. В този случай не особено.

PlanB - популярният криптоанализатор и неговата прогноза за 98 000 долара за Биткоин през ноември няма как да се сбъдне вече.

Е все пак доста от криптовалутите стигнаха върха си този месец. 
А предвижданията по математически модели трудно хващат, нови щамове на Ковид, индийците баннаха криптото и т.н. 
ще се възтанови бързо при нормални условия

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Аз виждам нещо положително от новата глобална шашма омикронна. Моята смела прогноза е, че ако нещата се развиват така както през 2020, може да имаме в следващите месеци рязък срив на пазара, особено в цената на Биткоин и ако това стане, смятам да се възползвам максимално и да купувам като за световно! Какво мислите вие? Смятате ли, че е възможен подобен сценарий с бърз, макар и може би кратък рязък срив в крипто цените заради омикрона?

Връзка към коментар

Искаш да кажеш да се удължи цикъла, вместо да приключи след очаквано избухване, както някои предричат?

Не знам, може да се окаже по-добрият сценарий. От друга страна крипто пазара използва пандемията като катализатор за достигане на неочаквано разширяване и върхове. А и новия щам може да се окаже пълен бошлаф. Много бързо почнаха да го обявяват за по-заразен, опасен и т.н., но тепърва предстоят изследвания. Честно казано и аз си задавам въпроса какво и дали да се купува към настоящият момент.

Връзка към коментар

@iMari, да, това искам да кажа, удължаване на цикъла благодарение на новите шменти-капели. Иначе, знаеш какво мисля, че и старите щамове си бяха бошлаф за повечето хора, но това няма значение в случая. Това, което има значение е дали глобално ще имаме пак масов страх и психоза, които могат да срутят пазара. Дори акциите на биг фарма могат да паднат, но там няма да инвестирам от етично-морални съображения, просто ми е гнусно. Ще наблягам на криптото.

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 48 минути , Crazy Horse каза:

Смятате ли, че е възможен подобен сценарий с бърз, макар и може би кратък рязък срив в крипто цените заради омикрона?

Ами той Биткойн е вече с 30% надолу от ATH, но от друга страна едва ли някой би ти дал правилен отговор. 
Това от което чета став ясно, че нагласата е за ъптренд, но отново в криптото нищо не е сигурно. 
Който има пари(кеш) според мен е най добре да добавя по нещо към вече купена(и) валута.

Връзка към коментар
На 28.11.2021 г. в 18:55, Crazy Horse каза:

С любезното разрешение на @Coo, ето я и новината.

"A crypto token named after the new COVID-19 variant ‘Omicron’ is up over 650% within the 3 days, and is now worth over $400 million."

 

omicron-1.jpg.b72610f081aae298d022e3517969bee8.jpg

Врътката тук е не криптото да е наречено на новата мутация, а обратното - мутацията да е на името на криптото. Тогава тези 650% ще се реализират за 15 минути.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Добро утро на всички! 
Moonvember, който се превърна в novembear вече е в историята. Да му отделим заслужена почит, беше ползотворен и да се насладим на последният месец от годината.

Добре дошъл Декември, очакваме много от теб🙂

Хубав 1-ви Декември на всички!

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Ако имате регистрация в Coinbase, може да отговорите тук на 5 въпроса и така да спечелите стелар лумени (XLM) на стойност около $10, не отнема повече от 4-5мин.
 

 

image.png.dc5fa2861488aa28ec0eca194ee7ad6a.png

 

  • Харесвам 8
  • Благодаря 3
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.