Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Здравейте, извинявам се за глупавия въпрос!

Февруари ще пътувам до Израел и мисля да е с Уиз, като най-изгони цени?

Нямам все още паспорт. Другия месец ще си направя.

Въпросът ми е, ще ми трябва ли задграничен паспорт при поръчка на билетите сега?

Връзка към коментар
преди 33 минути , ruil4o каза:

Здравейте, извинявам се за глупавия въпрос!

Февруари ще пътувам до Израел и мисля да е с Уиз, като най-изгони цени?

Нямам все още паспорт. Другия месец ще си направя.

Въпросът ми е, ще ми трябва ли задграничен паспорт при поръчка на билетите сега?

Не.

Ще попълните данните от паспорта при чекиренато.

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 7 часа, Topfly каза:

 

Мениджмънтът на Уиз ер обаче явно не спи, защото утре се очаква да има нова пресконференция във връзка с навлизането им на пазара в Армения. Приемам залози, кои ще бъдат първите дестинации

Мисля, че София-Ереван ще е една от новите линии на Уиз.

  • Харесвам 2
  • Замислям се 3
Връзка към коментар
преди 3 часа, BlackArt77 каза:

Мисля, че София-Ереван ще е една от новите линии на Уиз.

Всички на това се надяваме 🤩. Такава линия би била къде по-обоснована от кратко просъществувалата линия до Кутаиси.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Първоначалната информация е, че полетите ще бъдат директни по линиите Лондон-Ереван и Париж-Ереван. Тази информация обаче е опровергана от департамента по гражданска авиация, в лицето на Tatevik Revazian, като не вярна. Предстои днес да разберем подробностите, но си мисля, че вероятността да има полет София-Ереван е голяма. 

Връзка към коментар

Ако някой се интересува от икономическия модел на Уиз ер, ето малко информация за разходите на авиокомпанията:

 

Wizz also benefits from the lowest CASK of any European airline, at 3.35 Euro cents. цък

 

Това са разходите на авиокомпанията на седалка на километър. 1000 километра струват на авиокомпанията 33 евро и 50 цента.

 

София - Рим струва на авиокомпанията около 29 евро на седалка, а София Лондон струва около  67 евро на седалка. Толкова пари средно трябва да получи авиокомпанията от продажба на билети, приорити, запазени места, такса багаж и т.н. за да им се въже сметката.Тези стойности естествено са средни и вероятно реалните разходи на София Рим са малко подценени, а на София Лондон надценени, защото разходите за летищата и при двата случая вероятно са подобни.

 

Поради несигурността около Брекзит моето усещане е , че приходите до Лондон се продават под тази стойност, но това си е чисто мое субективно усещане.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
6 hours ago, BlackArt77 said:

Мисля, че София-Ереван ще е една от новите линии на Уиз.

Не спечели 😞 От 20-ти март ще има два пъти седмично Виена- Ереван и Вилнюс-Ереван.

 

Wizz Air expands into Armenia with two new routes

https://uk.reuters.com/article/uk-wizz-air-hldgs-armenia/wizz-air-expands-into-armenia-with-two-new-routes-idUKKBN1YK0JP?fbclid=IwAR2HW72km2WR0LPVADm3hhhsrmKCbg2881kQKb8Fxvh_47jzTmQq_UDECTY

 

Аз лично очаквам да пуснат и Абу Даби - Ереван, Абу Даби- Кутайси, Абу Даби- Киев и т.н. Това ще даде възможност за доста “шантави“ маршрути...

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 3 минути , Topfly каза:

Не спечели 😞 От 20-ти март ще има два пъти седмично Виена- Ереван и Вилнюс-Ереван.

 

Wizz Air expands into Armenia with two new routes

https://uk.reuters.com/article/uk-wizz-air-hldgs-armenia/wizz-air-expands-into-armenia-with-two-new-routes-idUKKBN1YK0JP?fbclid=IwAR2HW72km2WR0LPVADm3hhhsrmKCbg2881kQKb8Fxvh_47jzTmQq_UDECTY

Виена е добра опция до Ереван от София.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

В приложението и на сайта вече Армения е заредена с двата маршрута, все още няма цени обаче, изписва разпродадени. Полетите са в дните понеделник и петък.

Връзка към коментар
1 minute ago, BlackArt77 said:

В приложението и на сайта вече Армения е заредена с двата маршрута, все още няма цени обаче, изписва разпродадени. Полетите са в дните понеделник и петък.

 Според радио “Ереван“ цените ще почнат от 25 евро 🙂

 

Wizz Air to operate flights from Yerevan to Vilnius and Vienna

https://en.armradio.am/2019/12/16/wizz-air-to-operate-flights-from-yerevan-to-vilnius-and-vienna/

Връзка към коментар
3 minutes ago, Фичо said:

Да попитаме радио "Ереван" защо няма полети до София? :rolleyes:

Според радио “Ереван“ в София има много дюнержийници, а арменците по исторически причини не обичат дюнерите 😉

  • Смея се 4
Връзка към коментар

Цените са екстра. Ето, една доста добра опция за октомври с дискаунт от Виена.

Untitled.jpg

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Цените са добри, обаче часовете са такива, че ще трябва да се правят сериозни гимнастики... или допълнителни нощувки. За сега вариантът през Милано с Райън ми изглежда най-добре 😌

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Случайно си ровя в една забравена поща, която не ползвам и се натъкнах на имейл от 18 юли 2011 и първата ми резервация изобщо със самолет за полет София-Форли/Болоня и ми стана интересна разбивката на цената..

 

bolonia.jpg

 

Летищните такси са били 1.83 лв нещо много малко, но тогава и държавен данък се е плащало или не знам какво е 😂 това е цената за три двупосочни билета не се шашкайте, че е един 😂 и какви такси имаше за плащане с тия преводи

  • Смея се 3
Връзка към коментар

Много странни такси - резервация?
Аз мога да покажа нещо друго интересно, което малко хора си спомнят при Wizzair - това, което виждате е един полет, не два отделни. Да - взимаш си багажа и го чекираш на ново за втория, но се продаваха като 1 полет Amsterdam - Sofia 
 

111.jpg

 

Редактирано от Mary
Лични данни
  • Харесвам 2
Връзка към коментар
Преди 1 час, stormbringer каза:

Много странни такси - резервация?
Аз мога да покажа нещо друго интересно, което малко хора си спомнят при Wizzair - това, което виждате е един полет, не два отделни. Да - взимаш си багажа и го чекираш на ново за втория, но се продаваха като 1 полет Amsterdam - Sofia 
 

111.jpg

 

Помним и още как 🙂

че и звънях на летището сутринта, щото се водел извънреден тоя полет.

 

 

Screenshot_20191217-160618-01.jpeg

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
Мария Кожухарска

Знаете ли дали мога да закупя два различни билета за 1 полет (единият Wizz Go за багаж 20кг, другият Wizz Plus за 32кг), при положение че картата за Wizz discount club е само на мое име, т.е. не мога да направя две отделни резервации?

Връзка към коментар
преди 4 минути , Мария Кожухарска каза:

Знаете ли дали мога да закупя два различни билета за 1 полет (единият Wizz Go за багаж 20кг, другият Wizz Plus за 32кг), при положение че картата за Wizz discount club е само на мое име, т.е. не мога да направя две отделни резервации?

Можеш като ги купуваш едновременно, нали не са за един пътник? 

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   4 магеланци

    • Alexander
    • Branko
    • jorrro
    • Yto
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.