Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

7 minutes ago, Vunkara said:

Аз тази година ще пътувам за първи път с Уиз до Барселона през март и купувах билетите 3 месеца. През този период видях какво ли не.. от 176.99лв. до 56.99лв. Никаква логика не виждам при тях. Пътувал съм много с Райън и при тях е доста по-прогнозируемо, както и цените са значително по-ниски.. Общо взето при Уиз и въпрос на следене и късмет.

Хората в съседната тема купуват точно от уиз, билети за стотинки (в случая 40ст), а тук ги изкарвате много скъпи 😉

  

image.png

Връзка към коментар
преди 1 минута , georgebg каза:

точно от уиз, билети за стотинки, а тук ги изкарвате много скъпи 😉

  

Купуват за жълти стотинки  в посока Италия. И от Варна до Бергамо на Уиз за евтини, но ни е обсъждаме  вариантите от Италия до България, защото те са скъпите.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
6 minutes ago, epetkov said:

Купуват за жълти стотинки  в посока Италия. И от Варна до Бергамо на Уиз за евтини, но ни е обсъждаме  вариантите от Италия до България, защото те са скъпите.

Обсъжда се конкретна дата и тя е скъпа, иначе за други дати и от италия цените са ок...

Връзка към коментар

При купуване на една резервация за 6 билета, може ли за 4-ма да взема само по 10 кг чекиран багаж, или само 4-ма да са ми приорити.

При раян съм буквала при резервацията само за  1 приорити, а другите 2 билета са ми били без.

Дали и при уиз това е възможно?

Връзка към коментар
6 minutes ago, Mistela said:

При купуване на една резервация за 6 билета, може ли за 4-ма да взема само по 10 кг чекиран багаж, или само 4-ма да са ми приорити.

При раян съм буквала при резервацията само за  1 приорити, а другите 2 билета са ми били без.

Дали и при уиз това е възможно?

Докато резервираш пита дали за всички да се приложи избраното или не.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Много се чудя дали да не взема билети до Лисабон за септември, пък връщането да го направя или през Порто или Алгавре с Раян. 130 лв. е едната посока с уиз, май повече няма да падат или да изчакам?

Връзка към коментар

Офертите на УИЗ за пореден път са трагични. Напр. до вчера билета за  Малага, където искам аз да отида беше 105лв. (за мое нещастие и разсеяност не си взех), днес сутринта с намалението 130 лв., а в момента е 168 лв. 

Вероятно има и евтини билети за някъде - напр. Дубай, Ейлат и други подобни , но за мен не представляват интерес .

Връзка към коментар
Преди 1 час, Eva eva каза:

Много се чудя дали да не взема билети до Лисабон за септември, пък връщането да го направя или през Порто или Алгавре с Раян. 130 лв. е едната посока с уиз, май повече няма да падат или да изчакам?

Ами като ще си там, добави 2 - 3 дни за Понта Делгада и 2-3 за Мадейра. Така ще си направиш хубаво португалско пътешествие.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Здравейте! Днес има намаление 20 % за членове, аз мислех при резервацията да си закупя стандартно членство. Но с тези 20 % надолу всеки билет ще стане под 19.99 евро. А нали изискването е да бъде над 19.99 евро за да се ползва намаление от 10 евро? Или нещо не съм разбрала правилно?

 

Връзка към коментар
8 minutes ago, Petya said:

Здравейте! Днес има намаление 20 % за членове, аз мислех при резервацията да си закупя стандартно членство. Но с тези 20 % надолу всеки билет ще стане под 19.99 евро. А нали изискването е да бъде над 19.99 евро за да се ползва намаление от 10 евро? Или нещо не съм разбрала правилно?

 

Можеш да провериш за желаните от теб полети каква би била цената с уиз дискаунт и да прецениш изгодно ли ти е да купуваш членство. Дискаунтът не важи за текущата покупка, а за следващите.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 16 минути , Petya каза:

Но с тези 20 % надолу всеки билет ще стане под 19.99 евро.

E чак пък толкова евтини ли са станали Уиз 😀

преди 7 минути , ДиянаВ каза:

Дискаунтът не важи за текущата покупка, а за следващите.

Би трябвало да важи за текущата. Поне така беше до скоро

Връзка към коментар

Wizz за пореден път се доказаха като "дребни тарикати" (разбирай като практикуващи "нормални маркетинг тактики"). Пуснал съм през Google Flights 2 полета за проследяване, като и при двата цената с приложени 20% off е същата каквато беше преди 2 дни, т.е. нормалната цена днес е надута точно толкова, че да пасне на тази с намалението... и това го правят почти винаги при промоция. Много често летя с Wizz на добри цени, но тези промоции станаха вече пълна пародия. Възможно е и да има някакви добри оферти за по-малко търсени дестинации/дати, но като цяло отново е греда... положителното за нас (следящите детайлите) е, че успяват да докарат печалбата за сметка на всички останали 😉

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Аз имам спомен, че @aleksandrina пролетта търсеше най-евтини билети, без значение дестинацията, за да купи с билета и членство. Така, че Алекс моля кажи как е.

Имам членство от картата на ДСК и не твърдя със сигурност🙂

Връзка към коментар

Аз купувах билети и членство за моя приятелка преди 20-на дни - важи си за текущата резервация, както си беше и досега.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Ние (с една колежка) търсихме да купим билет заради членството, защото не може да купиш членство без билет. Щеше да ѝ изгори натрупаният wizz кредит и затова тогава питахме за супер евтин билет. 😁

  • Смея се 1
Връзка към коментар

За мрънкащите снощи гледах за позната двупосочен софия-барселона беше 91.98лв и добре,че тя се чудеше още и днес проверявам цената е 79.98лв и взехме т.с. намаление си има сега, че за вашите дестинации няма или са завишени...еми сменете ги 😂😂

  • Харесвам 1
  • Смея се 2
Връзка към коментар
21 minutes ago, Ivko said:

За мрънкащите снощи гледах за позната двупосочен софия-барселона беше 91.98лв и добре,че тя се чудеше още и днес проверявам цената е 79.98лв и взехме т.с. намаление си има сега, че за вашите дестинации няма или са завишени...еми сменете ги 😂😂

Ами аз ги смятам 91,98-20%=73,58😁.

Какво ни кръщават с това 20%. Да бяха написали обичайното up to.

П.п. Този полет, който аз наблюдавам също има реално намаление в сравнение със събота да речем, но залагам на това, че още не си струва, надявам се след две седмици повече да падне.

Връзка към коментар
49 minutes ago, aleksandrina said:

Ние (с една колежка) търсихме да купим билет заради членството, защото не може да купиш членство без билет. Щеше да ѝ изгори натрупаният wizz кредит и затова тогава питахме за супер евтин билет. 😁

Явно тогава като навлизаща в тайнството на уиз членството съм се заблудила в тълкуването на правилата на Уиз, че членството е валидно 1година от датата на покупката. Сега като тествах разбрах, че не е така😁. Има си поговорка. Не питай учило, питай патило😉

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, aleksandrina каза:

затова тогава питахме за супер евтин билет

Спомням си го този казус. Тогава @dimitrov6  показа как се търсят произволни  билети на уиз еър  за 9.90 евро с цел купуване на членство.

  • Харесвам 1
  • Браво 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.