Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Аз имах промяна в полетите си, а днес даже го канцелираха единия. Имейл не съм получавала, но си влизам при десктоп от профила и от там мога да си действам по резервацията. 

  В приложението флекс за по-малко от 14€ не съм виждала, но в сайта излизат и по-ниски суми след изчистването на бисквитките. Неприятното е, че много трудно завършвам с плащането, понеже на някоя стъпка ставам бот за тях и толкова.

 

Връзка към коментар
Преди 1 час, saved_ каза:

на 6.06. и в двете посоки Анкона-Тирана и Тирана-Анкона 🙂

Благодаря, възползвах се.

На мен ми даде цена 10,85€ двупосочно : 06.06-13.06, демек 5,43€ в едната.

Връзка към коментар

Wizz все едно са оставили някое петгодишно да си цъка тетрис на компютъра им с дестинациите и разписанието. Нищо не е сигурно до 14 дни преди полет ( и тогава не е сигурно ,но поне си плащат).

  • Харесвам 8
Връзка към коментар
преди 36 минути , Alexander каза:

За една седмица две местения на полети! Поне за мен това е рекорд.

Абсолютно безсмислено е да се правят каквито и да е по-далечни планове с тези хора.

Мда, аз точно по тази причина отдавна съм им теглил ма.ната, дори все се чудя как има хора , които все още пътуват с тях!🤔 Да не говрим за сравнение между цени на тези и ryanair!

  • Харесвам 5
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 23 минути , dimitrov6 каза:

Може би тези промени са заради проблемите с двигателите. Четох,че трябвало 1000 двигателя да се проверят и даже търсели други под наем.

Уиз имат 300 нео с 600 двигателя, част от които вече са минали. Но бройката не е малка така или иначе.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 2 минути , Zaro каза:

Уиз имат 300 нео с 600 двигателя, част от които вече са минали. Но бройката не е малка така или иначе.

Имат общо около 100 самолета от всички видове..... 🙂 сигурно си сложил по една нула повече 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 13 часа, The rider каза:

Благодаря, възползвах се.

На мен ми даде цена 10,85€ двупосочно : 06.06-13.06, демек 5,43€ в едната.

А каква е врътката с този флекс? Защо се търси евтин, без значение от дестинацията?

Връзка към коментар
преди 4 минути , Oshko каза:

А каква е врътката с този флекс? Защо се търси евтин, без значение от дестинацията?

Това е нужно, за да го промениш с полет с евтин багаж или с приорити, след което нова промяна към избрания полет.

Писано е многократно, виж предишни страници.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 36 минути , tch каза:

Имат общо около 100 самолета от всички видове..... 🙂 сигурно си сложил по една нула повече 

Сгрешил съм,защото пиша без да проверя .Било е за всички самолети Еърбъс с такива двигатели,част от които са на Уиз.

Самолети на "Еърбъс" ще трябва да минат през непредвидена поддръжка заради проблеми с двигателите

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, dimitrov6 каза:

Може би тези промени са заради проблемите с двигателите. Четох,че трябвало 1000 двигателя да се проверят и даже търсели други под наем.

Главно промените са свързани с това, че върнаха полетите към Близкия Изток. 

Някъде бях мяркал, че от компанията бяха обявили, че след нормализиране на обстановката в Газа, ще върнат полетите в региона, което респективно ще е за сметка на други. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Не търсете причина защо изригнаха с тия промени. Струва ми се, че теорията за тетрис играта на @stanimir ще е най-правдоподобна😄. Преди малко видях, че съм имала резервация Тирана - Комисо, и тя е отменена😆. За октомври е. Какво налага да я бутат през февруари?

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Те преди Газа си летяха до близкия изток с пълното разписание, пък сега какво стана? Надали е точно за това

Ама е все едно де

 

преди 4 часа, Balkeye Bartokomouse каза:

Аз вече получих мейл с потвърждение за промяната. Бяха ме разпратили на задните редове, но без ядове си върнах старите места без доплащане.

Без доплащане ясно, а през сайта ли стана, просто сменяш или трябваше разговор с агент?

Връзка към коментар

По стар навик когато търся полет не заявявам точни дати, а търся гъвкави. От известно време обаче немога да влеза в това меню. Иска ми точни дати. Вие имате ли този проблем или на мен нещо браузъра..... Дава ми някаква грешка 500 и до там.

Връзка към коментар
На 2.02.2024 г. в 12:20, ДиянаВ каза:

- Мадрид - Букурещ от април в ден събота е веднъж на ден, а бяха заложени два полета. На това разчитах - единият да отменят и бях купила билети с флекс за две съботи в различни часове. Случи се и майските дати са ми в диапазона за избор🙂

Аз това го преписах от теб, ама за август все още не са променени. Иначе съм заложил на сутрешния да махнат, което е печелившо в случая. Да видим 🙂

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, oli_mali каза:

Аз това го преписах от теб, ама за август все още не са променени. Иначе съм заложил на сутрешния да махнат, което е печелившо в случая. Да видим 🙂

Пожелавам ти късмет🙂. Досега и началото на септември, и края на декември, когато емигрантите пътуват и самолетите са пълни при високи цени, не са имали по два полета. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 3 часа, Helloweena каза:

По стар навик когато търся полет не заявявам точни дати, а търся гъвкави. От известно време обаче немога да влеза в това меню. Иска ми точни дати. Вие имате ли този проблем или на мен нещо браузъра..... Дава ми някаква грешка 500 и до там.

Долу вляво! 

Screenshot_20240204_181252_com.android.chrome_edit_72981447135737.jpg.acd8250dca024564c5d3e44bf0954064.jpg

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, crazyhorse каза:

Долу вляво! 

Screenshot_20240204_181252_com.android.chrome_edit_72981447135737.jpg.acd8250dca024564c5d3e44bf0954064.jpg

Благодаря, от компа става през търсачка за цени. Няма да им издаваме датите си предварително!

Нещо и сайта им се е скапал, все ме прави бот.., но ще се борим.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Кувейт изчезна от разписанието, Имам полети от Рим 23,04,2024-26,04,2024 , още нямам мейл че са отменени , дано се появят отново...

В профила пише че има промени и скоро ще ме уведомят, къде мога да видя с какво мога да сменя Кувейт? Египет, ОАЕ?

  • Шок 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.