Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

преди 31 минути , Argentique каза:

На мен пък ме дразни как ми стоят две стари резервации в предстоящи и не мога да ги махна никак.

441991841_1116870996046498_6171516471534297533_n.jpg.0e107c1411f3d0d0d65ada0dab1d09aa.jpg

Ох и аз го имам това с един полет от март, но при мен в начален екран ми излиза предстоящия полет и като дам долу на резервации и първо ми е този миналия. Излизах пак влизах впрофила и седа и помня, че преди време също имах този проблем и излезна сам.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 15 минути , Argentique каза:

 

 

Ами попълни си тогава първо твоите данни като Пътник 1 по-горе. При мен се попълват автоматично. Огледай дали си попълнил всички поленца за твоите данни - багаж и т.н.

 

Благодаря!

Пак нищо не стана. Купих през приложението, за пръв път. Даже чекиран багаж наполовина по-евтин от сайта.

  • Харесвам 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, Argentique каза:

... На мен пък ме дразни как ми стоят две стари резервации в предстоящи и не мога да ги махна никак. И всеки път ме посреща тази от миналата година. Сега се закачи и още една. Идеи как да ги махна?

 

441991841_1116870996046498_6171516471534297533_n.jpg.0e107c1411f3d0d0d65ada0dab1d09aa.jpg

Предполагам, че си с Андроид телефон. Ако да, правиш следното:

- спираш приложението на Уиз.

- изтриваш кеша и другите данни.

- стартираш отново и се логваш.

Така би трябвало да ти се реши проблемът, но ще изгубиш старите си бордни карти. Така че ако ти трябват за архив или нещо подобно, първо си ги свали.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 8 минути , vorbis каза:

Предполагам, че си с Андроид телефон. Ако да, правиш следното:

- спираш приложението на Уиз.

- изтриваш кеша и другите данни.

- стартираш отново и се логваш.

Така би трябвало да ти се реши проблемът, но ще изгубиш старите си бордни карти. Така че ако ти трябват за архив или нещо подобно, първо си ги свали.

Вероятно не е от бисквитките – с нов телефон съм (андроид) от двайсетина дни и на него, и на стария си стоят тези минали полети.

Сега извърших горните действия - бк ми се изтриха :smile:, но мадридският полет продължава да ме посреща с радост на първа страница.

Връзка към коментар
преди 37 минути , Argentique каза:

Вероятно не е от бисквитките – с нов телефон съм (андроид) от двайсетина дни и на него, и на стария си стоят тези минали полети.

Сега извърших горните действия - бк ми се изтриха :smile:, но мадридският полет продължава да ме посреща с радост на първа страница.

Хммм, странна работа. Освен да им пишеш в чата да ги питаш дали полетът е по разписание и ще летиш ли. :biggrin: Мадрид е страхотен град и съм сигурен, че няма да откажеш един бърз тапас бар с почерпка от Уиз.

Явно ръчно ще трябва да ти махнат стария полет от профила, като се свържеш с оператор.

  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 3 часа, Argentique каза:

На мен пък ме дразни как ми стоят две стари резервации в предстоящи и не мога да ги махна никак. И всеки път ме посреща тази от миналата година. Сега се закачи и още една. Идеи как да ги махна?

А имаш ли някакъв предстоящ полет с тях изобщо?

Връзка към коментар
преди 1 час, boogy83 каза:

А имаш ли някакъв предстоящ полет с тях изобщо?

Имам. Това ми излиза в предстоящи резервации.

Screenshot_20240531_135616_WizzAir.jpg.ce3c346323b39c2986141ea4263feaae.jpg

 

Лондон от онзи ден и той висна тук. Всички полети са с флекс заради багаж и навсякъде пътувам само аз.

Имах и други полети тази година, с още хора в резервация, с флекс и без - те изчезнаха. 

  • Замислям се 1
Връзка към коментар
На 31.05.2024 г. в 15:37, mamaivy каза:

Тел Авив, Прага, Франкфурт Хан и Виена от Варна вече излизат с цени.

На 31.05.2024 г. в 8:47, yordanov каза:

Уиз са върнали Тел Авив, Прага, Франкфурт Хан и Виена от Варна. Само че сезонни - от началото на август до края на октомври.

"Чукча писатель, не читатель".

преди 5 часа, Hakkâri Spor каза:

FE1032DE-8720-49CB-A2FC-A7230EC16462.jpeg

Връзка към коментар

Аз искам да споделя, че автоматичният чек-ин все пак проработи и бордните карти бяха издадени 50 часа преди пътуването, въпреки имейла за неналични данни на пътниците и неспособността ми да успея да достъпя и допълня някак тези мистични данни :don-t_mention: 

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Преди известно време питах тук и получих уверение,че вече Уиз кацат и излитат от терминал 2 в Мадрид.Днес обаче сутринта кацнахме на Т1. И на бордната карта си го пишеше. Да видим как ще е на връщане.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • Ninkata17
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.