Прескочи до съдържание

Европейско първенство 2020... през 2021-ва + игра


Препоръчани мнения

Мирослав Василев

Само да напомня, че остават няколко часа за попълване на допълнителните въпроси (кой ще спечели групите, кой ще отбележи най-много голове) и даване на резултат за първия мач Турция - Италия.

 

Успех на всички!

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 47 минути , crazyhorse каза:

@Crazy Horse, гледам, че и за прогнозите мислим еднакво... 🥃

Така е червенокожи братко! Оказа се, че мислим еднакво за играта на бледоликите. След няколко луни ще се видим на живо в България. Имам билет за небесна шейна до София на 28 юни. Непремено ще ти пиша да се видим някъде през юли месец и да поговорим над къс бизонско месо и огнена вода. И лулата на мира ще изпушим, разбира се.

 

Европейското започна отлично. Много съм доволен от първия мач. Скуадра адзура ме изненада приятно. Надявам се, че утре швейцарците и белгийците също ще си свършат работата.

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
  • Браво 1
Връзка към мнение

Писах 1-2 пъти в тая тема на майтап, ама тъй като не се интересувам много - тоя път да питам сериозно:
На това европейско играят ли традиционно европейски държави като Турция, Грузия, Армения, Азербайджан, и най вече Казахстан и Израел? Щото ако играят - ще чакам да се включат и Уругвай, те са ми all-time favourites, просто с такива невероятни играчи като Алваро Рекоба, Даниел Фонсека, Паоло Монтеро и най-вече Себастиан Ел локо Абреу човек не може да не се влюби в тоз народ и таз държава, дано и те да почнат да играят на еврото, че най-накрая един истински отбор да спечели, омръзна ми от италиански, френски и германски муджихидини!!! Между другото бачо Адолф прави от поне десетина години салтоморталета в гроба си кат гледа какви чистокръвни арийци играят за маншафта.... еххх времена, ехххх и нрави.... 

  • Харесвам 2
  • Браво 1
  • Смея се 2
Връзка към мнение

Аз си мисля за мача Уелс- Швейцария, защо Владимир Петкович пусна последните десет минути Гавранович виждайки, че Саферович никакви няма да ги свърши.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
преди 44 минути , Фил каза:

Брех, тия финландци! 
А едно време Киро Миланов им вкарваше по 6 гола на мач (и общо 10 с реванша).
За по-младите - ЦЪК

Датчаните видимо още бяха под шок. Аз се питам защо продължиха мача същата вечер, а не го отложиха поне с ден. 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 7 часа, Masmiya каза:

Датчаните видимо още бяха под шок. Аз се питам защо продължиха мача същата вечер, а не го отложиха поне с ден. 

Самите играчи поискали, това пише и на сайта на Уефа. Явно новините като са били положителни за Ериксен, а и ако сам той им е дал кураж (спекулация, но е възможно), и така. Тя дузпата беше и тя за трибют, ама на. Дано се съвземат занапред. Но да не забравяме, че той им е най-добрият играч, не е маловажно и това. 

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Да, и аз прочетох официалните съобщения, но дали под шок могат да взимат правилните решения?

Не случайно смениха капитана, който оказваше първа помощ на Ериксен, докато дойдат медицинските лица, и номер 19, който почти не спря да плаче. Не знам доколко и другите са могли да се отърсят от случилото се за толкова кратко време и да бъдат на 100 в мача, да следват тактита и т. Н.

 

В крайна сметка Дания може да загуби мача, но животът победи. Датчаните показаха отборно поведение и заслужила адмирации и симпатии, феновете се държаха с уважение и случващото се обедини всички и ни даде важен урок.

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Жив да го оплачеш тоз Ериксон ве, че и пари няма да се лекува, ни застраховка, ни нищо....

 

Christian Eriksen earns £243,000 per week, £12,636,000 per year playing for FC Internazionale Milano as a M/AM (C). Christian Eriksen's net worth is £46,748,000. Christian Eriksen is 28 years old and was born in Denmark. His current contract expires June 30, 2024.

 

Баси, а има милиони хора, дет няма залък да турят в устата и ровят в кофите за боклуци, и ежедневно направо си умират без да колабират... ама нали не са футбалери и не ги дават по ТиВито.... какво нещастие за тях!

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Мирослав Василев
преди 1 час, KrumKrumov каза:

Жив да го оплачеш тоз Ериксон ве, че и пари няма да се лекува, ни застраховка, ни нищо....

 

Christian Eriksen earns £243,000 per week, £12,636,000 per year playing for FC Internazionale Milano as a M/AM (C). Christian Eriksen's net worth is £46,748,000. Christian Eriksen is 28 years old and was born in Denmark. His current contract expires June 30, 2024.

 

Баси, а има милиони хора, дет няма залък да турят в устата и ровят в кофите за боклуци, и ежедневно направо си умират без да колабират... ама нали не са футбалери и не ги дават по ТиВито.... какво нещастие за тях!

 

Не считам, че в момента е най-удачния момент да се правят такива сравнения.

 

Защото съм на 100% убеден, че когато родителите му, жена му, съотборниците не са знаели дали е жив, първата им мисъл не е била колко милиона изкарва.

 

А и все пак, това се е случи по-време на живо предаване гледано от милиони, поне в момента най-голямото събитие в Европа. Вероятно, ако се беше случило в ТВ шоу или друго тип предаване с достатъчно голяма аудитория, също щеше да има достатъчно голям отзвук, не е тенденциозно или специално защото е футболист. 

  • Харесвам 7
Връзка към мнение
преди 13 часа, Masmiya каза:

Датчаните видимо още бяха под шок. Аз се питам защо продължиха мача същата вечер, а не го отложиха поне с ден. 

Ами нормално като се контузи някой го сменят и играта продължава, нищо странно не виждам

Връзка към мнение
преди 3 часа, crazyhorse каза:

@ivan69, @Roje и @Yosif не са давали прогнози!

Нещо не мога да се ориентирам, някой може ли да ми каже дали съм дал прогнози вече?

Връзка към мнение
преди 2 минути , ivan69 каза:

Нещо не мога да се ориентирам, някой може ли да ми каже дали съм дал прогнози вече?

Погледни тук:https://www.kicktipp.com/magelanci/predict?spieltagIndex=1&bonus=false&selectedSpieltagIndex=1&tippspieltagIndex=1&bannerTippschein=true

Това е линк от моите прогнози...Трябва да си влязъл в профила си!

 

Връзка към мнение
преди 5 часа, ivan69 каза:

Не знам , уж бях заложил , сега като залагам ми вика "No changes...." , здраве да е , успех на всички!

След като дадеш прогнозите трябва и да ги запаметиш.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 8 часа, ivan69 каза:

Нещо не мога да се ориентирам, някой може ли да ми каже дали съм дал прогнози вече?

Заложил си на последните два мача, които минаха-Англия-Хърватия и Австрия-Македония.

Да се похваля ,че съм втора във временното класиране! Понеже надали  ще ми се случи по натам нещо подобно , да побързам да се похваля сега 🙃

  • Харесвам 5
  • Браво 6
Връзка към мнение
преди 22 часа, Костов каза:

Аз си мисля за мача Уелс- Швейцария, защо Владимир Петкович пусна последните десет минути Гавранович виждайки, че Саферович никакви няма да ги свърши.

Страшно много ме разочароваха като цяло тия швейцарци...а голям го вадеха. И треньор, и играчи - страхливи

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

След миналото европейско, когато дадох една-единствена прогноза, а последвалите мнения са топ ъв дъ топ, смятам да извадя кристалната топка тия дни.

  • Харесвам 2
  • Смея се 1
Връзка към мнение

Много важна и тактически правилно постигната победа на Англия днес. Откакто се помня, май за първи път гледам английски национален отбор без нито един представител на Ливърпул или Юнайтед сред титулярите. Младоците играха добре и си личи тактическо израстване при Саутгейт. Дано продължат в същия дух, че ми е омръзнало от моментни фойерверки, последвани от тежки приземявания...

 

Сега гледам холандците и за пореден път се питам как е възможно Клоп да изпусне играч като Джини, а да разчита на тролей като Тиаго...

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Яд ме е за загубата на Украйна,въпреки най-красивия гол до момента(за 2:1)!Имат добър отбор и мисля,че без проблем ще постигнат победи в мачовете с Австрия и Македония...Холандия рано-рано си повярваха,че са спечелили мача и трябва много да внимават,но предполагам,че ще стигнат поне до четвъртфинал!

  • Харесвам 6
Връзка към мнение
Мирослав Василев
преди 22 минути , crazyhorse каза:

Яд ме е за загубата на Украйна,въпреки най-красивия гол до момента(за 2:1)!Имат добър отбор и мисля,че без проблем ще постигнат победи в мачовете с Австрия и Македония...Холандия рано-рано си повярваха,че са спечелили мача и трябва много да внимават,но предполагам,че ще стигнат поне до четвъртфинал!

Определено, най-интересния двубой до този момент, бях за Украйна от самото начало, а след двата гола които успяха да върнат ми станаха още по-симпатични. 

 

Но, този път имаха малшанс (ако, не беше грешното изчистване на вратаря), дано имат успех в следващите мачове.

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.