Прескочи до съдържание

Ходите или не по топ туристически места?


Препоръчани мнения

преди 23 часа, dimitrov6 каза:

Ако нямаш пари си е мизерия да пътуваш.Аз ако имах пари за хотел щях да си почина и не да се връщам като изцеден и болен от всяко пътуване.

По хостели спя,но не ми е приятно и сутрин се изнасям още в 6.Като си по-млад се издържа на трудностите .Още преди да тръгна знам колко ще ми струва всичко,кога точно ще се прибера,къде ще ида,но въпреки това се изненадвам като отида на място,че не е същото като в интернет и по снимките.

Все се каня да те питам ти защо не ползваш couchsurfing? Доста по-удобно преживяване ще е, ще срещаш интересни хора....

Също и револют покрай едно пътуване на брат ти мислех да препоръчам. Тук във форума има хора с различни възможности, които се възползват и описват всевъзможни съвременни инструменти в полза на пътуващите хора. Намери подходящите и за теб. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 19 минути , Lindt каза:

Все се каня да те питам ти защо не ползваш couchsurfing? Доста по-удобно преживяване ще е, ще срещаш интересни хора....

Също и револют покрай едно пътуване на брат ти мислех да препоръчам. Тук във форума има хора с различни възможности, които се възползват и описват всевъзможни съвременни инструменти в полза на пътуващите хора. Намери подходящите и за теб. 

За да ползваш couchsurfing трябва и ти да приемаш гости у дома си,а аз не искам .Абсолютно не препоръчвам жени да го използват,защото според мен може да попаднат на секс маниаци.На брат ми му бях направил Revolut като работеше в Прага и понякога му пращахме пари.

 Пътуванията са вид консуматорство и вижте богатите за какво си харчат парите докато са живи-за пътувания,бижута,дрехи,заведения,къщи ,коли .В социалните мрежи масово се фукат кой е ходил на някое гъзарско място като Малдивите.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 6 минути , dimitrov6 каза:

За да ползваш couchsurfing трябва и ти да приемаш гости у дома си,а аз не искам. Абсолютно не препоръчвам жени да го използват,защото според мен може да попаднат на секс маниаци.На брат ми му бях направил Revolut като работеше в Прага и понякога му пращахме пари.

 Пътуванията са вид консуматорство и вижте богатите за какво си харчат парите докато са живи-за пътувания,бижута,дрехи,заведения,къщи ,коли .В социалните мрежи масово се фукат кой е ходил на някое гъзарско място като Малдивите.

Не си длъжен да приемаш гости, ако не желаеш: 

 

https://about.couchsurfing.com/about/how-it-works/

Цитат

List your couch

 

Once you’ve explored the site and have been to an event or two, consider making your couch, spare room or air mattress available to travelers. Set your couch status under Couch Information. You can set it to "Not Right Now (but I can hang out)" if you want to be available as a city resource for travelers but are unable to host. You can set it to "No" if you’re not available or don’t have any extra space, or "Maybe/Yes" to show up in search results for travelers who are planning a trip to your area.

 

Иначе те и бедните за това си харчат парите, просто разполагат с по-малко 🙃

  • Харесвам 3
  • Смея се 6
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.