Прескочи до съдържание

Дългосрочно паркиране в Истанбул....


Спас.

Препоръчани мнения

Доста е голям паркинга и постоянно влизат и излизат коли, Не вярвам да няма места...може да повъртиш малко, като в центъра на София примерно, ама все ще намериш 🙂 

Сигурно има и други паркинги наблизо, но няма връзка между паркинга и декларацията. Никой не те пита къде си паркирал, може да спреш и на улицата пред някой блок според мен, стига да се чувстваш добре да си оставиш колата така.

Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Нови цени за паркиране на летище Истанбул:

 

0-1 час | 90ТЛ

1-3 часа | 110ТЛ

3-6 часа | 165ТЛ

6-12 часа | 200ТЛ

12-24 часа | 270ТЛ

15 дни | 2160ТЛ

1 месец | 3455TL

 

 

IMG-20231231-WA0028-850x727-1.jpg

 

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 13 часа, Nayden Bondzhev каза:

139 лв за 15 дни е изключително добра оферта.

А като си спомня, че 2019г. Беше толкова за един месец, някак сега ми идва в повечко.

Връзка към мнение
  • 2 месеца по-късно ...

Летя от летище Истанбул, до там ще ходя с колата и ще я оставя на паркинг там. Тъй като досега съм я оставял само на Сабиха или при приятел - на летище Истанбул пак на митницата на пристигащи ли се заверява декларацията? 

Връзка към мнение
преди 8 часа, EmoKrastev каза:

Летя от летище Истанбул, до там ще ходя с колата и ще я оставя на паркинг там. Тъй като досега съм я оставял само на Сабиха или при приятел - на летище Истанбул пак на митницата на пристигащи ли се заверява декларацията? 

Ви тази тема, малко нагоре

Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.