Прескочи до съдържание

Размяна на коледни подаръци - сезон 2021


Препоръчани мнения

Имам, както вече разбрахте и подарък No2 .

Доволно метнат в друг офис на Еконт ... за да не ми е лесно естествено. Ама в предвид, че подаръка е от @zvezda9001 ( незнам подарък или поръчка е точния термин) е ясно защо трябва да е в друг офис и да се редя на 2-ра опашка :girl_blum:

Оп, сега като този подарък не е от официалната размяна на подаръци, значи за него не важат правилата да се показва НАЛИИИ ? :grin:

Ето ви кутията само ( тя си е моята де ).

 

 

 

кутия.jpg

  • Харесвам 4
  • Шок 1
  • Браво 1
  • Смея се 5
Връзка към коментар

Така, след като тази сутрин успях да изпратя подарък, вече мога две-в-едно да покажа какво получих 
AM-JKLUvRS1gBH6UcwVhTajsEoR5BAOsyvu5ROpk

 

Това вече го бях показал, затова сега и разопакован: 
AM-JKLXcyKRvsgOwJbTspnM-y0Vt0Ghh0OX3XFn8

Коледна звезда - фенер, който вече украсява детската (нямаше как, Лора каза, че трябва да е в нейната стая), 
красива метална кутия с вкусни бисквити и колекция фотографии на водопади, които още чакат, но ще бъдат рамкирани в близко бъдеще 😉

Пак да кава, благодаря на @cvete* за подаръците и разбира се - на @Mary за цялостната организация. 

Аз определено се проявих като Secret Santa, защото докато пишех картичката към подаръка, който трябваше да изпращам се позвъни на врата и аз спрях на средата на изречението (може и да е било на думата), след което се заех с нещо друго, сложих картичката в плик, за да пробвам къде ще пасне между нещата и пакетирах подаръка. Усетих се, че нито дописах, нито подписах картичката, чак като пакетите вече бяха напълно готови. Т.е. утре някъде из северна България някой ще се чуди, кой ли му ги е изпратил тези неща 😄 

 

  • Харесвам 11
  • Браво 11
  • Смея се 4
Връзка към коментар
преди 27 минути , funny каза:

Имам, както вече разбрахте и подарък No2 .

Доволно метнат в друг офис на Еконт ... за да не ми е лесно естествено. Ама в предвид, че подаръка е от @zvezda9001 ( незнам подарък или поръчка е точния термин) е ясно защо трябва да е в друг офис и да се редя на 2-ра опашка :girl_blum:

Оп, сега като този подарък не е от официалната размяна на подаръци, значи за него не важат правилата да се показва НАЛИИИ ? :grin:

Ето ви кутията само ( тя си е моята де ).

 

 

 

кутия.jpg

Показвай показвай 😄 Какво се крие там ще ядем ли няма ли 😄

  • Смея се 5
Връзка към коментар
Преди 1 час, zvezda9001 каза:

Показвай показвай 😄 Какво се крие там ще ядем ли няма ли 😄

Не ме закачай. Дъвча !

..................

А всъщност, какво получих .

Отварям значи кутията а вътре уплътнено с хартиите които аз бях уплътнявала. Опа, викам си :" @zvezda9001  от зор да не прави меденки и сладки явно връща целия подарък"

 

Да ама не. Я вижте какво ме чакаше вътре :

 

пуканки.jpg

 

До тук добре. "Може и да не може да прави и тя меденки и сладки, ама поне се е сетила да възстанови запасите с пуканките ". Пак е нещо

 

Да но след хартиите идваше баш съществото 

вътре.jpg

 

Соленки...

соленки.jpg

 

"Фалшиви" меденки

меденки.jpg

 

Лъжлив надпис на кутията

кутия мая.jpg

 

БИСКВИТИИИИИИ !!!!

бисквитиииии.jpg

 

@zvezda9001  признах те . Можеш ги тези бисквити и соленки. Мерсииииии . 😍

 

Боже всички в този форум ли можете да правите бисквити ?!?!?!? Отговаряйте само ако трябва да кажете НЕ

 

  • Харесвам 9
  • Браво 3
  • Смея се 16
Връзка към коментар

Такаааааа прибрах се най - накрая, че ако още не бях щях вече в колата да ги отворяяя 😄

Това което не бях забеляза, а сега го забелязах, че опакованата хартия на подаръчетата, които не трябваше да отварям и те са с моята хартия 😄

Отварям първия и съм се настроила зорко да следя всичко, че да не ме метнат някъде пак хахахах.

И вътре какво да видя яяяяя подарък за домашния ни любимец, който си беше наврял муцунката вече вътре в опаковката!

Джаф Кайрито многооо благодари, че си се сетила за нея и доволно си мляска! 

 

IMG_20211214_183051.jpg

  • Харесвам 6
  • Браво 4
Връзка към коментар

Бързо отварям и втория пакет, ех че готино да получиш и втори подарък 🙂

А в него подарък за мъжа ми я и той връзкар!

Има някакво джудже ликьор, ама няма бандерол и мъжа ми веднага ха ето я уловката хахахахах трябва да пробваме, викам му чакай малко сега майстора да види гледам капачката не е отваряна и му казвам това е за заблуда 😄 Пийнахме си по един гълток ликьор за отскок, а и модерни коледни чорапи си има! Аааа чорапите и ликьора са една марката сега забелязах!

 

И той много доволен! Не очакваше да се сети някой за него хахах, @ДиянаВ признай си, че му изпрати подарък, защото го съжали заради сейфа 😄

IMG_20211214_183315.jpg

IMG_20211214_183346.jpg

IMG_20211214_183610.jpg

Продължаваме с третия подарък я какво има вътре, измежду временно дебна да не би да изтърва нещо за разгадаване 😄

В четвъртия има италиански шоколааад, вече една част липсва от него 😛

IMG_20211214_183655.jpg

И в четвъртия подарък си викам е по логиката този вече е персонално за мен и даааа имам си от прословутите русенски чорапи, за които се чака на опашка в Русе 😛 също и красива топка за елха, която вече е поставена на централно място!

IMG_20211214_184538.jpg

IMG_20211214_184451.jpg

  • Харесвам 14
  • Браво 11
Връзка към коментар

@ДиянаВ нали знаеш, че преди това те заобичах толкова много, че сега направо се скъсва по шевовете обичта ми 😄 Благодаря ти за неочаквания подарък (и амбалаж 😄 )! Отново ме караш да се хиля цял ден като идиот 😛 Сега разбирам смисъла защо да отворя вечерта подаръците 🙂 добре, че дочаках 😛

Благодаря ти от сърце и се надявам скоро да се видим на живо! Весела Коледа на теб и цялото ти семейство! Пожелавам ви през цялата година да сте така усмихнати както аз през последните седмици! 

П.С. Имам дадено обещание пред @Mary за другата година, че ще тръгнем от Варна минаваме да те вземем и отиваме на коледна сбирка в София! Само информативно да си знаеш за другата година 😛

IMG_20211214_184519.jpg

  • Харесвам 14
  • Браво 5
Връзка към коментар
преди 30 минути , funny каза:

Не ме закачай. Дъвча !

А всъщност, какво получих .

Отварям значи кутията а вътре уплътнено с хартиите които аз бях уплътнявала. Опа, викам си :" @zvezda9001  от зор да не прави меденки и сладки явно връща целия подарък"

 

Да ама не. Я вижте какво ме чакаше вътре :

 

пуканки.jpg

 

До тук добре. "Може и да не може да прави и тя меденки и сладки, ама поне се е сетила да възстанови запасите с пуканките ". Пак е нещо

 

Да но след хартиите идваше баш съществото 

вътре.jpg

 

Соленки...

соленки.jpg

 

"Фалшиви" меденки

меденки.jpg

 

Лъжлив надпис на кутията

кутия мая.jpg

 

БИСКВИТИИИИИИ !!!!

бисквитиииии.jpg

 

@zvezda9001  признах те . Можеш ги тези бисквити и соленки. Мерсииииии . 😍

 

Боже всички в този форум ли можете да правите бисквити ?!?!?!? Отговаряйте само ако трябва да кажете НЕ

 

Само да вметна, че и пуканките ги мога 😄 имам си машинка за пуканки и ги направих с домашна царевица, че ми писна да те гледам как се тровиш с онея палмови неща 😄, а до края на размяната има още време 😛

  • Смея се 3
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 26 минути , funny каза:

 

Боже всички в този форум ли можете да правите бисквити ?!?!?!? Отговаряйте само ако трябва да кажете НЕ

 

Спокойно, аз не мога и дори  не искам да мога. 

  • Харесвам 1
  • Браво 1
  • Смея се 5
Връзка към коментар

Боже, защо ги качвате така на порция кадрите? Бях се уплашила, че за @funny има само пуканки и аз, баш пък аз, ще трябва да й пращам сладки😄. Наистина взех да се замислям може ли магеланките така ковосърдечно да постъпват и да оставят хапването на сладки в мои ръце🙉. Браво, Звезде за “отсрамването” ни🤗

Та си оправих реакцията. @funny, недей така😉

  • Смея се 6
Връзка към коментар
преди 5 минути , ДиянаВ каза:

Боже, защо ги качвате така на порция кадрите? 

Та си оправих реакцията. @funny, недей така😉

Недей, недей, ама така и не се научих как се качват тези снимки така че да има надписи и помежду тях наведнъж. :laugh:

 

  • Смея се 6
Връзка към коментар
преди 10 минути , ДиянаВ каза:

Боже, защо ги качвате така на порция кадрите? Бях се уплашила, че за @funny има само пуканки и аз, баш пък аз, ще трябва да й пращам сладки😄. Наистина взех да се замислям може ли магеланките така ковосърдечно да постъпват и да оставят хапването на сладки в мои ръце🙉. Браво, Звезде за “отсрамването” ни🤗

Та си оправих реакцията. @funny, недей така😉

Смилих се над теб! Стига ти толкова за тази година 😛 А сега как можа да ми пратиш толкова мил подарък, другата година с какво сърце ще постъпя така с теб....добре че бързо забравям 😄

преди 3 минути , funny каза:

Недей, недей, ама така и не се научих как се качват тези снимки така че да има надписи и помежду тях наведнъж. :laugh:

 

И аззззз 😄 май трябва да ни подарят наръчник как се използва сайта Магеланци 😄

  • Смея се 5
Връзка към коментар

Само едно ще кажа - добре, че имам списък, в който следя кой на кого подарява подарък и отбелязвам всички действия по случващото се!

Сега щях да гледам с кръстосан поглед откъде се взимат тези още и още опаковки и подаръци!!!

Надявам се, че има около @zvezda9001 контейнер за разделно събране на отпадъци и тези кашони най-накрая отидат на правилното място. :laugh:

 

Другата година ще записвам само такива, които могат да правят бисквити. :sarcastic_blum: :sarcastic_hand:

За останалите ще търсим помещение за обучение - ще редуваме бисквити и вино, до пълното ни опияняване! :wub:

  • Харесвам 2
  • Смея се 19
Връзка към коментар
преди 1 час, funny каза:

Ох, чинията е разкошна а не се вижда добре на тези снимки. Поправям се :

 

 

chiniq.jpg

Много се радвам, че ти е харесал подаръка! 🤗🤗🤗 Беше ми много трудно да избера и накрая реших да има от всичко по малко.

 

Утре май аз ще закрия коледно-подаръчния маратон по тотално разхищаване на опаковачна хартия и картон. Очаквам с нетърпение! 

  • Харесвам 6
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 6 минути , Mary каза:

Само едно ще кажа - добре, че имам списък, в който следя кой на кого подарява подарък и отбелязвам всички действия по случващото се!

Сега щях да гледам с кръстосан поглед откъде се взимат тези още и още опаковки и подаръци!!!

Надявам се, че има около @zvezda9001 контейнер за разделно събране на отпадъци и тези кашони най-накрая отидат на правилното място. :laugh:

 

Другато година ще записвам само такива, които могат да правят бисквити. :sarcastic_blum: :sarcastic_hand:

За останалите ще търсим помещение за обучение - ще редуваме бисквити и вино, до пълното ни опияняване! :wub:

Всичко си пазя от опаковките за другата година, нищичко не хвърлям! 😄

Признавам те страшно организиран човек си, мъжа ми изгуби кой какво ми подарява и на кого подарявам 😄 и коя опаковка от къде беше. Да не споменавам, че имаше и един мъфини за @funny и той го изяде докато отидох да взема тиксото. Ама шттт не съм го споменавала, че ще ме погнете сега и мъфини да изпращам 😄

  • Шок 2
  • Смея се 4
Връзка към коментар
преди 4 минути , Mary каза:

Само едно ще кажа - добре, че имам списък, в който следя кой на кого подарява подарък и отбелязвам всички действия по случващото се!

Сега щях да гледам с кръстосан поглед откъде се взимат тези още и още опаковки и подаръци!!!

Надявам се, че има около @zvezda9001 контейнер за разделно събране на отпадъци и тези кашони най-накрая отидат на правилното място. :laugh:

 

Другато година ще записвам само такива, които могат да правят бисквити. :sarcastic_blum: :sarcastic_hand:

За останалите ще търсим помещение за обучение - ще редуваме бисквити и вино, до пълното ни опияняване! :wub:

Ако на някой са му останали излишни кашони, нямам против да ги получа с бисквити или вино (по-добре) 😀

  • Харесвам 1
  • Смея се 10
Връзка към коментар
преди 12 минути , Mary каза:

Другато година ще записвам само такива, които могат да правят бисквити. :sarcastic_blum: :sarcastic_hand:

За останалите ще търсим помещение за обучение - ще редуваме бисквити и вино, до пълното ни опияняване! :wub:

Лелеее отпаднах за другата година :girl_sad:

А поне обучението по пиене на вино може ли да го водя ?

  • Смея се 10
Връзка към коментар
преди 2 минути , Childish каза:

Не може ли тези, които правят бисвити, да пратят на останалите? За един прЕаетел питам.

Може, разбира се!

Само кажи какви искаш. :wub:

  • Харесвам 4
  • Благодаря 1
  • Браво 3
Връзка към коментар
преди 1 час, funny каза:

соленки.jpgБоже всички в този форум ли можете да правите бисквити ?!?!?!? Отговаряйте само ако трябва да кажете НЕ

 

Боже-Не. Дори в работата ни на screen saver се върти да участваме в някакъв вътрешно фирмен share grame и по имейла постоянно ни спамят - рецепта и снимка на коледни сладки и гозби. Друг screen saver, обаче е посветен на дискриминацията и им казах, че ще ги докладвам на Compliance, защото съм дискриминирана. С две деца съм, мога да готвя пет неща на кръст, в които влизат макарони със сирене.

  • Харесвам 1
  • Браво 1
  • Смея се 9
Връзка към коментар
В момента, Eti* каза:

Боже-Не. Дори в работата ни на screen saver се върти да участваме в някакъв вътрешно фирмен share grame и по имейла постоянно ни спамят - рецепта и снимка на коледни сладки и гозби. Друг screen saver, обаче е посветен на дискриминацията и им казах, че ще ги докладвам на Compliance, защото съм дискриминирана. Сдве деца съм, мога да готвя пет неща на кръст, в които влизат макарони със сирене.

Ох, знаех си че не съм сама. И аз съм с горе-долу толкова голямо меню. Само дето в моето участва плик за печене - ребра в плик, бутчета в плик, пържоли в плик...+ леща и таратор

  • Харесвам 1
  • Браво 2
  • Смея се 7
Връзка към коментар
преди 2 минути , funny каза:

Ох, знаех си че не съм сама. И аз съм с горе-долу толкова голямо меню. Само дето в моето участва плик за печене - ребра в плик, бутчета в плик, пържоли в плик...+ леща и таратор

Ехеее, ти направо си готова за следващия сезон на Мастър шеф.

Имам много близка приятелка, която хора, грам не може да готви, но в един момент си внуши, че много добре се справя и имаше кулинарен блог, така че....

  • Смея се 8
Връзка към коментар

Сега е моментът да кажа, че се бях паднала @Childish да ми подарява подарък преди може би три години и ми подари за децата две страхотни плетени от нея шапки, които те продължават да носят. 

 

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
  • Браво 11
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.