Прескочи до съдържание

Размяна на коледни подаръци - сезон 2021


Препоръчани мнения

преди 8 часа, funny каза:

Нали няма да им дадеш да ги изядат ?!?!?! 

Вече свършихме тази работа.

За мен всяко приготвено нещо за ядене, трябва да се изяде, иначе само се похабяват материали. :laugh:

  • Харесвам 5
  • Браво 6
  • Смея се 1
Връзка към коментар
На 17.12.2021 г. в 13:17, Mary каза:

Нарушавам ви за малко кафеените мечти, за да спомена от кого очакваме да видим получените подаръци:

 

@EmoKrastev

@kreo

@cvete*

 

С удоволствие ще го покажа веднага след като го получа. 🙂

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 1 минута , cvete* каза:

С удоволствие ще го покажа веднага след като го получа. 🙂

Моля да провериш в офиса, който си дала. Подаръкът трябва да е изпратен преди почти седмица. :smile:

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 15 часа, Mary каза:

Вече свършихме тази работа.

За мен всяко приготвено нещо за ядене, трябва да се изяде, иначе само се похабяват материали. :laugh:

@Mary, ако някой ден сътворя такова нещо ... няма да им дам да го пипнат !!! Не пък и да го ядат !

Ще го гледат само !!!

  • Харесвам 1
  • Смея се 12
Връзка към коментар
преди 38 минути , funny каза:

@Mary, ако някой ден сътворя такова нещо ... няма да им дам да го пипнат !!! Не пък и да го ядат !

Ще го гледат само !!!

Аз съм на позицията на @Mary. Ако не се изяде, какво ще се прави? Ще има по-гадна съдба. Друго си е да гризнеш някоя красива част от Дядо Коледа, еленче или листенце😄

  • Харесвам 1
  • Смея се 5
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 6 часа, funny каза:

@Mary, ако някой ден сътворя такова нещо ... няма да им дам да го пипнат !!! Не пък и да го ядат !

Ще го гледат само !!!

И ще ти плащат по 5 лв. да се снимат с тях. 😂

  • Смея се 6
Връзка към коментар

Коледната шейна стигна и до мен в събота, ама аз стигнах до компютър чак тази сутрин. Голямо благодаря на @feel_the_rush за картичката с пожелания и подаръка. Книгата е страхотна и съм я оставил за празниците, с молива от Куба ми върна спомените от там - страхотно беше, а магнитчето от Петра ми напомни че все още ми е в wish листа тая дестинация - живот и здраве през 2022 ще стигнем и до там. Свеща сме оставили за коледната нощ, а имаш и специални благодарности от дъщеря ми за шоколада. 

Благодаря и на @Mary за невероятната организация.

Весели коледни празници на всички! Желая ви една пълна с положителни емоции 2022 година! 

Ето ги и снимките

 

 

IMG_1.jpg.05e712ae5ac5483a5644553906a19dad.jpg

 

IMG_2.jpg.53d3bc7c96a2579d7e173382fd893071.jpg

 

IMG_3.jpg.44216826883f3f1b23fa0b4ce8307be1.jpg

 

IMG_4.jpg.1144b997ee7f4d034e3732fff18141e8.jpg

 

P.S. Коледното украшение беше обект на особенно внимание от Маца но сега е на елхата а там за нея е забранена територия

  • Харесвам 22
  • Благодаря 1
  • Браво 7
  • Замислям се 1
Връзка към коментар

Мистерията с @cvete* е разгадана. Хубаво е моите данни да отговарят на реалността, но аз се движа по подадената от самите вас информация.

 

Сега да попитам дали @tany си получи подаръка?

 

 

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 9 минути , Alexander каза:

Нямаме в списъка, но днес получих и аз форумен подарък!!

Много неочаквана приятна изненада!

 

0F250B0A-D213-4930-91EE-3D23FE3677C4.jpeg.27c212c081b21fcb7024469f000c2b57.jpeg

В нашата тема подаръците са показват и отворени. :laugh:

  • Харесвам 3
  • Браво 1
  • Смея се 11
Връзка към коментар
преди 17 минути , ДиянаВ каза:

@Alexander никак не си многословен. От кого е подаръкът? Защо ли си мисля, че в опакованата кутия от първата снимка е имало още нещо? Да не си ги изял?😋

Не казвам нищо повече !

  • Шок 4
Връзка към коментар
преди 9 минути , Mary каза:

Може да залагаме като за начало.

Аз ще се пробвам с жокер - от някой, който участва и в тази тема. :ph34r:

 

Този някой знае адреса на @Alexander. Значи му е изпращал и друго нещо преди, но не повече от година по-рано. 

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
В момента, Lindt каза:

Той не е участвал с бг адрес, значи Снежанка не знае. Затова е толкова интересно :secret:

Ти не подценявай така Снежанка, сигурна съм, че и не бг адреси знае :grin:

Награда ще има ли за позналия? Да вадя вълшебния боб и/или да впрягам търсаческите си способности :ph34r:

  • Смея се 4
Връзка към коментар
преди 3 минути , Lindt каза:

Той не е участвал с бг адрес, значи Снежанка не знае. Затова е толкова интересно :secret:

Не е трудно  да се разбере от кой е, то и от теб имам подарък - лично предаден, ама не остана за снимане. Много бързо замина..ама пък трябва да си доволна от факта предполагам. 🤪

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 1 минута , Alexander каза:

Не е трудно  да се разбере от кой е, то и от теб имам подарък - лично предаден, ама не остана за снимане. Много бързо замина..ама пък трябва да си доволна от факта предполагам. 🤪

Аз всъщност първо ти бях приготвила бисквитки, ама не дойде на сбирката  :party: и трябваше да измъквам нещо сладко от нас, без Жижо да ме хване.  

  • Смея се 11
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.