Прескочи до съдържание

Размяна на коледни подаръци - сезон 2021


Препоръчани мнения

преди 20 минути , Mary каза:

Може, разбира се!

Само кажи какви искаш. :wub:

За догодина имах предвид. Вместо да се мъчите да ни учите (causa perduta 🙂 )

 

преди 2 минути , Eti* каза:

Сега е моментът да кажа, че се бях паднала @Childish да ми подарява подарък преди може би три години и ми подари за децата две страхотни плетени от нея шапки, които те продължават да носят. 

 

Това за мен е най-хубавият подарък - да знам, че моите творения са влезли в употреба.

  • Харесвам 6
  • Браво 6
Връзка към коментар

Мисля че е крайно време да се направи тема за това кой какво може, та да може ние, неможещите , да си правим онлайн поръчки от можещите. Цял онлайн магазин Магеланци може да се развие така !

 

Надявам се межу всичките може и неможе да разбрахте какво искам да кажа :grin:

  • Смея се 8
Връзка към коментар
преди 1 час, zvezda9001 каза:

Смилих се над теб! Стига ти толкова за тази година 😛 А сега как можа да ми пратиш толкова мил подарък, другата година с какво сърце ще постъпя така с теб....добре че бързо забравям 😄

И аззззз 😄 май трябва да ни подарят наръчник как се използва сайта Магеланци 😄

Радвам се, че семейно сте си харесали подаръчетата, защото честно казано и на мен ми хареса как изглеждат на снимките ти🙂. Не са нещо уау, но в тях определено има пръст съдбата ли, Дядо Коледа ли, Снежанка ли😍

Ликьора Йегермайстер - миналата година подарих такова патронче на колега, който не пие, като го убедих, че това е цяр за гърло, стомах, всичко. Хареса му и сега си пие подобни питиета. Мъжът ми също му е фен, защото не може да се фалшифицира. Имах и чорапи към голяма бутилка от същата марка, ей го на чудесен сет. Джуджанската шапчица сама уших, много ме кефят така бутилчиците🙂 Само дето не си намерих червените звънчета, но помпона и очичките компенсират😄 Махнах бандерола, просто защото е по-красиво преобразеното шишенце така😄

Солетите за куче - Кийра е толкова миловидна и вярна към службата с размяната на подаръци😍 Имах под ръка и зоомагазин точно под офиса ми.

Шоколадът от Модика - това лято този район на Сицилия изпълни не само очакванията ми, но и душата❤️ За шоколад бих предпочела фин, но защо пък да не се пробва нещо различно - едрозърнест, наследство от ацтеките.

Коледната топка - дойде при мен в разгара на лятото при 40 градуса навън😄. Щях да я пращам за Сицилия, но се оказа много обемна, не пасваше за подаръка. Писано й било тук да остане и да краси вашата елха. Сетих се за нея, защото шевицата си пасва на чорапите🙂

Чорапите - с червени коледни звезди са само за червените кожени аксесоари, подарък от funny😍. От тях тръгна цялата ми хрумка, с тях и ще продължи, но това по-после🙂🙃

  • Харесвам 8
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Абе много сте готини бе хора 🤗 Благодаря ви за емоциите! Благодаря, че ме усмихнахте!  Весели празници на всички! Пуканките ги изгризахме преди три страаници, но бира има още 🍻😀

  • Харесвам 2
  • Смея се 7
Връзка към коментар

Получих си първия “магелански коледен подарък”.  Сърдечно благодаря на  @Иван Попов!

Не очаквах толкова топли пожелания, красиви и вкусни коледни подаръчета. Подаръка е прекрасен, но най-прекрасно е колко старание и внимание е вложено в него. 

Изключително съм щастлива и благодарна! 

- Новата ми коледна чаша за чай и кафе:

- Коледна музикална снежна топка, прекрасна е. 
- Коледно-шоколадово “Милка” пакетче и любим “шоколад с лешници”. 
Целият подарък е подреден под елхата.
@Иван Попов Желая ти прекрасни коледни празници с много настроение, незабравими моменти с близките, весели случки, и безброй усмивки, радост и смях, разбира се и много подаръци!!! 😀

Благодаря и весели празници!!!

 

Благодаря и на @Mary, за перфектната организация. 

 

3197F4B7-73B4-4778-B1CD-E394D92A7F06.jpeg

7E35234B-B695-4B2E-80BE-757907FF875D.jpeg

017052AC-DA7C-4C47-9540-2B87BAC5AB6C.jpeg

9E2E7518-F5C4-49B2-A486-7B84471D15B6.jpeg

7DC8B24F-0D79-4917-976A-A8A74A967677.jpeg

  • Харесвам 25
  • Браво 9
Връзка към коментар

Явно все пак съм слушала, защото преди малко получих извести от Дядо Коледа и се понесох със скоростта на светлината към временният му офис.

Джуджета както винаги се залутаха в търсене, но в крайна сметка получих това:

 

IMG_20211215_104530.jpg.8a88b00cc3edb400d90340fb08794526.jpg

 

А вътре ме очакваше

 

IMG_20211215_104645.jpg.6c4ac83c3c46981d1c51307da8e5d399.jpg

 

 

IMG_20211215_104815.jpg

 

Страхотна картичка с прекрасни пожелания, книга за Корфу (защото Дядо Коледа добре ме е слушал), магнитче от Лисабон (от кога искам да се върна там) и прекрасна коледна украса за елхата. 

А да не забравя и "червеното уплътниение" :grin: Веднага го пробвах, нищо че бяха станали на ледени близалки. 

Много благодаря @valentin_st за милия подарък. Определено успя да ми донесе топло (лятно) усещане. :girl_in_love:

И само да спомена - аз обичам всякакви морета, океани, абе вода му кажи.  Мога да не излизам от нея :grin: Така че ще си помечтая за Средиземномерието и ще си хапвам близалките (май няма да изчакам да се поразмекнат :girl_wink:)

 

@Mary отново благодаря за неуморната работа, прекрасната организация и безкрайното търпение което прояваваш с нас.

 

Весела Коледа и прекрасна Нова година на всички пожелавам. Нека през новата година да не се спираме - да обикаляме познати и непознати места, да се завабляваме и да оставим всички лоши неща зад гърба си. 

  • Харесвам 20
  • Браво 10
Връзка към коментар

И аз вече съм с Коледен подарък от Secret Santa😀. Добре, че чета темата, иначе нямаше да зная, от кого е🤣.

Преди малко получих SMS от Спиди и веднага отидох да го взема, добре, че офиса е в съседната сграда.

Пригответе си пуканки пак😀.

20211215_102911.jpg

Голямо борене падна с разопаковане, но се справих.

20211215_103137.jpg

20211215_104526.jpg

20211215_104542.jpg

20211215_104807.jpg

  • Харесвам 23
  • Браво 12
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 9 минути , Marisha каза:

И аз вече съм с Коледен подарък от Secret Santa😀. Добре, че чета темата, иначе нямаше да зная, от кого е🤣.

Преди малко получих SMS от Спиди и веднага отидох да го взема, добре, че офиса е в съседната сграда.

Пригответе си пуканки пак😀.

20211215_102911.jpg

Ехааа, какъв голям кашон 😊 Ами то свикнахме вече, с пуканки, без пуканки, кой каквото има 😄 

 

Успокоих се, поне чорапите не са същите като на @ДиянаВ и @Childish 😊

  • Смея се 5
Връзка към коментар
преди 10 минути , Marisha каза:

И аз вече съм с Коледен подарък от Secret Santa😀. Добре, че чета темата, иначе нямаше да зная, от кого е🤣.

Преди малко получих SMS от Спиди и веднага отидох да го взема, добре, че офиса е в съседната сграда.

Пригответе си пуканки пак😀.

20211215_102911.jpg

Голямо борене падна с разопаковане, но се справих.

20211215_103137.jpg

20211215_104526.jpg

20211215_104542.jpg

20211215_104807.jpg

 

20211215_111958.jpg

20211215_112008.jpg

Картичката е много важна, защото е от Саламанка с пощенска марка от Австралия и е дошла от Бургас. Подготвям почти толкова шантав маршрут за януари😀.

  • Харесвам 15
  • Браво 7
Връзка към коментар

Ох, добре че сте бързи с показването.

Хора, някои сме се нагласили за морски почивки по празниците и рискуваме са се размятаме там във вид на …. Пуканки 🙄

Имайте милост !!!

  • Смея се 6
Връзка към коментар

Да ви е яд😀, нямате такъв подарък

Коледни чорапки, още довечера ще влезат в употреба.

Бонбони Lindt, да не се бърка с форумната шоколадка 😃

Златна топка на Ferrero, сладките неща едва ли ще издържат до довечера.🤣

Две много интересни бири с Коледни вкусове, ще ги изпием на Коледа.

Много благодаря на @stormbringerза прекрасен подарък.  Пожелавам ти много нови пътешествия и много любов и щастие в семейството. Весела и топла Коледа!

 

  • Харесвам 12
  • Браво 6
Връзка към коментар
преди 20 минути , D_Ivanova каза:

 

Успокоих се, поне чорапите не са същите като на @ДиянаВ и @Childish 😊

Е какво те бърка за чорапите? Подарени от мен еднакви имат три видни магеланки и аз. Имам запас от още един чифт и мира не ми дава какво да го правя😂

  • Браво 1
  • Смея се 7
Връзка към коментар
преди 37 минути , savagejo каза:

Явно все пак съм слушала, защото преди малко получих извести от Дядо Коледа и се понесох със скоростта на светлината към временният му офис.

Джуджета както винаги се залутаха в търсене, но в крайна сметка получих това:

 

IMG_20211215_104530.jpg.8a88b00cc3edb400d90340fb08794526.jpg

 

А вътре ме очакваше

 

IMG_20211215_104645.jpg.6c4ac83c3c46981d1c51307da8e5d399.jpg

 

 

IMG_20211215_104815.jpg

 

Страхотна картичка с прекрасни пожелания, книга за Корфу (защото Дядо Коледа добре ме е слушал), магнитче от Лисабон (от кога искам да се върна там) и прекрасна коледна украса за елхата. 

А да не забравя и "червеното уплътниение" :grin: Веднага го пробвах, нищо че бяха станали на ледени близалки. 

Много благодаря @valentin_st за милия подарък. Определено успя да ми донесе топло (лятно) усещане. :girl_in_love:

И само да спомена - аз обичам всякакви морета, океани, абе вода му кажи.  Мога да не излизам от нея :grin: Така че ще си помечтая за Средиземномерието и ще си хапвам близалките (май няма да изчакам да се поразмекнат :girl_wink:)

 

@Mary отново благодаря за неуморната работа, прекрасната организация и безкрайното търпение което прояваваш с нас.

 

Весела Коледа и прекрасна Нова година на всички пожелавам. Нека през новата година да не се спираме - да обикаляме познати и непознати места, да се завабляваме и да оставим всички лоши неща зад гърба си. 

И аз може да не излизам от водата и си купих същата книга 😄

  • Смея се 6
Връзка към коментар
преди 5 минути , ДиянаВ каза:

Е какво те бърка за чорапите? Подарени от мен еднакви имат три видни магеланки и аз. Имам запас от още един чифт и мира не ми дава какво да го правя😂

Мятай ги към Варна ние ще им намерим приложение 😄

  • Смея се 4
Връзка към коментар
преди 12 минути , ДиянаВ каза:

Е какво те бърка за чорапите? Подарени от мен еднакви имат три видни магеланки и аз. Имам запас от още един чифт и мира не ми дава какво да го правя😂

Тука усещам някакви намеци или се бъркам? 😄😄 Както каза комшийката @zvezda9001 ние ще им намерим приложение само за инфо така лекичко 😄

  • Харесвам 1
  • Смея се 4
Връзка към коментар
Преди 1 час, savagejo каза:

Много благодаря @valentin_st за милия подарък. Определено успя да ми донесе топло (лятно) усещане. :girl_in_love:

 

Радвам се, че те е зарадвал и ти е донесъл лятното усещане, каквото ми беше целта :happy:

 

@zvezda9001 - добре, че не ми се падна ти, както преди 2 години, че хем вероятно нямаше да постигна голяма креативност с подаръка, хем, както знам колко обичаш слънчевите дестинации, като нищо да имаше второ издание от една и съща книга :laugh:

  • Харесвам 3
  • Смея се 3
Връзка към коментар
преди 55 минути , valentin_st каза:

Радвам се, че те е зарадвал и ти е донесъл лятното усещане, каквото ми беше целта :happy:

 

@zvezda9001 - добре, че не ми се падна ти, както преди 2 години, че хем вероятно нямаше да постигна голяма креативност с подаръка, хем, както знам колко обичаш слънчевите дестинации, като нищо да имаше второ издание от една и съща книга :laugh:

Аз всякакви подаръци приема и хич не се оплаквам 😄

  • Харесвам 2
  • Смея се 3
Връзка към коментар

Сутринта тъкмо си мислех, че моето джудже се е успало, когато дойде съобщение за пратка 🤭

Много трудно омотана със стречове и балончета, голяма борба падна, а стигайки до кутията и нещата в нея - прекрасно и стилно опаковани в еднакъв коледен десен 🎁

А вътре имаше много хубави неща, излизащи като матрьошки 🤩

Мила @Eti* благодаря за чудесния подарък, избиран и опакован с много вкус и желание да ме зарадваш! Не се познаваме лично и нямаше как да знаеш, но някак си нацелила колко любимо ми е лимончелото! И малки чашки много обичам, имам си за фернет даже, но си нямам такива 🙂 Пътеки много обичам също, а книгата я нямам, идеално просто 🙂 Тематичната чаша веднага влиза в употреба, даже отивам да си направя нещо топло за пиене 🙂

Да ти се връщат хубавите пожелания в картичката, а на теб пожелавам здраве, топлина, сбъднати мечти за всякакви желания! 🎄

п.с. пратката и съставните ѝ части предизвикаха небивал интерес у инспектора 😂

 

IMG_20211215_133437.jpg

IMG_20211215_133735.jpg

 

IMG_20211215_135147.jpg

IMG_20211215_135210.jpg

  • Харесвам 23
  • Шок 1
  • Браво 13
Връзка към коментар

@jul, много серадвам, че съм те зарадвала! Това е целта на цялото размяна - да успеем да усмихнем човека от среща. Най-заспалото джудже ти се падна, но заради лимончело беше целият зор. Книгата и термомочашата още в началото на размяната ги купих, но като запланувах италианското ходене, от което се върнах в неделя, си казах, че останала част от подаръка, включително и картичката ще са неаполитански.  А опаковката беше цяло приключение - на две места съм ходила снощи, защото първата не ми хареса и в Еконт, като го стречираха, ми се дорева направо😀

  • Харесвам 7
  • Благодаря 1
  • Браво 5
Връзка към коментар
преди 39 минути , jul каза:

Сутринта тъкмо си мислех, че моето джудже се е успало, когато дойде съобщение за пратка 🤭

Много трудно омотана със стречове и балончета, голяма борба падна, а стигайки до кутията и нещата в нея - прекрасно и стилно опаковани в еднакъв коледен десен 🎁

А вътре имаше много хубави неща, излизащи като матрьошки 🤩

.....

IMG_20211215_133437.jpg

IMG_20211215_133735.jpg

IMG_20211215_135210.jpg

IMG_20211215_135147.jpg

IMG_20211215_135210.jpg

Някой е изпратил нашата котка за подарък :search:

  • Харесвам 2
  • Смея се 20
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.