Прескочи до съдържание

Коледна Сбирка на по бирка - 11.12.2021 О'Шипка, София


Lindt

Препоръчани мнения

преди 18 минути , Брани каза:

Аз искам да благодаря на себе си за чудесните етикети, които РЕАЛИЗИРАХ за пореден път!

 

"Значи вече не се казва чепкам вълна, а реализирам кочина!"

 

Откъде е този почти дословен цитат?

  • Благодаря 1
  • Смея се 4
Връзка към мнение
преди 7 минути , Lindt каза:

Аз благодаря, че си ми сложил код на любимо твое посетено място, вследствие на голямата ти любов към мен :friends: Все пак можеше на място да ми го покажеш, а не да трябва да го разшифрирам сама. 

А, мнозинството са случайни попадения - намерих си някакъв ТопНезнамсиколко с най-известните забележителности по света и ги подкарах по списъка. Само гледах да не пратя някой където вече е бил, ама бегло 🙂

преди 2 минути , Duke каза:

"Значи вече не се казва чепкам вълна, а реализирам кочина!"

 

Откъде е този почти дословен цитат?

Оттам, откъдето е и моята препратка, която неслучайно е с големи букви, за да видя кой ще се сети да направи асоциацията 🙂

  • Харесвам 5
  • Браво 1
  • Смея се 2
Връзка към мнение

И аз благодаря за чудесните моменти и готината сбирка. Живи, здрави, с много късмет и пътувания по света! Специални благодарности за организаторите (и Джентълмена естествено) и разбира се всички сладкари - без тях няма как да се получат нещата 🙂 Респект за баджовете, късметите и разказвачите на интересни истории!

  • Харесвам 17
  • Благодаря 1
  • Браво 1
Връзка към мнение
преди 3 минути , Gentleman Basta каза:

Ей, ненаяде се на банички, па и бира търсиш!

Докато сме на темата, имам свидетел, че специално взех от един буркан с лакомства един определен бонбон, който исках да ти дам, за да се почувстваш като канибал след като го изядеш. За нещастие се беше запилял някъде и този шанс за възмездие отлетя в небитието...

  • Смея се 11
Връзка към мнение
преди 20 часа, Mary каза:

Баницата и късметите вече Ви очакват! 
 

E2FEBD93-6E9A-47C4-AEFD-93567028468D.jpeg

Колко старателно и красиво!

Искрено се надявам,че живот и здраве напролет ще присъствам на сбирка!

  • Харесвам 6
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 3 часа, Sun4o каза:

На мен ми се падна Барбадос с @dealni (и с жена ми естествено, според нея), с удоволствие ще отида (пак).

Дай Боже повече такива срещи!

Весели празници на всички!

Ох, този Барбадос...почвам вече да се замислям, преди много години ми се падна, че там ще се омъжа, и аз тайничко си я пазех дълбоко в мен тази информация.  А сега ей го, пак изкача от нафталина... ще взема да се замисля 😀 ми освен да намеря един жених, идвате с нас и  правим една весела барбадоска магеланска сватба .

 

Използвам случая и аз да благодаря на всички красиви хора, присъстващи на срещата ! Специални благодарности на хората, които бяха положили допълнителни усилия, за да ни зарадват с малки по размер, но с огромно значение изненадки!

И прекрасни празници на всички - на родна почва или далеч от дома, забавлявайте се и бъдете здрави! 

  • Харесвам 13
  • Браво 3
Връзка към мнение

Искрено благодаря на @Lindt, че се зае с организацията на сбирката през тази година! 

Виждам, чувам и разбирам, че купонът е бил еуфоричен... и както всеки път пълен с изненади, късмети и вкусотии. 

Бъдете здрави и имайте топли коледно-новогодишни празници! 

  • Харесвам 18
  • Благодаря 5
  • Браво 1
Връзка към мнение
преди 4 минути , Polina каза:

Искрено благодаря на @Lindt, че се зае с организацията на сбирката през тази година! 

Виждам, чувам и разбирам, че купонът е бил еуфоричен... и както всеки път пълен с изненади, късмети и вкусотии. 

Бъдете здрави и имайте топли коледно-новогодишни празници! 

Поли, само свирваш и получаваш пълен набор от вкусотии плюс малко от първите ми опити за сладки 🥰 

В заведението ни познават, липсвали сме им и чисто организационно аз просто си лежах на стари лаври и твоя труд. Не мога да не призная обаче, че е много приятно хората да ти подаряват подаръци за организация, като например си имам чудна червена коледна звезда от @Дани Магелани 🙂

  • Харесвам 17
Връзка към мнение

Мили хора, празника снощи беше чудесен. Благдаря на всички ви за прекрасните емоции, соделени приключения, късметчета от които се надявам поне едно да се изпълни и сладките изкушения. 

Благодаря @Mary, @Lindt, @Брани - вие си знаете за какво 😉🎅

Пожелавам на всички най-вече да бъдете здрави, усмихвайте живота си с постигнати мечти, пътувайте, забавлявайте се.

Весели празници и късметлийска нова година.

 

П.П. рецептата за курабийките очаквайте утре.

  • Харесвам 15
  • Благодаря 2
Връзка към мнение
Дани Магелани

Благодаря на всички, които организираха този прекрасен празник!

На цялото магеланска общество пожелавам да имаме една здрава и успешна 2022 година, изпълнена с много пътешествия! Да се радваме на самолетите от седалките им, а не като ги гледаме от земята!

  • Харесвам 13
  • Браво 3
Връзка към мнение
Преди 1 час, dealni каза:

Ох, този Барбадос...почвам вече да се замислям, преди много години ми се падна, че там ще се омъжа, и аз тайничко си я пазех дълбоко в мен тази информация.  А сега ей го, пак изкача от нафталина... ще взема да се замисля 😀 ми освен да намеря един жених, идвате с нас и  правим една весела барбадоска магеланска сватба .

 

Използвам случая и аз да благодаря на всички красиви хора, присъстващи на срещата ! Специални благодарности на хората, които бяха положили допълнителни усилия, за да ни зарадват с малки по размер, но с огромно значение изненадки!

И прекрасни празници на всички - на родна почва или далеч от дома, забавлявайте се и бъдете здрави! 

Само свирни и сме там. Барбадос ми е слабо място, там сефте видях и плувах над сигурно 10 ската, някои от които с по двуметрови “крила” + няколко гигакостенурки…

 

преди 4 часа, Брани каза:

Да, обикновено в кариерата си почти навсякъде слагам текст "възможни са технически грешки, за които предварително се извиняваме", ама тук нямам и се извинявам впоследствие. Някъде съм спал - един Сънчо, а друг явно спи 🙂

 

Но като гледам ти с нещо си го окапал, така че мисля, че сме квит! 🙂 Даже си сменям титлата със самоиронична такава за допълнителни точки шега!

Така…нека внесем малко ред в Галактиката.

Коренът на @Sun4o означава Слънце, а не заспал … някакъв. Който е спал с мен, пардон, ме познава, знае, че съм ранобудник и караконджул всеизвестен😀😀😀. А много бих желал да съм обратното, да спя до 10-11-14ч.

В този ред на мисли, може да ми викате Слънчо или Слънце, без титлата и 14 отпред😀.

Ем Ай Клиър🤣?

  • Харесвам 3
  • Смея се 20
Връзка към мнение
преди 1 час, Sun4o каза:

Само свирни и сме там. Барбадос ми е слабо място, там сефте видях и плувах над сигурно 10 ската, някои от които с по двуметрови “крила” + няколко гигакостенурки…

 

Така…нека внесем малко ред в Галактиката.

Коренът на @Sun4o означава Слънце, а не заспал … някакъв. Който е спал с мен, пардон, ме познава, знае, че съм ранобудник и караконджул всеизвестен😀😀😀. А много бих желал да съм обратното, да спя до 10-11-14ч.

В този ред на мисли, може да ми викате Слънчо или Слънце, без титлата и 14 отпред😀.

Ем Ай Клиър🤣?

Колкото повече се опитвам да изляза от ситуацията, толкова по-дълбоко пропадам в същата, Слънце4о :)))

  • Харесвам 2
  • Браво 2
  • Смея се 12
  • Замислям се 1
Връзка към мнение
преди 4 часа, Брани каза:

Колкото повече се опитвам да изляза от ситуацията, толкова по-дълбоко пропадам в същата, Слънце4о :)))

Ами не знам дали е граматически правилно 🤔

  • Смея се 4
Връзка към мнение

Благодаря ви, мили хора, на всички вас, които организирахте, творихте, правихте вкусотии, късмети и участвахте с доброто си настроение и енергия в поредната готина коледна сбирка. ❤️

  • Харесвам 10
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

с Благодарност на организаторитеите, на Брани за страхотните етикети, за всички, които се бяха постарали, отделили време и енергия за сладки, кесчета, баница, меденки, бонбонки, късметии ..и и късметчета валяха отвсякъде... на Деси и Мари за фотосите, които овековичават тази паметна среща след две години карантиниране. За цялото добро настроение, разговори и информиране и забавление. Благодаря Ви от сърце!

Беше прекрасна вечер! 

Е, това долу ако ми се случи, щото последните две години за всички коледни късмети имаше сбъдване....специална почерпка за виновника.

Кремче благодаря, ти си  знаеш защо....

266968863_4919168048115688_60652420278174135_n.jpg

  • Харесвам 12
  • Браво 1
Връзка към мнение
преди 16 часа, lyusi каза:

Ами не знам дали е граматически правилно 🤔

Тук отново става дума за цитат, но няма да издавам повече... 😛 

  • Шок 2
Връзка към мнение
преди 1 минута , Duke каза:

Тук отново става дума за цитат, но няма да издавам повече... 😛 

Кълна се, че сама си го измислих, ама явно великите умове мислим еднакво 😄

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
В момента, lyusi каза:

Кълна се, че сама си го измислих, ама явно великите умове мислим еднакво 😄

Ама, аз имам предвид репликата на Брани, че е пореден цитат... 😛 

  • Смея се 2
Връзка към мнение
преди 2 минути , Duke каза:

Ама, аз имам предвид репликата на Брани, че е пореден цитат... 😛 

Язък, за малко беше да се наредя сред великите умове, ама ядец 😝

  • Смея се 7
Връзка към мнение

Дружбата между хората ражда криле на същите.

 

Е цитатът от оригиналния лозунг 🙂

Връзка към мнение
преди 26 минути , Брани каза:

Дружбата между хората ражда криле на същите.

 

Е цитатът от оригиналния лозунг 🙂

Аз пък реших, че цитираш легендарна реплика от "Кръстникът", с по-късен римейк в "Семейство Сопрано"?! 😮  

 

 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.