Прескочи до съдържание

Коледна Сбирка на по бирка - 11.12.2021 О'Шипка, София


Lindt

Препоръчани мнения

преди 2 минути , Брани каза:

Аз засега няма да благодаря за организацията, защото искам да изчакам да видя как ще е самата организация и тогава!

кога стана толкова скептичен? 

И как каква ще е организацията - тъпа! Няма нито едно завоювано бонбонче за Жижо, няма етикети, няма елфи.  

  • Смея се 4
Връзка към мнение

Изгубих вяра в хората!

 

Но това за етикетчетата май не е лоша идея. Представям си дизайна нещо в стил Матрицата Ресърекшънс - примерно Жижо в Стойка като Нео и към него летят бонбончета, а той се опитва не да ги избегне, а да ги хване!

В момента, Брани каза:

Изгубих вяра в хората!

 

Но това за етикетчетата май не е лоша идея. Представям си дизайна нещо в стил Матрицата Ресърекшънс - примерно Жижо в Стойка като Нео и към него летят бонбончета, а той се опитва не да ги избегне, а да ги хване!

Ей … стойка с малка буква, разбира се!

 

Ще ме вкара в беля тоя аутокоректор някой ден …

  • Смея се 6
Връзка към мнение
преди 12 минути , Lindt каза:

Няма нито едно завоювано бонбонче за Жижо

Освен да се отпиша от темата и да ти пиша в съобщение, че поне една бисквита да има за Жижо! :laugh:

 

  • Смея се 5
Връзка към мнение
преди 4 минути , Mary каза:

Освен да се отпиша от темата и да ти пиша в съобщение, че поне една бисквита да има за Жижо! :laugh:

 

Ей, верно, че мога да отпиша всички на 05.12. Те когато влязат да любопитстват кой ще идва и не се видят себе си, ще ми пишат. и бам... много бонбончета  :party:

  • Смея се 5
Връзка към мнение
Преди 1 час, Sun4o каза:

Пиши Сънчо и Сънча.

Ако голямата черна котка не ни мине път, там сме.

Значи да нося от сливовата. 🥃

  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Брей, специално проверих, уцелила си идеално тайминга с мачовете, а и по разбираеми причини няма обявен концерт на тази дата. Само не разбирам защо ти, да - точно ти @Lindt, не фигурираш в списъка, но може би именно в това е идеята - организираме среща, а после не идваме на нея и оставяме Жижо да се оправя... 😛 

 

По същество. Ще се допитам до Главна прокуратура и евентуално можем да посетим масовото мероприятие, че един куп хора не сме виждали от години...

  • Харесвам 5
  • Браво 1
  • Смея се 2
Връзка към мнение
преди 2 минути , Duke каза:

Брей, специално проверих, уцелила си идеално тайминга с мачовете, а и по разбираеми причини няма обявен концерт на тази дата. Само не разбирам защо ти, да - точно ти @Lindt, не фигурираш в списъка, но може би именно в това е идеята - организираме среща, а после не идваме на нея и оставяме Жижо да се оправя... 😛 

 

По същество. Ще се допитам до Главна прокуратура и евентуално можем да посетим масовото мероприятие, че един куп хора не сме виждали от години...

И аз се зачудих дали да се сложа първа, ама реших да си оставя вратичка за евакуация, правейки се на скромна.  

 

Благодари на @Mary и @Tedy за датата, аз този уикенд бях забравила, че съществува. Явно и тези с концертите и спорта са така :smile3:  

 

 

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
  • Смея се 2
Връзка към мнение

Записвам @Duke + Тити, които имат удоволствието да са първите, съгласили се да донесат сладкиши на Жижо :nyam:

 

/всеки, пишещ ми в личен чат, а не в темата, относно срещата, се съгласява да донесе сладкиш на Жижо и да се облече в червено./

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Аз имах планирано околосветско пътешествие за тия дати, ама щом ще има сБирка го отменям и се записвам.

А ако се престраша да дойда без кола, ще мога да ударя и трета, бустерна доза (бира, или даже нещо по-концентрирано ) :biggrin:

  • Харесвам 3
  • Браво 2
  • Смея се 2
Връзка към мнение
Граф Вронски
Преди 1 час, Lindt каза:

Записвам @Duke + Тити, които имат удоволствието да са първите, съгласили се да донесат сладкиши на Жижо :nyam:

 

 

Ох, мислех, че никой няма да пише на лични и няма да има сладки за Жижо. Бях се притеснил. Мислех да му приготвя един сладкиш, но сега няма. Ще ходя на купон спокойно преди сБирката. 😎

  • Шок 1
Връзка към мнение

А аз искам като човек с нулев срам да се запиша под номер 0 и така да изпреваря всички в списъка!

  • Браво 1
  • Смея се 1
Връзка към мнение
преди 10 часа, Брани каза:

А аз искам като човек с нулев срам да се запиша под номер 0 и така да изпреваря всички в списъка!

Готово! 

image.png.90fa02269121b23fec8056d7bd2280af.png

  • Смея се 6
Връзка към мнение

Мне, не си го представях така. Но както и да е, аз винаги съм готов с елегантни решения на привидно сложни проблеми:

Създадох отделен списък само за мен, в който съм номер едно, като дори си слагам коледна картинка!

 

vultouri.jpg.77f999df02e557ee7027c54238e0e9a3.jpg

 

Коледен списък на величия, които (може би) ще посетят Коледната сбирка:

 

1. Брани

  • Браво 1
  • Смея се 9
  • Замислям се 1
Връзка към мнение
преди 21 часа, Lindt каза:

Записвам @Duke + Тити, които имат удоволствието да са първите, съгласили се да донесат сладкиши на Жижо :nyam:

 

/всеки, пишещ ми в личен чат, а не в темата, относно срещата, се съгласява да донесе сладкиш на Жижо и да се облече в червено./

От една предишна случка, би трябвало вече да се научила (макар и по трудния начин), че допълнителните условия с малките букви (макар и предизвикващи неприятни изненади впоследствие), все пак се обявяват предварително, а не постфактум. В този смисъл, Жижо остава без сладки от нас, за което вината е само твоя... 😛

 

П.П.: Брей, сега видях, че условието е вписано още в първото мнение! 😮 При това положение ще има бири за Жижо, че от толкова много сладки ще му стане лошо... А, всъщност да ни би точно това да е целта ти? 😞

 

П.П.П.: Обърни внимание, че затворих очи за несъответствието между вписано правило в темата и съобщението, което получих от теб по месинджър... 😛

  • Смея се 1
Връзка към мнение

Записвам се - претенции за номер нямам, който и да ми се падне, все ще стане най-специален 😉 

  • Харесвам 1
  • Смея се 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.