Прескочи до съдържание

Коледна Сбирка на по бирка - 11.12.2021 О'Шипка, София


Lindt

Препоръчани мнения

В момента, Lindt каза:

За да изглеждат по-отговорни ли? Вече нямаме такива, всеки си има име 🙂

Защото лично аз се опитвам да свържа написаното име с някой от форума.

Конкретно за Георги ще ми е лесно да разбера, че не става дума за нашия Георги, но за останалите ще продължа да се чудя. :ph34r:

  • Харесвам 1
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
В момента, Mary каза:

Защото лично аз се опитвам да свържа написаното име с някой от форума.

Конкретно за Георги ще ми е лесно да разбера, че не става дума за нашия Георги, но за останалите ще продължа да се чудя. :ph34r:

Не може ли да поискаме да си сложат изкуствени мустаци? 

  • Смея се 5
Връзка към коментар
преди 5 часа, Mary каза:

Снежанка поне.

От години само обещавате, вие - дамската част от форума, а ние - разбирай аз и @Фил, като най-отявлени ценители и естети, ви вярваме като да не казвам какво... 😞 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

За да сме в духа на времето (както сме били винаги, а понякога дори сме изпреварвали събитията), в етикетчетата с имената ще има вградена допълнителна QR информация и затова препоръчвам инсталиране на QR четец 🙂

 

А тъй като няма да успея да съм навреме за тази среща поради поредица от битки, която сме планирали в Галактиката за точно тази събота, обмислям или да ги дам на някого в петък или да ги оставя директно на шипката 🙂

 

 

  • Харесвам 3
  • Шок 2
  • Браво 3
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 13 часа, Брани каза:

За да сме в духа на времето (както сме били винаги, а понякога дори сме изпреварвали събитията), в етикетчетата с имената ще има вградена допълнителна QR информация и затова препоръчвам инсталиране на QR четец 🙂

 

А тъй като няма да успея да съм навреме за тази среща поради поредица от битки, която сме планирали в Галактиката за точно тази събота, обмислям или да ги дам на някого в петък или да ги оставя директно на шипката 🙂

 

 

Направо ме е страх какво инфо ще има за всеки...

  • Смея се 7
Връзка към коментар
преди 23 часа, Брани каза:

А тъй като няма да успея да съм навреме за тази среща поради поредица от битки, която сме планирали в Галактиката за точно тази събота, обмислям или да ги дам на някого в петък или да ги оставя директно на шипката

Можеш да направиш така, както ще е добре за теб.

Виж в списъка за някой, който ще идва и ти е на удобно място и предай на него.

Разбира се, винаги можеш и на мен да ги предадеш, стига да ти е удобно.

Благодаря ти за труда!

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Срокът за записване и безплатна анулация изтича утре вечерта.

Моля, ако някой променя плановете си, да ми сподели, за да уточня с О'шипка коя част от заведението ни е необходима и да ни я запазят:friends:

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 5 минути , Lindt каза:

Срокът за записване и безплатна анулация изтича утре вечерта.

Моля, ако някой променя плановете си, да ми сподели, за да уточня с О'шипка коя част от заведението ни е необходима и да ни я запазят:friends:

Госпожице Мартина, аз вчера минах от там. Казаха ми, че има около 70 места в долната част, ако се сместим по 6 на маса. Но според мен, и по 8 могат да се съберат. Горната част е далечко и хората там биха се почуствали изолирани😟. Упс.

  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 22 минути , Lindt каза:

Моля, ако някой променя плановете си, да ми сподели, за да уточня с О'шипка коя част от заведението ни е необходима и да ни я запазят:friends:

@Lindt за съжаление на мен ми промениха плановете. Не бъркам в начина на изказване l наистина ми ги промениха, а не ги промених аз. За съжаление ще съм в РИУ Правец служебно, включително на 11.12. Явно не ми върви с Коледното парти. Това беше първото, на датата на  ще саъм в БГ, а ми натресоха служебен ангажимент. Много исках да обсъдим плановете за Колумбия, че аз като не можех  за нова година, прехвърлих моите планове за март. Но твърдо обещавам да се включа в следващата сбирка, ако съм в София. Наистина ми се идваше много... не е "политически коректно" изказване :-)))   

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 5 минути , muchachote каза:

Госпожице Мартина, аз вчера минах от там. Казаха ми, че има около 70 места в долната част, ако се сместим по 6 на маса. Но според мен, и по 8 могат да се съберат. Горната част е далечко и хората там биха се почуствали изолирани😟. Упс.

Неочаквано обръщение 🙂

Много е трудно сместването на повече от 6 души, които се хранят, на една маса, дори и да отговаряше на настоящите правила. Отделно, че никой не се чува с околните и на масата говорят един през друг. 

Но.. често на големите срещи половината хора така или иначе седят прави и ръкомахат възторжено. И в двете части сме се събирали близо 100 човека, но в къщичката има пространство за седене прав и пушенето също ми изглежда по-удобно.  

преди 2 минути , Роми каза:

@Lindt за съжаление на мен ми промениха плановете. Не бъркам в начина на изказване l наистина ми ги промениха, а не ги промених аз. За съжаление ще съм в РИУ Правец служебно, включително на 11.12. Явно не ми върви с Коледното парти. Това беше първото, на датата на  ще саъм в БГ, а ми натресоха служебен ангажимент. Много исках да обсъдим плановете за Колумбия, че аз като не можех  за нова година, прехвърлих моите планове за март. Но твърдо обещавам да се включа в следващата сбирка, ако съм в София. Наистина ми се идваше много... не е "политически коректно" изказване :-)))   

Съжалявам за промените, но и там е хубаво 🙂 

Колумбия няма да избяга, а след Нова година ще имаш поне 3 групи, които да поразкажат кое как е. 

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 11 минути , Lindt каза:

Но.. често на големите срещи половината хора така или иначе седят прави и ръкомахат възторжено

Със сигурност. Аз го казах като предположение, не като задължение😜

Връзка към коментар
преди 7 минути , master_of_germs каза:

Аз се надявам и двора да ползваме правостоящи.

 

Използвам случая, да запиша и  @Mistress of Germs

 

Добавих я на мястото на Роми.

 

преди 4 минути , muchachote каза:

Ооооо супер. Значи може и да се танцува.... салса например! Мисля, че много хора сме с гореща южняшка кръв🤣

 

За салсата отговарят други магеланци, но няма да ги издавам, ще трябва сам да си ги разпознаеш на срещата. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

 

Ще бъдем в горния салон, тоест обичайната къщичка във вътрешния двор. 

 

@muchachote, моля да не говориш от името на общността къде предпочитаме да ни настанят и какво си представяме!

 

Ако имате предложения, забележки или въпроси, моля първо да ги адресирате към екипа на magelanci.com или тук към мен!   

  

  • Харесвам 10
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

@muchachote, когато един човек се е заел с организацията, останалите само се радваме(и направо благодарим) за това.

Не е тактично, нито приемливо, някой по собствено желание и без съгласуване с организатора да се опитва да прави промени.

Благодаря ти, че си наминал през заведението, където сме се събирали десетки пъти и добре познаваме и първата зала, и къщата.

Дори и да ни е малко тесничко, каквото е било много пъти на коледните сбирки, по-важното е, че ще се видим, ще се позабавляваме, ще споделим плановете и мечтите си с хора, които имат същите интереси. :wub:

Ако се чудиш с какво можеш да си полезен за сбирката - направи една баница, или сладки, или пък пожелания/късмети за всеки от присъстващите.

С организацията вече се е заела @Lindt, за което ѝ благодарим.

  • Харесвам 19
  • Благодаря 1
  • Браво 3
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.