Прескочи до съдържание

Коледна Сбирка на по бирка - 11.12.2021 О'Шипка, София


Lindt

Препоръчани мнения

Записвам се и аз ....ама тоз сертификат сериозно ли...освен да си го нарисувам тоз зелен сертификат вече, те не отпадат ли при новите обстоятелства... 

Връзка към мнение
преди 11 минути , lyusi каза:

Запис 🧑🎄

Ти си на почетното 60-то място. Още само 5 и ще започвам да мисля дали малката къщичка ще ни събере :friends:

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 55 минути , Lindt каза:

Ти си на почетното 60-то място. Още само 5 и ще започвам да мисля дали малката къщичка ще ни събере :friends:

Ще ни събере, ако трябва на коленете на други магеланци ще се присядва:)

  • Смея се 5
Връзка към мнение
Преди 1 час, Lindt каза:

Ти си на почетното 60-то място. Още само 5 и ще започвам да мисля дали малката къщичка ще ни събере :friends:

Aaaaaa, не с лошо... 😉 Има време до крайния срок и искам да дойда, но ще стане ясно след три дни.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ако все още има места се записвам и аз +1

За пръв път ще ми е. Отдавна черпя вдъхновение и идеи от форума, ще съм щастлива ако мога да се запозная с хората на най-позитивния и надъхващ форум 😊

  • Харесвам 1
  • Браво 1
Връзка към мнение
преди 7 минути , Jane* каза:

Ако все още има места се записвам и аз +1

За пръв път ще ми е. Отдавна черпя вдъхновение и идеи от форума, ще съм щастлива ако мога да се запозная с хората на най-позитивния и надъхващ форум 😊

 

Добре сте ни дошли 🙂 

 

@Брани, правят ли ти се етикетчета? Не всички се познават и вероятно ще е полезно. 

 

 

 

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 50 минути , Lindt каза:

 

Добре сте ни дошли 🙂 

 

@Брани, правят ли ти се етикетчета? Не всички се познават и вероятно ще е полезно. 

 

 

 

Каква коледна сбирка би била без красиви етикети! Дори и този път в тях ще бъде внедрена поредната идея на брилянтното ми чувство за хумор. 

И тъй като бях решил, че всички се познават, мислех етикетите да имат чисто декоративна функция, но явно ще се наложи да се добави и познавателна такава.

 

Excuse my high Valyrian и неговата превзетост, с две думи: правят се.

 

  • Харесвам 9
  • Благодаря 2
  • Браво 3
  • Смея се 3
Връзка към мнение
преди 4 минути , Брани каза:

Каква коледна сбирка би била без красиви етикети! Дори и този път в тях ще бъде внедрена поредната идея на брилянтното ми чувство за хумор. 

И тъй като бях решил, че всички се познават, мислех етикетите да имат чисто декоративна функция, но явно ще се наложи да се добави и познавателна такава.

 

Excuse my high Valyrian и неговата превзетост, с две думи: правят се.

 

Благодаря, Брани! 

 

При това положение, моля @Aureliano , @Kamura и @Jane* да си наименоват приятелите, за да може да си имат и те празнични етикетчета 🙂

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Преди 1 час, Lindt каза:

Благодаря, Брани! 

 

При това положение, моля @Aureliano , @Kamura и @Jane* да си наименоват приятелите, за да може да си имат и те празнични етикетчета 🙂

+ Флавия 🙂

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 9 часа, Lindt каза:

Благодаря, Брани! 

 

При това положение, моля @Aureliano , @Kamura и @Jane* да си наименоват приятелите, за да може да си имат и те празнични етикетчета 🙂

Вили 🙂

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ей, добре че пак ще има новобранци :clapping: за да се продължи традицията, че леко се бях притеснил да не се наложи ние да си плащаме сметката накрая! :biggrin:

  • Харесвам 2
  • Браво 1
  • Смея се 27
Връзка към мнение
преди 22 часа, Фил каза:

Ей, добре че пак ще има новобранци :clapping: за да се продължи традицията, че леко се бях притеснил да не се наложи ние да си плащаме сметката накрая! :biggrin:

Аз за всеки случай, ще си нося нещичко за ядене и пиене от къщи. Че тия, днешните новобранци, знае ли ги човек...😆

  • Смея се 16
Връзка към мнение
Цитат

Аз за всеки случай, ще си нося нещичко за ядене и пиене от къщи. Че тия, днешните новобранци, знае ли ги човек...😆

Много, много правилно решение 🙂

Само Жижо да се надява за сладкишче (това разбрах аз е нещо като задължителен пропуск 🙂 )

 

За етикетчето - Георги

  • Смея се 2
Връзка към мнение
преди 1 минута , Mary каза:

Което ме подсеща да помоля @Брани да направи етикетите за тези, които са +1 в различен цвят.

За да изглеждат по-отговорни ли? Вече нямаме такива, всеки си има име 🙂

В момента, Roberto Baggio каза:

В тази връзка може ли и мен да ме смятате +1 (Миро).

Не. Ще си объркам поредността, а хората са си свикнали с номерчето и си го обичат. Миро отива най-накрая  :smile3:

  • Смея се 3
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.