Прескочи до съдържание

Коледна Сбирка на по бирка - 11.12.2021 О'Шипка, София


Lindt

Препоръчани мнения

Тръгвам за сбирката. Ще пътувам с влак. Нося си суха храна за из път. За да е по-интересно, няма да се движа по прекия път през Пловдив, а по подбалканската с едно прекачване. Първи впечатления от купето на първия влак - захабени седалки, парното работи на 6, има контакти.

  • Харесвам 12
  • Браво 8
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 19 часа, Mary каза:

Да попитам @tany, @Stanislav Dimitrov, @Красимира, @vlady и @Фил дали искат да си пуснат заявка, за да си получат утре календарите?

 

току-що пуснах заявка, благодаря

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Чудна сбирка се получи както винаги! Благодаря на @Lindt за организацията, на @Mary, @MayaS, @Kremcheto, @Tani и на човека, направил красивите късметчета с бонбоните и елхичките/звездичките (не разбрах кой е) за сладките и късметчета (дано  не пропускам някого), на @Desi75 и @Mary за снимките (надявам се да видим част от тях) и на всички присъстващи  за приятната компания и веселото прекарване. 

Весели празници на всички!

  • Харесвам 14
  • Благодаря 3
  • Браво 3
Връзка към коментар

Благодаря за чудесната сбирка! 

Благодаря на @Mary за календарите, за меденките, баничката и късметите!

IMG_20211212_002546.jpg.8c71760f27db9a9f289a0523c36b1c6c.jpg

 

Благодаря на  @MayaS за курабийките!

Благодаря на @Jane* и Георги за креативните късмети!

IMG_20211212_002639.jpg.b5763318da103bdbcd3a77629d681bc5.jpg

 

Благодаря на @muchachote за кекса!

Благодаря на @kali, @mililia и @Невена за разговорите които проведохме!

Благодаря на @Desi75 за снимките!

Благодаря на @Lindt за организацията!

Благодаря и на всички Магеланци участвали в сбирката!

Дано по вода да ни върви за нови сбирки!

Пожелавам на всички весела Коледа и сбъднати пътешествия през Новата година!

  • Харесвам 16
  • Благодаря 2
  • Браво 4
Връзка към коментар
преди 7 минути , Роми каза:

Поздрави от тези, които служебно отпаднаха! Исках да съм с вас, но следващия път! Малко от тук

20211212_005210.jpg

20211212_005157.jpg

20211212_005200.jpg

Не е зле и при вас. И танци виждам, явно доста бурни, щом се губи фокусът 🤪

  • Харесвам 1
  • Смея се 7
Връзка към коментар

И аз искам да благодаря на Марти за това, че организира и ни събра на дългоочаквана сБирка!

На Мари, която както винаги ни изненадва толкова приятно с лично приготвени лакомства и късмети! И на всички, които се бяха постарали да ни зарадват с късметчета и сладки!

Щях да пропусна Брани(защото не дойде!), но баджовете са много яки! Благодаря!

Весели празници на всички магеланци и до скорошна среща!

❄️🍻

  • Харесвам 16
  • Браво 3
Връзка към коментар

А, аз на @Брани няма да му благодаря, защото от половин година (почти) ще се срещаме, и точно на тази сбирка да вземе да не дойде 😉 

 

Но да, наистина, етикетите както винаги са страхотни (адмирации!) , а дестинацията - защо пък не. Не ми е била в плановете, но човек никога не знае. 

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Брей, каква Коледна сбирка! 


За да не повтарям хвалебствия, ще отбележа 2 специални за меен Халееви комети:

  • @Duke беше изтупан от нафталина и не спря да разказва как бил писал някакви много яки и полезни теми през далечната 2012г!
  • @Sun4o намери най-накрая отбивката за София, пък даже и на метро се е повозил!

 

Специални поздравления на @Костов, който с риск за живота си дойде с БДЖ!

  • Харесвам 9
  • Шок 1
  • Благодаря 1
  • Браво 2
  • Смея се 19
Връзка към коментар

Аз благодаря на @Mary за неизчерпаемата енергия и хиляди идеи! 

На милите хора @Jane*, @MayaS, @Mary, @Брани и @muchachote, които бяха отделили време да приготвят сладкиши, късмети, подаръци  за цялата дружина и да направят срещата толкова прекрасна, огромно БЛАГОДАРЯ! 

 

Светли празници и успешни пътувания на всички, много се радвам, че ви видях 🙂

 

Благодаря на @marycap, че беше приготвила толкова сладък буркан с изброените от мен из темите любими мои сладки!  :friends:

 

266004265_240416774869940_9141980022990482595_n.jpg.a79d019cd68e05c5c357881c5dc12d0c.jpg266568508_646070073057453_4251074146540655393_n.jpg.dde3bf9ced153740383a08ac88180abe.jpg

 

 

  • Харесвам 17
  • Благодаря 2
  • Браво 14
Връзка към коментар

Благодарности и от нас на шоколадовата😀 за организацията, както и на присъстващите!

С доста хора не бях се виждал отдавна, с някои много исках, но не можах - най-вече с @Polina, предадох поздравите ѝ за всички, и @Брани, който ми беше объркал ника, а ние много мразим правописните  грешки….🤨:

541B8F70-E874-46FC-81D1-F70EE009D35E.jpeg.e859ed28a761fa362976be7d4bbbb140.jpeg

 

Измих срама за неприсъстващите майнички, браних интересите им с пълни сили - с водка, ракията блажена на @Костов и бира накрая…

Много готина среща се получи, доста емоции, нови хора, приятни хора, видях на живо жената, пребила доста футболни мъже - @Roberto Baggio, не успях да си кажа почти нищо с @mililia, а исках, въобще длъжници сме на всички женки, бая се бяха постарали с подаръците. На мен ми се падна Барбадос с @dealni (и с жена ми естествено, според нея), с удоволствие ще отида (пак).

Дай Боже повече такива срещи!

Весели празници на всички!

  • Харесвам 23
  • Благодаря 2
  • Смея се 2
Връзка към коментар

Благодаря ви! За прекрасната вечер. За цялата положителна енергия, която винаги струи от тези срещи.

И сега специалните благодарности:

На @Lindt, за организацията на срещата.

На @Mary,  за сладките, за баничката и за късметчетата 

На @Jane*, за красиво опакованите бонбони и за късметчето.

На @muchachote, за кекса.

На @MayaS и @Tani за вкусните сладки.

На негова Тъмност @Брани, за етикетчетата. Ще трябва и в Барселона да се ходи.

Освен в Барселона, ще пътувам до Грузия с @Capitan Morgan, единодушно решихме да е с влак, и до Йордания с @kali до там с аероплан.

Весели празници желая на всички вас, Приятели, и нека Новата 2022 Година бъде по-добра от старата!

  • Харесвам 19
  • Благодаря 2
  • Браво 2
Връзка към коментар

Дори не мога да си представя, колко енергия, време, труд и средства са били необходими на Мари, за да направи празника ни незабравим. Тези меденки са направо произведение на изкуството, баничка- старателно пакетирана-антиковид мярка 🙂 , раздаване на календари, коледни късмети за всеки и не на последно място Тя е нашата Снежанака. @Mary , Благодаря ти от сърце ! И както на Оскарите........ да благодаря и на @Lindt , че ни организира чудесен празник и на @Брани за креативността в създаването на така необходимите етикети.  @Gentleman Basta също имаше изключително отговрна и важна задача да запази бистър ум и здрава мисъл, за да се справи с разплащането на веселбата 🙂 , на @Jane* за красивите сладости , коледно понесени. Всъшност на всички балагодаря за късметите, сладкишите, изненадите.... Беше чудесно! Пожелавам на всички  да са здрави, щастливи да пътуват повече през новата година!

 
  • Харесвам 20
  • Благодаря 3
  • Браво 1
Връзка към коментар

Благодаря за прекрасната вечер на всички Магеланци. Беше много емоционална и вълнуваща за мен, защото видях на живо хора, които са ме вдъхновявали с техните пътешествия и с нетърпение съм очаквала разказите им. 

Толкова много позитивни хора на едно място си е съкровище в днешните трудни времена.

Благодаря, благодаря на всички - за организацията, за малките прекрасни изненади, за вкусотиите, за идеите, за позитивния дух и за топлото отношение.

Пожелавам на всеки един, през идващата година здраве и да не губи страстта си към изследване на необятния свят.

Весели Коледни и Новогодишни празници!

  • Харесвам 15
  • Браво 5
Връзка към коментар
преди 8 минути , Брани каза:

Аз искам да благодаря на себе си за чудесните етикети, които РЕАЛИЗИРАХ за пореден път!

 

Етикетите бяха един път, има защо да си благодариш. Но за това, че не дойде, не си благодари, даже мисля, че при повторно неявяване трябва някаква глоба да се измисли 😀

  • Харесвам 8
  • Смея се 2
Връзка към коментар
преди 2 минути , Брани каза:

Аз искам да благодаря на себе си за чудесните етикети, които РЕАЛИЗИРАХ за пореден път!

 

Аз благодаря, че си ми сложил код на любимо твое посетено място, вследствие на голямата ти любов към мен :friends: Все пак можеше на място да ми го покажеш, а не да трябва да го разшифрирам сама. 

  • Харесвам 7
Връзка към коментар
преди 34 минути , Sun4o каза:

Благодарности и от нас на шоколадовата😀 за организацията, както и на присъстващите!

С доста хора не бях се виждал отдавна, с някои много исках, но не можах - най-вече с @Polina, предадох поздравите ѝ за всички, и @Брани, който ми беше объркал ника, а ние много мразим правописните  грешки….🤨:

541B8F70-E874-46FC-81D1-F70EE009D35E.jpeg.e859ed28a761fa362976be7d4bbbb140.jpeg

 

Измих срама за неприсъстващите майнички, браних интересите им с пълни сили - с водка, ракията блажена на @Костов и бира накрая…

Много готина среща се получи, доста емоции, нови хора, приятни хора, видях на живо жената, пребила доста футболни мъже - @Roberto Baggio, не успях да си кажа почти нищо с @mililia, а исках, въобще длъжници сме на всички женки, бая се бяха постарали с подаръците. На мен ми се падна Барбадос с @dealni (и с жена ми естествено, според нея), с удоволствие ще отида (пак).

Дай Боже повече такива срещи!

Весели празници на всички!

Да, обикновено в кариерата си почти навсякъде слагам текст "възможни са технически грешки, за които предварително се извиняваме", ама тук нямам и се извинявам впоследствие. Някъде съм спал - един Сънчо, а друг явно спи 🙂

 

Но като гледам ти с нещо си го окапал, така че мисля, че сме квит! 🙂 Даже си сменям титлата със самоиронична такава за допълнителни точки шега!

  • Харесвам 1
  • Смея се 8
Връзка към коментар
преди 1 час, Gentleman Basta каза:

 

  • @Duke беше изтупан от нафталина и не спря да разказва как бил писал някакви много яки и полезни теми през далечната 2012г!

 

"Каквото и когато и да е писал Duke, все е било яко и полезно!"

 

Това предлагам, гласувам и приемам единодушно да бъде записано като Чл.1 от Конституцията на "Магеланци". Нещо като подмяна на "онзи" Чл. 1 от старата Конституция на НРБ, която май отново става актуална...

  • Харесвам 1
  • Смея се 12
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.