Прескочи до съдържание

Планове за Гърция 2022 и актуална информация


Препоръчани мнения

24-часова стачка на всички фериботи в Гърция на 13 септември! 

Общогръцката федерация на моряците (ПНО) обяви 24-часова стачка на всички фериботи за 13 септември, предаде гръцката агенция АНА-МПА.

Стачката ще подкрепи и семейството на 36-годишния закъснял пътник, който се удави, след като беше избутан от екипажа на кораба Blue Horizon в морето, допълва БТА. В изявлението на Федерацията се казва, че държавата трябва и е длъжна да предприеме незабавно всички нужни мерки, чиято цел е да пазят човешкия живот в морето.Също така се посочва, че не е редно по повод на трагичния инцидент в пристанището на Пирея и избора, направен от участниците в него, да се обвиняват колективно всички гръцки моряци, които са "пример за подражание със своето моряшко майсторство и с ежедневната си борба за защита на човешкия живот в морето".

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Имам едно питане ако може за тази стачка, която се оформя в страната......

Става въпрос за едни познати, които ще пътуват от Атина до Ханя с ферибот, билетите са за 12.09.2023 година за 21:00 часа и продължава до другата сутрин до 06:00 часа и се какво правим като ще стачкуват на 13 септември за 24 часа? Дали ще има проблем с този маршрут и това пътуване?

Благодаря предварително! 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
На 10.09.2023 г. в 19:50, Иван Попов каза:

Имам едно питане ако може за тази стачка, която се оформя в страната......

Става въпрос за едни познати, които ще пътуват от Атина до Ханя с ферибот, билетите са за 12.09.2023 година за 21:00 часа и продължава до другата сутрин до 06:00 часа и се какво правим като ще стачкуват на 13 септември за 24 часа? Дали ще има проблем с този маршрут и това пътуване?

Благодаря предварително! 

Билетите се презаверяват за друг ден от фериботната компания.

  • Замислям се 1
Връзка към мнение
преди 41 минути , Nayden Bondzhev каза:

Тази година има засилен интерес, отделна тема ако има би било чудесно 

Постнала съм го в грешна тема вместо" В момента съм" 😀. Ще пиша повече, ние идваме за трети път в Южна Албания и мисля че ще е последен. Това което ни харесваше, изчезва. На дивите плажове започват да строят хотели, днес в Химаре беше пълно с туристи от цяла Европа, а обикновено Септември е много спокойно. При нас на Борш бийч строят огромен хотелски комплекс Радисън. Не знам как ще съжителства с кемперите, кравите и хипарите 😀. Иначе морето още е чисто, цените са доста увеличени спрямо миналата година.

  • Харесвам 6
  • Замислям се 1
Връзка към мнение
На 12.09.2023 г. в 20:43, Coo каза:

Билетите се презаверяват за друг ден от фериботната компания.

Направиха така, че утре ще пътуват и са ги презаверили без проблем.

Благодаря!

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.