Прескочи до съдържание

Уикенд забежки със самолет

Препоръчани мнения

преди 24 минути , angel tomov каза:

В самата Ханя има разкрита секция (площад Елефтериас №1 - Залата на бившия Областен съвет), та малко намирисва на изборен туризъм.

А ти за всеки случай посочи и адреса, за да не стане грешка. :crazy:

• Смея се 7
Връзка към коментар
преди 7 минути , jorocontrola каза:

Not this time ...

image.png.7886e1ebf1c5f7b9ac37802585e4f3c4.png

Няма значение, може да се гласува и без да си вписан в списъка - чл. 33, ал. 2 от ИК, но с това приключвам, за да не се разводнява темата.

• Харесвам 2
  • Благодаря 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар

Уикенд с отпуска в петък, 5-7 юли, за по-шавливи граждани.

Screenshot2024-05-31at10-25-57WIZZDreammore.Livemore.Bemore.png.774794c625177b324276a4f8f289f487.png

Screenshot(1).png.53e0faafde2751149217f98bb09ceed2.png

По тази схема летяхме април за посещение на Венеция. Но може и всичко друго по пътя.

Има удобен автобус на itabus от летище BGY в посока Верона/Венеция. Още е рано за билети за 5 юли, но ето го. За ниски цени трябва да сте регистриран потребител

Screenshot(3).png.75f02c605ae48eaeaf3339c6307309b4.png

Или влакове на Trenitalia за Верона, Виченца, Падуа....

• Харесвам 14
  • Браво 1
Връзка към коментар

Ох, @Argentique, толкова лудо лято ме очаква с абсолютна невъзможност за планиране. На теб разчитам за last minute забежки 😀

п.с. Родос беше 15 евро за посока до вчера /значи примерно 10-14 дни преди пътуване/. Аз се "прецаках" със 100 евро двупосочно, но не можех да чакам поради горната причина. Сега пак са скъпи. 

• Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 20 минути , jul каза:

Ох, @Argentique, толкова лудо лято ме очаква с абсолютна невъзможност за планиране. На теб разчитам за last minute забежки 😀

п.с. Родос беше 15 евро за посока до вчера /значи примерно 10-14 дни преди пътуване/. Аз се "прецаках" със 100 евро двупосочно, но не можех да чакам поради горната причина. Сега пак са скъпи. 

И аз се прецаках малко за Родос, но в рамките. Осем дни преди пътуването цената ми излиза най-ниска (само ще се връщам през там), но това е част от играта. :smile:

• Харесвам 5
Връзка към коментар

Има хубави цени за някои уикенди до Неапол.

Screenshot.png.e76a46328bd6a9404150255a09c6b340.png

И по-високи, но преглъщаеми.

Screenshot(1).png.606205f1ec3cc206b8943640a8e2b270.png

Доста петъци има ниски цени, следете си за неделите.

Варианти за запълване на програмата – безброй.

• Харесвам 18
  • Браво 1
Връзка към коментар

Калимера @Argentique 🙂, гледам, че и ти се подвизаваш по гръцките острови в момента. Исках да ти благодаря за предложението малко по-напред за уикенд в Крит с Райън до Ханя, от което се възползвах и ще прекараме до неделя три дни в Ретимно. Времето е горещо, водата е добра за къпане - въобще точно като за кратко морско откъсване 

IMG_20240607_181719.jpg.cc710c52b84d8e93d8ebaee850d16065.jpg

• Харесвам 17
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, Бръмбар каза:

Калимера @Argentique

Така да се чува, @Бръмбар! Радвам се, че даваш обратна връзка.

Тук положението е калиспера и ямас

Жега е много. Добре, че си отивам утре. Не е моето място.

Но исках Родос за сметка на Будапеща - съчетах ги в едно.

Макар и извън уикенд. 

• Харесвам 9
Връзка към коментар
преди 8 минути , Argentique каза:

Ако някой е склонен да се прежали с над 40€ за отиване до Ханя този петък, ще може да се радва на 36-те градуса там. :biggrin:

Screenshot.png.7c4b1269d6bf4747b946fc4d6d8bb423.png

Няма ги приятелите ни от Норвегия, иначе защо не 😀

Други си е да си на гости при приятели 😄

• Харесвам 2
Връзка към коментар
  • 3 седмици по-късно ...
Дани Магелани
преди 16 часа, Яничка каза:

Тук е мястото да спомена, че заглеждането на дрехите по магазините се превърна в основна моя дейност 🙂 Имаше летни рокли в страхотни нюанси на синьото, направо ми окапаха очите, а като видях мъжките ризи, се сетих защо @ven62 си е взел риза от тук. Цените на роклите (и не само) хич не са лицеприятни, но след 2 дни зяпане по витрините, на Пухчо му писна да мрънкам за парцали и се сдобих с чудесна лятна рокля 🙂 Пример за илюстрация:

20240623_173119c.jpg.aa506984a618d1d01e5936a6d6c90503.jpg

Много хубави снимки на прелестно романтично място!

И нали сте младоженци, Ивчо не може нищо да ти отказва. А представяш ли си колко трябва да е мрънкал НЕмладоженецът @ven62 за да получи своята риза!

• Смея се 6
Връзка към коментар
преди 36 минути , Дани Магелани каза:

Много хубави снимки на прелестно романтично място!

И нали сте младоженци, Ивчо не може нищо да ти отказва. А представяш ли си колко трябва да е мрънкал НЕмладоженецът @ven62 за да получи своята риза!

:biggrin:

1. Вече не са младоженци.

2. Досега Пухчо трябва да е натрениран и само поглед да е достатъчен.:tongue:

3. Ние с жена ми сме на друго ниво. Водим преговори (дни наред) единия да не купи нещо на другия.  Последните тежки преговори са за един мъжки панталон от Пек&Клопенбург, който е супер лек, супер тънък, супер летен и супер скъп. Аз вече имам един (светло син), но жена ми твърди, че трябвало и сив да имам. ...

Еми, няма да стане.

Аз мъж ли съм или ... :wink:

• Шок 1
  • Смея се 29
Връзка към коментар

Ох, Вен, ти си намерил с какво да се хвалиш. Тази битка отдавна е изгубена. За разлика от теб жена ти много добре знае, че максимум до седмица цените в P&C ще паднат с още 20-30% и тогава няма къде да ходиш. 😉

А снимките и пътеписите на Яничка винаги са супер! И роклите на снимката и на нея също. 🙂

• Харесвам 8
  • Благодаря 1
  • Смея се 2
Връзка към коментар
преди 6 минути , iMari каза:

...

А снимките и пътеписите на Яничка винаги са супер! И роклите на снимката и на нея също. 🙂

+1

А и съм й благодарен, че не е  сложила и снимка на сладкарничката до San Michele. Че тогава положението щеше да стане неудържимо.

• Харесвам 4
  • Браво 1
  • Смея се 5
Връзка към коментар
преди 2 часа, ven62 каза:

+1

А и съм й благодарен, че не е  сложила и снимка на сладкарничката до San Michele. Че тогава положението щеше да стане неудържимо.

Ааа, Яничка прочела и отишла в сладкарницата. Ама снимката ви я спестих :)

• Харесвам 8
  • Смея се 5
Връзка към коментар
  • 3 седмици по-късно ...

Август надали е най-подходящото време за Италия, но ако на някой много му кряка жабата за път и има излишен ден отпуска, има Болоня с уиз, петък/понеделник.

Варианти - градове наоколо всякакви, Сан Марино, че даже и море.

Screenshot(1).png.922b1452ab9278e0d29926b56bd84a95.png

• Харесвам 13
  • Браво 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

• Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.