Прескочи до съдържание

Знамето на магеланците - 2022


Препоръчани мнения

Знаменосците за 2021 година са отделени в тази тема:

Започва записването за 2022 г, а все още очакваме снимки от Neuschwanstein да качи @stormbringer (предполагам, че знамето е още у него и първият знаменосец за 2022 ще трябва да уговори предаването с него). 🙂 

 

  • Харесвам 1
  • Благодаря 2
Връзка към мнение
Преди 1 час, chandni каза:

Знаменосците за 2021 година са отделени в тази тема:

Започва записването за 2022 г, а все още очакваме снимки от Neuschwanstein да качи @stormbringer (предполагам, че знамето е още у него и първият знаменосец за 2022 ще трябва да уговори предаването с него). 🙂 

 

Здравейте.Знамето е при мен.Снимах го пред St Paul и горе на купола.На път за Гринуич в метрото се сетих,че съм го забравил и пропаднаха снимки от там

Очаквам графика за 2022 и ще се разбера с желаещите да го вземат как да го предам. Ако не ми мине Омикрон път в началото на февруари ще съм в Катания - видях,че няма снимки. Да дам заявка за 3 - 6 февруари.

 

  • Харесвам 5
  • Браво 1
Връзка към мнение

Аз да се вмъкна преди @Otnesen  😊.От 13.01 до 30.01 мога да разходя  знамето до Гватемала и Белиз. Гледам,че има по една снимка , но ще го наснимам на повечко места. Весели празници ! 

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
преди 23 часа, Otnesen каза:

Здравейте.Знамето е при мен.Снимах го пред St Paul и горе на купола.На път за Гринуич в метрото се сетих,че съм го забравил и пропаднаха снимки от там

Пропуснала съм тази заявка. Би ли дал датите, за да ги допълня в първия пост?

преди 1 час, Tea_Filleva каза:

Аз да се вмъкна преди @Otnesen  😊.От 13.01 до 30.01 мога да разходя  знамето до Гватемала и Белиз. Гледам,че има по една снимка , но ще го наснимам на повечко места. Весели празници ! 

Вмъкната си. 🙂 

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...
  • 3 седмици по-късно ...
На 16.02.2022 г. в 14:31, Kristoni каза:

От 25 февруари до 5 март можем да го развеем по белите плажове и саваните на Кения. 

Записах те в графика, разберете се за да получите знамето с @Otnesen

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Преди 1 час, boogy83 каза:

03.08.2022 - 25.08.2022 - Колумбия (Valle de Cocora), Коста Рика, Панама (San Blas Islands)

Ако това е заявка, записан си 😀

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...
  • 3 седмици по-късно ...
преди 2 часа, MayaS каза:

Дали да не го разходя пак до Истанбул от 14 до 18 април. Ще види нови местенца.

Аз се учудвам, че не виждам заявки за великденските и майските празници...

Ако ще го взимаш за Истанбул, можем да си продължим заедно с него и с вас в Узбекистан (21.04-03.05.2022 г.)

Вярно, че Знамето беше там преди по-малко от година, но в програмата ни ще има и места, непосещавани от никоя от досегашните магелански инвазии в Узбекистан.

 

Веднага след това имаме пътуване в Лондон (5-7 май 2022 г.), така че може да продължим със Знамето натам... и така правим терца заявки 😉

 

Това го използвам най-вече като повод да раздвижа пътуващите магеланци, за да ни "надцакат" с по-силни терци и да развеят Знамето на още по-интересни места 🙂

 

  • Харесвам 6
Връзка към мнение
преди 5 часа, master_of_germs каза:

Аз се учудвам, че не виждам заявки за великденските и майските празници...

Ако ще го взимаш за Истанбул, можем да си продължим заедно с него и с вас в Узбекистан (21.04-03.05.2022 г.)

Вярно, че Знамето беше там преди по-малко от година, но в програмата ни ще има и места, непосещавани от никоя от досегашните магелански инвазии в Узбекистан.

 

Веднага след това имаме пътуване в Лондон (5-7 май 2022 г.), така че може да продължим със Знамето натам... и така правим терца заявки 😉

 

Това го използвам най-вече като повод да раздвижа пътуващите магеланци, за да ни "надцакат" с по-силни терци и да развеят Знамето на още по-интересни места 🙂

 

Абсолютно съм за. Не посмях да пиша за Узбекистан точно защото беше там, но ако няма ентусиасти за места дето не е ходило, по добре ние да го разходим.

На 14.03.2022 г. в 19:05, Kristoni каза:

Здравейте, на кого да върна знамето. Скоро май не му се очертава да пътува. Поздрави!

Ако не се появи друго по интересно пращай го към мен. Ще ти пратя адреса.

преди 3 часа, neuromancer каза:

Ами ще ви пиша тогава, и без това няма други кандидати

21.04.2022 - 03.05.2022 - master_of_germs - Узбекистан - тук сме и аз и @mary_shery

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

Ако знамето не е ходило в Юта по националните паркове, може да го разходим, стига @master_of_germs да е навит да го предаде на 9 май сутринта към 6 часа на Т1

Ще го върнем на 21 май

  • Харесвам 1
  • Браво 1
Връзка към мнение

Честит празник!

Виждам,че има заявки за знамето и искам да попитам как и от кой мога да взема малкото знаме?

Ще обикаляме в Турция на места,където не е било.

Връзка към мнение
преди 18 минути , Otnesen каза:

Честит празник!

Виждам,че има заявки за знамето и искам да попитам как и от кой мога да взема малкото знаме?

Ще обикаляме в Турция на места,където не е било.

Малки знамена имат тези, които са си ги купили преди време.  Дано се ключи някой, който има малко знаме и иска да ти го даде за разходка.

Магеланското знаме, което се разхожда по света, е едно и е голямо. Можеш за него да се запишеш в тази тема.

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 2 часа, Otnesen каза:

Честит празник!

Виждам,че има заявки за знамето и искам да попитам как и от кой мога да взема малкото знаме?

Ще обикаляме в Турция на места,където не е било.

Аз мога да ти дам малко знаме. Виж първо дали голямото ще е свободно за когато ще пътуваш.

  • Харесвам 2
  • Браво 1
Връзка към мнение

При всички положения този път вече Знамето трябва да отиде в Юта, че го гони карък за там. Ще се уговорим със @cybersimo, дори ако трябва да не го носим в Лондон (там беше преди само няколко месеца, та не ни е дерт. Исках просто да раздвижа темата с оная заявка). 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 5 часа, MayaS каза:

Аз мога да ти дам малко знаме. Виж първо дали голямото ще е свободно за когато ще пътуваш.

Няма да е свободно по това време и за това питах дали има възможност да взема  малко знаме от някой. 

Връзка към мнение
преди 32 минути , Otnesen каза:

Няма да е свободно по това време и за това питах дали има възможност да взема  малко знаме от някой. 

Ти пиши кога и къде искаш да го занеш, че понякога се разместват плановете.

Връзка към мнение
преди 8 минути , Mary каза:

Ти пиши кога и къде искаш да го занеш, че понякога се разместват плановете.

Като гледам едни весели снимки в един влак нейде из Узбекистан явно се движи по график.🙂За това питах за малко знаме.

Иначе аз ще обикалям из Анталия и крайбрежието през Измир и Чанаккале - видях,че по тези места няма снимки със знамето.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.