Прескочи до съдържание

TBI bank


Препоръчани мнения

преди 41 минути , EliDion каза:

Къде го виждаш това. 

В сайта им.

преди 6 минути , EliDion каза:

Мерси. Ммда вероятно е само за нови потребители. 

Има нов ъпдейт на приложението. Там също излиза информацията, както и възможността да се поръча такава карта. 

Връзка към мнение

Имам карта Neon MasterCard и след обновяване на приложението ми пише, че мога да обновя картата neon с новата Neon Visa. Питах в чата дали мога да имам и двете. но ми казаха, че ако поръчам новата и я активирам, старата ще се деактивира. Щеше да е твърде хубаво, ако можеха да се ползват двете.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Явно се работи по функционалността на приложението, защото сега се появи категория "Сейф". След ъпдейта обаче не мога да видя наличност на сметката ми.IMG_20230110_223638.jpg.8a484cd244edcbc768b7c4705f040693.jpg

Връзка към мнение

Явно нещо правят. Аз сейф имам ама възможност за карта, не. Но явно ще дойде. Ще е супер, ако може да се смени. Че нямам нито една виза, а смо мастъркарт.

Връзка към мнение

Старите потребители имат Неон карта MasterCard, за която не знам да има ограничение за тегления в брой. Сега привличат и настоящите и бъдещите да си вземат Неон Visa карта с ограничения при теглене като слагат като фийчър лихва по сметката.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Има актуализация, ама нищо повече...

Дори не мога да стигна до заявяване на карта, остава си на начален екран!

Няма  начин да се махне или види нещо друго. Топ са!

 

EB2CB194-049C-4674-9E2C-00E84F5042B5.png

Връзка към мнение
преди 46 минути , Alexander каза:

Има актуализация, ама нищо повече...

Дори не мога да стигна до заявяване на карта, остава си на начален екран!

Няма  начин да се махне или види нещо друго. Топ са!

 

EB2CB194-049C-4674-9E2C-00E84F5042B5.png

Странно. Аз виждам същото, но отгоре над "What do you get" имам бутон за поръчване на картата - качил съм скрийншот в мнението ми на предната страница. Скрол нагоре/надолу не работи ли?

Връзка към мнение

При мен се отварят.

 

Но сега започнаха да ме заливат с SMS-и с код, за да съм продължал напред със заявката си за кредит ?! А аз дори със заявката за Неон карта не съм продължил напред все още и като гледам няма и да продължа.

Писах им на чата - възможно било да е технически проблем. Някой друг получи ли нещо подобно?

Връзка към мнение

Едните условия се отварят, другите не на телефона, стана на компютър.

Нещо са ми странни тия

 

Пп. И аз получих за кредит

 

 

 

Връзка към мнение
преди 47 минути , yordanov каза:

Странно. Аз виждам същото, но отгоре над "What do you get" имам бутон за поръчване на картата - качил съм скрийншот в мнението ми на предната страница. Скрол нагоре/надолу не работи ли?

Не

 

Не ми се занимава повече  с тези идиоти.

представям си за нещо по-сериозно какво чудо ще е..


сигурно съм загуби до сега поне 2 часа в опит чатове и говорене и няма развитите.  Няма нужда за евентуално 20лв спестени на година 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
Преди 1 час, yordanov каза:

Странно. Аз виждам същото, но отгоре над "What do you get" имам бутон за поръчване на картата - качил съм скрийншот в мнението ми на предната страница. 

То май с тия бутони на iPhone се пораждат проблеми. Имаше подобен проблем дори в youtube. На десктоп не може ли да се подават документи?

Връзка към мнение

Днес получих обаждане от техен служител ( tbi ). Всичко ще тръгне на 16.01. Дотогава не мога да видя дори наличното ми салдо по сметката, камо ли да заредя с мигновено зареждане картата си. 

  • Шок 3
  • Браво 1
  • Смея се 1
  • Замислям се 1
Връзка към мнение

От няколко месеца имам Неон Мастъркард, преди малко в мобилното приложение на TBI ми излезе опция да поръчам новата Неон Виза, та поръчах я безпроблемно. Ще пиша допълнително при развитие. 🙂

Връзка към мнение
преди 14 часа, Magnata каза:

От няколко месеца имам Неон Мастъркард, преди малко в мобилното приложение на TBI ми излезе опция да поръчам новата Неон Виза, та поръчах я безпроблемно. Ще пиша допълнително при развитие. 🙂

Пиши моля дали са закрили старата или и двете са валидни.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Сега писах в чата: "Здравейте, снощи поръчах новата дебитна карта Неон Виза през мобилното приложение, въпроса ми е: сегашната ми карта Неон Мастъркард остава ли действаща след активацията на новата Виза или става невалидна?"

Отговориха ми: "И двете карти ще бъдат видими в приложението и ще може да ги използвате."

Попитах и: "и ще са вързани към разплащателната сметка към която е свързана текущата ми карта Мастъркард, нали"

Отговор: "Двете карти ще бъдат с различни сметки."

 

Отговорите в чата идваха много бързо, доволен съм от обслужването! 🙂

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 21 минути , Magnata каза:

Сега писах в чата: "Здравейте, снощи поръчах новата дебитна карта Неон Виза през мобилното приложение, въпроса ми е: сегашната ми карта Неон Мастъркард остава ли действаща след активацията на новата Виза или става невалидна?"

Отговориха ми: "И двете карти ще бъдат видими в приложението и ще може да ги използвате."

Попитах и: "и ще са вързани към разплащателната сметка към която е свързана текущата ми карта Мастъркард, нали"

Отговор: "Двете карти ще бъдат с различни сметки."

 

Отговорите в чата идваха много бързо, доволен съм от обслужването! 🙂

Здравейте, и на мен така ми отговориха и поръчах, но вече нямам опция за управление на старата карта в приложението!?

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • R SS
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.