Прескочи до съдържание

Размяна на коледни подаръци - сезон 2023


Mary

Препоръчани мнения

Аз съм мноооого доволна от моя късмет! Вече съм се заела с частите от подаръка, другата седмица продължавам. На 10.12. ще лети за БГ, така че дотогава трябва да съм напълно готова. 

  • Харесвам 8
  • Браво 5
Връзка към мнение
Преди 1 час, DaBo каза:

Аз съм мноооого доволна от моя късмет! Вече съм се заела с частите от подаръка, другата седмица продължавам. На 10.12. ще лети за БГ, така че дотогава трябва да съм напълно готова. 

Ох, така като напишете и зверско любопитство в мен назрява, та веднага отивам да проверя кой на кого ще подарява. :ph34r: :laugh:

 

 

  • Смея се 17
Връзка към мнение
преди 2 часа, Mary каза:

Ох, така като напишете и зверско любопитство в мен назрява, та веднага отивам да проверя кой на кого ще подарява. :ph34r: :laugh:

 

 

Честно мен не може да ме разбереш на кой какво ще подарявам,защото дори и аз не знам  😄

 

@ДиянаВ много ми липсваш и влязох да ти видя снимката на профила 😝 

 

Не ме депресирайте, че всички сте готови моля ви се! Аз си чакам голямото вдъхновение!

 

  • Харесвам 1
  • Смея се 10
Връзка към мнение
преди 11 минути , zvezda9001 каза:

Не ме депресирайте, че всички сте готови моля ви се! Аз си чакам голямото вдъхновение!

 

Ааа, и аз не съм готова. Само едно нещо си бях намислила предварително, иначе и мен тепърва трябва да ме спохожда вдъхновение. 🤗🐧Еййй, ама голям вятър днес. На човек не му остава друго, освен да си седи в къщи и да се вдъхновява.

  • Харесвам 11
Връзка към мнение

Как е коледното настроение? 🎄🎁

Много си харесвам другарчето и вече съм в действие😄

На ден по подарък и след 24 дни, ще съм готова🥳

IMG_2398.jpeg.13a03f205d536f97da77b051a1056b17.jpeg

Ей, календарите са ми в кръвта😜

  • Харесвам 4
  • Браво 1
  • Смея се 10
  • Замислям се 2
Връзка към мнение
преди 2 часа, ДиянаВ каза:

На ден по подарък и след 24 дни, ще съм готова🥳

Ама пак ли ще има кутИки,торбички и т.н? :laugh:

Много хубаво си го опаковала!

Интересно ми е,кой ли град ще се рекламира тази година?

 

 

  • Смея се 6
Връзка към мнение
преди 2 часа, ДиянаВ каза:

Как е коледното настроение? 🎄🎁

Много си харесвам другарчето и вече съм в действие😄

На ден по подарък и след 24 дни, ще съм готова🥳

IMG_2398.jpeg.13a03f205d536f97da77b051a1056b17.jpeg

Ей, календарите са ми в кръвта😜

Ако се водеше Новогодишен подарък, щяха да са 31, не 24, ама да не бъдем Лакоми...:)

 

  • Смея се 10
Връзка към мнение
преди 2 часа, ДиянаВ каза:

Как е коледното настроение? 🎄🎁

Много си харесвам другарчето и вече съм в действие😄

На ден по подарък и след 24 дни, ще съм готова🥳

IMG_2398.jpeg.13a03f205d536f97da77b051a1056b17.jpeg

Ей, календарите са ми в кръвта😜

Охоо някой краде идеи 😄 малии чак 24 дни ли ще чака твоето другарче, ниска производителност госпожо Дияна хахаха вземете се в ръце, ако не може опитно другарче на помощ да ви дойде 😛

  • Харесвам 2
  • Смея се 6
Връзка към мнение
преди 41 минути , jungfraujoch каза:

Ама пак ли ще има кутИки,торбички и т.н? :laugh:

Много хубаво си го опаковала!

Интересно ми е,кой ли град ще се рекламира тази година?

 

 

Крайно време е да рекламираме Варна, обаче ще почакаме да почистят всичките дървета и всичко изпотрушено след ужаса в събота...

  • Харесвам 7
  • Браво 1
Връзка към мнение

Ниска производителност ли? Ще видиш ти, Звезде! Толкова хартии по теб похабих😂😛 Зарекла съм се да опаковам само с подръчни материали. Малко микс ще се получи, но тъкмо да е по-шукаритетно…като за магеланска снимка😄

  • Смея се 11
Връзка към мнение
преди 3 минути , zvezda9001 каза:

Крайно време е да рекламираме Варна, обаче ще почакаме да почистят всичките дървета и всичко изпотрушено след ужаса в събота...

Аз ще насоча всичката си коледна енергия към другарчето ми. Има си правила тук за размяна!

🙃

  • Браво 1
  • Смея се 5
Връзка към мнение

Джудженцааа работите ли? Много замря тематаа 😄 Всеки нещо мисли и опакова май 😛 Някой няма ли да се престраши и да даде старт на коледната размяна, да не чакате мен?

  • Харесвам 5
  • Смея се 1
Връзка към мнение
преди 6 минути , zvezda9001 каза:

Джудженцааа работите ли? Много замря тематаа 😄 Всеки нещо мисли и опакова май 😛 Някой няма ли да се престраши и да даде старт на коледната размяна, да не чакате мен?

Шефът замина през морета и океани и го даваме уволджак😛

  • Харесвам 1
  • Смея се 12
Връзка към мнение

Събирам и аз коледно вдъхновение обикаляйки магазините днес😃 
Не ми се получава много, и вкъщи не съм украсила още…. 
На вас двете разчитам да вдигате градуса🎉

  • Харесвам 8
Връзка към мнение
преди 42 минути , zvezda9001 каза:

Някой няма ли да се престраши и да даде старт на коледната размяна

Рано е още!Да дойде декември.Някак по-празнично е тогава и удоволствието се удължава.

 

  • Харесвам 10
Връзка към мнение
преди 28 минути , Цвете каза:

Събирам и аз коледно вдъхновение обикаляйки магазините днес😃 
Не ми се получава много, и вкъщи не съм украсила още…. 
На вас двете разчитам да вдигате градуса🎉

Имаш още време, ще дойде настроението и музата за подаръци.

Аз днес получих измисления в петък вечер подарък, с който надявам се ще уцеля вкуса на другарчето🙂 Иначе вчера изпитах разочарование с опаковъчните десени в близкия Пепко и се заех да импровизирам🙂. Колежката ме свари надуп…на да ровя в бюрото разни съкровища и запаси😄. Присети се, че и тя има да опакова подарък от порцеланови части, та набързо я оборудвах с пълен асортимент от клошарския кът😀

Донесох си вкъщи и купуваните от Алиекспрес през лятото лампички за 5 лв. и нещо - дето са с usb кабел, че и с дистанционно за програмите😆

IMG_2407.jpeg.9726f5e4f7e477946642085157ad027e.jpeg
 

IMG_2400.jpeg.2f2322c318892f99066900fa2d9612e4.jpeg

Снимките са доста смотани, направени набързо от страната на терасата ни, но ей така да има за цвят🙂

  • Харесвам 7
  • Благодаря 1
  • Браво 3
Връзка към мнение
преди 27 минути , Цвете каза:

И аз купих такива лампички🤣 Я кажи как се задейства това дистанционно , че съм смотана и те го подкарвам. 

И аз се отказах на първата минута да го разучавам🤣 и натисках от копчето под юсб-то. Обаче сега специално за теб се загледах повече в дистанционното и видях, че има слюда, предпазваща батерията от включване. Махнах я и тръгнаха😂. Много съм смотана и аз😂

IMG_2410.jpeg.881ae1be69ccad03d63355cf375d9d24.jpeg

 

Поцъках малко - 6-та програма е за спокойствие, с бавна смяна на цветовете и мигането😜

IMG_2411.jpeg.38d384d3bf59a56fbdc74a75bcb02373.jpeg

Редактирано от ДиянаВ
  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
  • Браво 1
  • Смея се 6
Връзка към мнение

Получих коледен подарък (или пък за Черния петък)?! С перфектен тайминг - на самия Black Friday.
Благодаря @ДиянаВ

 

Кутията - съвсем тематична, а вътре изненади 🙂

 

IMG_9788.jpg

 

 

IMG_9789.jpg

 

Тъкмо се зачудих тази Виктория Сикрет Пинк едва ли е за мъже... Отворих - Empty 😉 Х-м, определено е добро чувството за хумор.
Продължавам нататък.
Това бонбонестото - вярно бонбони!
Това отляво - Durex, nice!
Но балансираната хранителна добавка с благоприятни физиологични ефекти направо ме усмихна! Може и да потрябва!
Има и още... Това с баркода ни отвежда на подозрителен японски сайт 🙂

Отварям, кръглото обаркодено тубусче и хоп - шотландско уиски. Но не би! В кутийката си е японско, Tenjaku (много го харесвам) с тематична лъжичка.

 

Спойлер

IMG_9791.jpg

 

IMG_9792.jpg

 

 

 

Благодаря много! Определено си подходила творчески и абсолютно оригинално, зарадва ме наистина.
Отваряйки изобщо не знаех какво следва 😉

----

Остава само минавайки през Русе и аз да измисля подобна изненада!

 

  • Харесвам 13
  • Браво 11
  • Смея се 6
Връзка към мнение

@cck, много свежо отваряне на подаръка направи, развесели ме, а още бутилката с уиски е пълна😉

Надявам се скоро да ползваш  Дюрекса😉, за фибрите явно се колебаеш 😄, но само от полза ще са ти и двете неща🙂. Даже не чакай коледните празници, за да си разтовариш организма със съдържанието на кутийките😄

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
  • Смея се 7
Връзка към мнение
Преди 1 час, cck каза:

Получих коледен подарък (или пък за Черния петък)?! С перфектен тайминг - на самия Black Friday.
Благодаря @ДиянаВ

 

Кутията - съвсем тематична, а вътре изненади 🙂

 

IMG_9788.jpg

 

 

IMG_9789.jpg

 

Тъкмо се зачудих тази Виктория Сикрет Пинк едва ли е за мъже... Отворих - Empty 😉 Х-м, определено е добро чувството за хумор.
Продължавам нататък.
Това бонбонестото - вярно бонбони!
Това отляво - Durex, nice!
Но балансираната хранителна добавка с благоприятни физиологични ефекти направо ме усмихна! Може и да потрябва!
Има и още... Това с баркода ни отвежда на подозрителен японски сайт 🙂

Отварям, кръглото обаркодено тубусче и хоп - шотландско уиски. Но не би! В кутийката си е японско, Tenjaku (много го харесвам) с тематична лъжичка.

 

  Скрий

IMG_9791.jpg

 

IMG_9792.jpg

 

 

 

Благодаря много! Определено си подходила творчески и абсолютно оригинално, зарадва ме наистина.
Отваряйки изобщо не знаех какво следва 😉

----

Остава само минавайки през Русе и аз да измисля подобна изненада!

 

Мен щеше да ме е страх да отворя Durex-а ако бях на твое място :unsure:

  • Харесвам 1
  • Шок 1
  • Смея се 14
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.