Прескочи до съдържание

Тема за пазаруване (Черен петък 2023)


Иван Попов

Препоръчани мнения

Temu имат някакво намаление за Великден.Някои стоки,които съм купил този месец сега са с по-ниска цена

Screenshot 2024-04-24 at 15-27-12 Temu Разгледайте най-новите дрехи бижута продукти за красота за дома и други.png

 

За първи път си взех блутут слушалки от този вид и звука е страхотен,а сега са с 2 лв по-долу

685984615_Screenshot2024-04-24at15-42-50P475.0-TemuBulgaria.png.25404a8dea3ea7f27536d6e1391b310e.png

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
преди 54 минути , dimitrov6 каза:

 

За първи път си взех блутут слушалки от този вид и звука е страхотен,а сега са с 2 лв по-долу

Оооо, особено добра съм в чупенето точно на тази марка. 😀 Но аз съм изявен талант в тази област, при теб сигурно няма да е такава съдбата им. С удоволствие да си ползваш! 🙂

 

А вие знаете е ли за тази врътка Корекция на цената при Тему?Ако продуктите, които си поръчал ги намалят в някакъв срок, възстановяват разликата в профила май. @dimitrov6 може да пробваш. 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Днес си получих и от Shein сандали(за първи път нося от дете),намалени за 15 лв.Пристигнаха за 11 дни,сигурно защото фирмата е в Ирландия

823770259_Screenshot2024-04-24at16-39-15MenWear-ResistantLargeSizeSandalsSoftNon-SlipSoleFashionableAndVersatileNewSummerBeachShoesSHEINEUR.png.eba6f41e22c76c245617490a3b58ac97.png

 

1654165905_Screenshot2024-04-24at16-38-39AllOrdersSHEIN.png.9f84fd2e73d7680924be5a18bd2155bf.png

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 25 минути , bad kid каза:

Аз търся слушалки ама малки, ако попаднете на качествени, свиркайте....ревютата в YouTube не са много позитивни.

Трябва да са маркови. В A1 най-евтини са тези без договор ,но не знам дали само с тази марка телефон Screenshot_20240424_172052_Chrome.jpg.99a3cacea576f6c0eefd30a0f5a57578.jpg

  • Замислям се 1
Връзка към мнение
преди 27 минути , bad kid каза:

Аз търся слушалки ама малки, ако попаднете на качествени, свиркайте....ревютата в YouTube не са много позитивни.

huawei freeclip ама цената въобще не те настройва позитивно, направо е :scare:

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 1 час, bad kid каза:

ако попаднете на качествени, свиркайте

Назад в темата ven62 беше дал списък с добри слушалки на достъпна цена. Разгледай ги ако искаш, много хубаво и на разбираем език са описани предимствата на отделните модели.  Аз избрах като жена - тези, които най ми харесаха като визия. 🤭 Поръчах ги от Али с голямо намаление около Черен петък(11$ май бяха), от официалния магазин на търговеца. Това е баш китайски бранд, но от висок клас, с поетичното име Moon drop. А и модела звучи особено магелански Space travel.

image.png.c1c96ba2eec258e31590bcb8801a2f08.png

Дойдоха за 10 дни, опаковани в оригиналната кутия със сериен номер и гаранция. Всъщност бранда се специализира в аудио продукти, ако разгледаш сайта им ще видиш и доста високи ценови категории, а някои от слушалките са с визия на ювелирни произведения.

Много съм доволна. Комфортни са, стоят стабилно в ушите. Имах съмнения, че заради отворения кейс има риск да изпаднат - нищо подобно, застопоряват се с магнит и колкото и да ги обръщаш и тръскаш си стоят на мястото. Изключителна здравина и идиотоустойчивост, на мен може да вярваш. 😂 Батерията е някакъв феномен. Не помня кога съм ги зарежала, честно. Дали миналият или по-миналият месец...ще те излъжа, а ги ползвам доста често. Относно звука - въпреки, че са с ANC има какво още да се желае. За тел. разговор не са най-добрия вариант. За цената си обаче са супер добра опция, определено бих пробвала и по-висок клас продукти на марката.

  • Харесвам 6
  • Благодаря 2
Връзка към мнение
На 11.04.2024 г. в 20:34, dimitrov6 каза:

Регистрирах се в сайта geekbuying .За начало дават купон 3$при поръчка над 3,01$. Взех си овлажнител за въздух през приложението за 0,99$ с безплатна доставка.Има и по-евтини стоки от 3 долара

554471877_Screenshot2024-04-11at20-25-40(0)-.png.30a496300b277b946962ab3290589093.png

Днес ми пристигна пратката у нас със Спиди безплатно. Мислех,че може да е в пощата и да ми сложат 3,5 лв митница. Сега може да направя още 2 профила на родителите и да ползвам пак ваучер 3 $ при поръчка над 3,01.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
On 4/24/2024 at 2:43 PM, dimitrov6 said:

Днес си получих и от Shein сандали(за първи път нося от дете),намалени за 15 лв.Пристигнаха за 11 дни,сигурно защото фирмата е в Ирландия

823770259_Screenshot2024-04-24at16-39-15MenWear-ResistantLargeSizeSandalsSoftNon-SlipSoleFashionableAndVersatileNewSummerBeachShoesSHEINEUR.png.eba6f41e22c76c245617490a3b58ac97.png

 

1654165905_Screenshot2024-04-24at16-38-39AllOrdersSHEIN.png.9f84fd2e73d7680924be5a18bd2155bf.png

Тия верно ли те кефят? Грозни са на гз. И се носят на босо, както е на снимката. С бели хавлиени чорапи е голямо 'не,не'

Стават ли за нещо?

Шанса да спукаш гума още на първото излизане и да останеш по капла на некое летище е мнооого голям.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Явно и в Zara много им се дразнят на нискотарифките заради политиката им за малък ръчен и вижте с какво предложение излизат. 🤣 

Screenshot_20240427-211053.png.34cf32a4f8f391c1ef07ea522af31489.png

Парката хич не е ниско бюджетна, но след няма и два месеца идват летните намаления. 😉 А и като гледам цените на Уиз за багаж, с полет и половина вече си я избил.

  • Харесвам 1
  • Браво 1
  • Смея се 13
Връзка към мнение
На 15.04.2024 г. в 18:24, dimitrov6 каза:

Сега пак минах през Facebook ,където са офертите за нови участници и си поръчах уред за нощно виждане за 16 лв ,намален от 122.

Взех го тази сутрин от BOX и прави видео и снимки на тъмно и светло.Ето снимки

PHO00005.JPG.81288fbc5fa8ce6b830ce416a8e917b4.JPG

 

PHO00003.JPG.f7bf37d700e445f6eff0260c327b4973.JPG

  • Харесвам 8
Връзка към мнение
преди 14 минути , EmoKrastev каза:

Това по тъмно ли е? 

Не,но влязох в банята при затворена врата и пълна тъмнина,и успях да видя всичко като  с осветление. Ще го ползвам като фотоапарат през деня,харесвам снимките.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
На 13.04.2024 г. в 14:47, dimitrov6 каза:

успях да мина първо през Facebook,където са офертите за нов потребител и да поръчам смарт часовник за 10 лв вместо 44 евро.

Взех си днес часовника от куриера на Спиди. Като си държиш ръката спусната е с тъмен екран, а като я дигнеш да погледнеш часа светва автоматично.

Получих и безжична мишка за лаптоп с презареждаща се батерия.  Преди имах с обикновени батерии.

Връзка към мнение

Днес е ден за смях с моите поръчки от Али-то😛

Първо отивам в пощата. За едната пратка трябва да платя 3 лв. и да се вземе от колетните гишета. Тези дни обаче малко разчиствах из къщи и открих една паричка от новогодишна баница, увита във фолио и викам я да я прибера при другите. А другите са в една кутия, където има чуждестранни монети и много жълти стотинки - общо нямаха и 5 лв. При вида им ми хрумна да изброя 3 лв., да ги сложа в едно джобче е да ги поднеса в пощата. Та днес отивам при колетните гишета, където работеха три дами, като на едното имаше един клиент. Нямате си на представа как ми се накараха, че се подигравам с тези жълти стотинки. Моята служителка почна да брои, съседната колежка се включи и взе половината монети, и тя да помага в преброяването на 1.46 лв.😄. Нахокаха ме, че повече няма да ми позволят такова нещо. Само им отговорих, че предния път заради 3 лв. и невъзможност от тяхна страна да платя с карта, ходих до банкомат да тегля пари и в случая, при положение че нямат клиенти и много работа, не се подигравам, просто така плащам. Баси, колко да е трудно да преброиш 3 лв. на монети от 1 и 2 ст.🙈

След това отивам до Експрес уан за други пратки. Нещата са за моя възрастен приятел, на когото редовно поръчвам. Сред тях са наколенки, които уж трябваше да са 2 броя. Обаче, оказва се една наколенка + още нещо, ох, още ми е смешно🤣🤣🤣 

IMG_5136.jpeg.1bc3c7cc984b939560d1acb0650e9ef2.jpeg

Бутафория на дамско еротично бельо, сглобено от ластици и дантела, с отврат изпълнение и качество, което в магазина на търговеца е това “нещо”😂

Само да вметна, че моят приятел е на 71 години🙃

IMG_5134.png.6ae29bb7e95b430ebc56b99b1ebd6ec2.png
Чак такова нещо не ми се беше случвало. На някой китаец са му се изтощили батериите от работа😛

  • Смея се 13
Връзка към мнение
преди 40 минути , Аzia каза:

Изненадай мъжо с еротично бельо, празници идат😁 а ако имаш и червено халатче - топ.

Всички много се смяхме на китайската изненада - дъщерята, мъжа, че и свекървата, която е по-приятелка на въпросния приятел😄

Иначе като го гледам това бельо, китайски размер S, може и да ме събере поради изобилието от ластици🤣. Сигурно да исках, нямаше да нацеля размера😜

  • Смея се 6
Връзка към мнение
Дани Магелани
преди 10 часа, ДиянаВ каза:

Днес е ден за смях с моите поръчки от Али-то😛

Първо отивам в пощата. За едната пратка трябва да платя 3 лв. и да се вземе от колетните гишета. Тези дни обаче малко разчиствах из къщи и открих една паричка от новогодишна баница, увита във фолио и викам я да я прибера при другите. А другите са в една кутия, където има чуждестранни монети и много жълти стотинки - общо нямаха и 5 лв. При вида им ми хрумна да изброя 3 лв., да ги сложа в едно джобче е да ги поднеса в пощата. Та днес отивам при колетните гишета, където работеха три дами, като на едното имаше един клиент. Нямате си на представа как ми се накараха, че се подигравам с тези жълти стотинки. Моята служителка почна да брои, съседната колежка се включи и взе половината монети, и тя да помага в преброяването на 1.46 лв.😄. Нахокаха ме, че повече няма да ми позволят такова нещо. Само им отговорих, че предния път заради 3 лв. и невъзможност от тяхна страна да платя с карта, ходих до банкомат да тегля пари и в случая, при положение че нямат клиенти и много работа, не се подигравам, просто така плащам. Баси, колко да е трудно да преброиш 3 лв. на монети от 1 и 2 ст.🙈

След това отивам до Експрес уан за други пратки. Нещата са за моя възрастен приятел, на когото редовно поръчвам. Сред тях са наколенки, които уж трябваше да са 2 броя. Обаче, оказва се една наколенка + още нещо, ох, още ми е смешно🤣🤣🤣 

IMG_5136.jpeg.1bc3c7cc984b939560d1acb0650e9ef2.jpeg

Бутафория на дамско еротично бельо, сглобено от ластици и дантела, с отврат изпълнение и качество, което в магазина на търговеца е това “нещо”😂

Само да вметна, че моят приятел е на 71 години🙃

IMG_5134.png.6ae29bb7e95b430ebc56b99b1ebd6ec2.png
Чак такова нещо не ми се беше случвало. На някой китаец са му се изтощили батериите от работа😛

Явно са решили, че възрастният господин с наколенките се нуждае от други емоции. 

Идея си нямате за 23 дни на круиз, със средна възраст на пътниците 70 години, на какво се нагледах.

Възрастни господа с бастуни, колички, някои на собствен ход, са придружавани от значително по-млади азиатки. Не, не са болногледачки.

Един мой колега елегантно нарича младите дами до стари господа "освежителки".

Та може би от сайта, имайки предвид азиатските практики, са решили, че господинът не се нуждае толкова от наколенки, колкото от подобна дама и му го показват.

  • Смея се 7
Връзка към мнение

Смешната случка с китайската грешка има и бърз завършек. Вчера следобед пуснах искане за частично връщане на сума и днес сутринта искането ми е удовлетворено🙂

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.