Прескочи до съдържание

Тема за пазаруване (Черен петък 2023)


Иван Попов

Препоръчани мнения

преди 14 часа, bad kid каза:

Това е оферта за първа поръчка, иначе са към 35-40 лв .

Проблемът в боксовете бил, че те те го избират и може да е на другия край на града например. Тукашните сайтове те питат кой бокс да ползват.

Снощи регистрирах нов профил в Temu на ново устройство, нов мейл,IP. Но за първа поръчка имаше колело на късмета и ми се падна - Вземи 5 ,като 1 е безплатно. Трябва да се избират от една конкретна страница с продукти и да се купят 5 еднакви.

Отказах се да купувам, защото така излиза само 20% намаление, а и трябва да купя за 20 лв, да е безплатна доставка

Връзка към мнение

Има локъри на boxnow в близкия супермаркет, него са и избрали Temu за доставка на моите поръчки. Вече къде ще ги доставят ще видим 🙂

Но @bad kid е прав, че може да стане мазало. Около Черен петък локърите на easybox бяха задръстени от поръчки, които клиентите не си взимаха достатъчно бързо, куриерите не можеха да оставят новите и търсеха близки такива из квартала. Като не намерят връщат пакета в склада...и така се разправяхме два месеца за доставка. А в Тему всеки ден е Черен петък май 😄       

преди 16 часа, Marisha каза:

Опитах да мина през топкешбекпреди 2-3 седмици. Не ми даде никакъв .

 И на мен не ми даде никакъв кешбек. Минах през линка на TCB uk, направих нов профил, поръчка, но не.

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Регистрирах се в сайта geekbuying .За начало дават купон 3$при поръчка над 3,01$. Взех си овлажнител за въздух през приложението за 0,99$ с безплатна доставка.Има и по-евтини стоки от 3 долара

554471877_Screenshot2024-04-11at20-25-40(0)-.png.30a496300b277b946962ab3290589093.png

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Пристигнаха 'Адидас-ите' Тему за 4 лв. в последния момент. Очаквах да са по-зелени, иначе номерът е точен и на първа проба са удобни.

PXL_20240412_094027870.PORTRAIT-01.jpeg

  • Харесвам 12
  • Браво 2
Връзка към мнение

Ми@bad kid, много са ти яки сникърсите. 🙂

Определено повече ми харесват от подобен модел на New balance:

Screenshot_20240412-171212.png.f32ab085741923e46dcf85c0d09932c8.png

 

С кеф да си ги носиш! ☺️

Аз имам едни в ярко жълто, за тях търсих конкретен нюанс връзки. 😉Не съм ги купувала от Тему, но като гледам твоите, май съм сбъркала. 🙂

 

Току-що си взех възглавничката от Али, отивам да я тъпча с багаж. 

А Али вчера ми направиха неочакван и абсолютно безполезен подарък. Звъннаха ми от пощата за да ми кажат, че имам невзета пратка още от март месец. Дадоха ми номер, но като си погледнах съобщенията от март видях, че тази пратка вече съм я взела. Все пак минах през пощата и наистина имаше малък пакет с моите данни. Вътре открих ето тази глупост:

IMG_20240411_161457598_HDR.jpg.6a21542264b6bf3d57aa90ef1c68e5c2.jpg

Някакви лепенки, които се слагат върху плочките за декорация или заместват плочките. Мисля да ги ползвам като подложки за чаши за неканени гости. 😂

  • Харесвам 3
  • Смея се 6
Връзка към мнение
На 8.04.2024 г. в 8:59, bad kid каза:

На мен по цял ден ми излизат оферти за неща над 90 % като реклама из платформите...

Screenshot_20240408-085817.png

Чак на третия профил ,който направих на трети различен телефон от другите,успях да мина първо през Facebook,където са офертите за нов потребител и да поръчам смарт часовник за 10 лв вместо 44 евро.Името,телефона ,адреса,IP и на трите профила е еднакво

1758569416_Screenshot2024-04-13at14-45-48Temu.png.4b926da4aaf41f207c0711b1b6d7b458.png

 

765336322_Screenshot2024-04-13at14-46-21GUHUAVMI2024GPS-TemuBulgaria.png.702fa0c27d06693aba89f8a5f1cdf042.png

  • Харесвам 6
  • Браво 2
Връзка към мнение
На 12.04.2024 г. в 15:36, bad kid каза:

Пристигнаха 'Адидас-ите' Тему за 4 лв. в последния момент. Очаквах да са по-зелени, иначе номерът е точен и на първа проба са удобни.

PXL_20240412_094027870.PORTRAIT-01.jpeg

Супер са маратонките, със здраве да си ги носиш и да ги разхождаш по света:)

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Промо код за 100 евро отстъпка при пазаруване в Temu, който е само за нови потребители: https://travelfree.info/temu-promo-code-discount/

Не съм го изпробвала още, от днес е.

 

P.S. Ако администраторите преценят, може да сменят името на темата. Напъвам се да измисля нещо релевантно, но ми идват на ум само заглавия тип BG-Mamma 🙂 

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
преди 2 часа, Яничка каза:

Ако администраторите преценят, може да сменят името на темата. Напъвам се да измисля нещо релевантно

Измислете нещо и ще сменим заглавието веднага 😀  И аз нямам идея.

Мъжът ми направи първа поръчка от Temu. Да видим какво ще пристигне. 

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
преди 7 часа, chandni каза:

Измислете нещо и ще сменим заглавието веднага 😀  И аз нямам идея.

Мъжът ми направи първа поръчка от Temu. Да видим какво ще пристигне. 

Благодаря ти :) . Намали ли се цената след прилагане на кода?

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 48 минути , Яничка каза:

Благодаря ти 🙂. Намали ли се цената след прилагане на кода?

Той пазарува разни джунджуриийки преди да публикуваш кода 🙂

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 11 часа, Яничка каза:

Промо код за 100 евро отстъпка при пазаруване в Temu, който е само за нови потребители: https://travelfree.info/temu-promo-code-discount/

Не съм го изпробвала още, от днес е.

 

P.S. Ако администраторите преценят, може да сменят името на темата. Напъвам се да измисля нещо релевантно, но ми идват на ум само заглавия тип BG-Mamma 🙂 

Кодът дава някаква колекция отстъпки, които май не са мега изгодни.

received_735834032062909.jpeg

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Направих си четвърти профил на неизползван телефон за покупка през приложението . Сега пак минах през Facebook ,където са офертите за нови участници и си поръчах уред за нощно виждане за 16 лв ,намален от 122. Първо опитах да платя с използван Револют,но не ми прие веднага плащане,но с TBI стана. Нарочно си бях сменил име с фамилия,но след забавянето на плащането ги оправих.514037111_Screenshot2024-04-15at18-12-28(1)-.png.3bcc4a5f7228ce2d48a991f3367a976c.png

 

86369116_Screenshot2024-04-15at18-16-125X-TemuBulgaria.png.75975c9d78640d106e498fd2bf3d066a.png

  • Харесвам 12
  • Браво 1
Връзка към мнение

Получих си възглавницата за врат за скрит багаж. Изглежда читава, с меко покритие. Има каишка с карабинери вероятно за закачане на раница/за рамо.

За 1.09 $ е супер.

За проба набързо сложих вътре две много тънки одеялца от полар в травел формат. 

 

20240416_194408.jpg.638be6f91862f8fa8cca749ec51fdf35.jpg

 

Доста багаж може да събере, само да издържи ципът,  че е долнокачествен.

Благодаря на @iMari за линка. 😊

  • Харесвам 10
Връзка към мнение
Преди 1 час, Argentique каза:

Благодаря на @iMari за линка. 😊

А, няма за какво, аз ти благодаря за идеята! 🙂

 Много я харесах. Натъпках я хубаво, доста багаж може да побере, направо мога да си пътувам само с нея, и си изглежда съвсем като възглавничка, а не като колектор за багаж, но тежи. 😄 Трябва да внимаваме да не я направим твърде вайръл, че ще ни разкриват бързо по летищата, че пренасяме допълнителна бройка багаж. 🙃 

И да се оплача от Тему. Всички ги хвалите, ще доставяли бързо, а 17 дни вече им чакам първата поръчка. Показва, че пратката е освободена от летището, но кое летище....

  • Харесвам 1
  • Шок 2
  • Смея се 5
Връзка към мнение
преди 57 минути , Argentique каза:

Получих си възглавницата за врат за скрит багаж.

Иха, искам и аз 🙂 Моля за линк /върнах доста назад, но не видях/. Благодаря предварително 🙂 

 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Ааааа, вече е само с покани и на лични!😂

 

Лигавя се! 😜Заповядайте!

https://www.aliexpress.com/item/1005006471576495.html

Напомням, че цената от долар и малко се постига само през нов профил.

Аз хубаво се подигравам с поканите на Bestsecret, но сега пак са избухнали с намаления и ме вкараха в капана си. Търся нещо съвсем различно, но попаднах на водоустойчиви трекинг обувки за всякакви климатични условия на  ARKK Copenhagen почти на 80% намалени. @Eva eva, на теб като планинар говори ли ти нещо този бранд? На мен нищо, само това, че е датски ми вдъхва някакво доверие. Не мога да кажа, че са ми крайно необходими, но ако наистина са толкова качествени, колкото ги представят, няма да останат необути. 😉


 

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
  • Смея се 1
Връзка към мнение
преди 22 минути , iMari каза:


🙃

И да се оплача от Тему. Всички ги хвалите, ще доставяли бързо, а 17 дни вече им чакам първата поръчка. Показва, че пратката , че е освободена от летището, но кое летище....

Дават 10 лв. като ваучер за пазаруване, ако пратката дойде след първоначално обявената от тях дата. Ако не ти е спешно, да се бавят 🙂

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 46 минути , iMari каза:

Ааааа, вече е само с покани и на лични!😂

 

Лигавя се! 😜Заповядайте!

https://www.aliexpress.com/item/1005006471576495.html

Напомням, че цената от долар и малко се постига само през нов профил.

Аз хубаво се подигравам с поканите на Bestsecret, но сега пак са избухнали с намаления и ме вкараха в капана си. Търся нещо съвсем различно, но попаднах на водоустойчиви трекинг обувки за всякакви климатични условия на  ARKK Copenhagen почти на 80% намалени. @Eva eva, на теб като планинар говори ли ти нещо този бранд? На мен нищо, само това, че е датски ми вдъхва някакво доверие. Не мога да кажа, че са ми крайно необходими, но ако наистина са толкова качествени, колкото ги представят, няма да останат необути. 😉


 

Благодаря за линка! Май не ми е позната тази марка, дано да са качествени нещата. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • Asya Assenova
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.