Прескочи до съдържание

Тема за пазаруване (Черен петък 2023)


Иван Попов

Препоръчани мнения

преди 7 минути , neuromancer каза:

Аз бих ползвал отвертка, ако ще се ползва за зарядно, това заема много място. Една година изкарах без адаптер.

Значи, такива съвети като давате пред женска аудитория, идея си нямате какви сакътлъци могат да станат. 🤣 

Мерси, косата ми е естествено къдрава! 😜

  • Браво 1
  • Смея се 7
Връзка към мнение
преди 10 минути , neuromancer каза:

Аз бих ползвал отвертка, ако ще се ползва за зарядно, това заема много място. Една година изкарах без адаптер.

Ааа, не бутам ток🙂

За Япония взех няколко и бяха много компактни - влизаха едно в друго и не заемаха място. Тия наистина изглеждат по-обемни, но има ли друг модел?

Връзка към мнение
преди 29 минути , ДиянаВ каза:

Ааа, не бутам ток🙂

За Япония взех няколко и бяха много компактни - влизаха едно в друго и не заемаха място. Тия наистина изглеждат по-обемни, но има ли друг модел?

В ОАЕ изкарах без адаптор и без отверка за зареждане на телефона. В хотелите доколкото си спомням имаше различни типове контакти, някои ставаха, дори да имаше трети отвор, той не се използваше. 

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
преди 57 минути , iMari каза:

Около Коледа Curve ми пратиха мейл с отстъпка за смарт пръстен.

Аз си купих по Нова Година пръстен измерващ температура,но се чака няколко минути и показва може би няколко градуса по-ниско,защото пръстите са по студени.

Screenshot 2024-03-16 at 11-45-40 1pc Stylish Titanium Steel Unisex Temperature Sensing Color Changing Smart Ring SHEIN EUR.png

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
14 minutes ago, dimitrov6 said:

Аз си купих по Нова Година пръстен измерващ температура,но се чака няколко минути и показва може би няколко градуса по-ниско,защото пръстите са по студени.

Screenshot 2024-03-16 at 11-45-40 1pc Stylish Titanium Steel Unisex Temperature Sensing Color Changing Smart Ring SHEIN EUR.png

Е то ако е така , никаква работа не върши.Като знам китайската ми фитнес гривна каква сатурация и други показатели измерва , изобщо не очаквам някаква особена точност от тия джаджи и не бих се доверявал сериозно за здравни измервания.Стават за крачкомер , часовник и подобни маловажни неща.

  • Харесвам 7
Връзка към мнение
Иван Попов

Все си мисля да си взема такива чехли за пътувания, но освен чехли си мисля вече и лампи да си нося, защото винаги в хотелите нямат хубаво осветление.......

Примерно като лампи за нощно шкафче и в ъгъла за добро осветление да имам 😁

  • Харесвам 4
  • Смея се 1
  • Замислям се 1
Връзка към мнение

Аз такива чехли обикновено нося, ако съм наела апартамент, а не хотел и за мен са много удобни, понеже както се спомена са много леки и не заемат място. В хотелите обикновено има. За лампите - често осветлението наистина е приглушено, но тъй като и телефона и на четеца има и подсветка, ако не може да се регулира, не е чак да ми пречи. Но мисля в друга тема за полезни джаджи при пътуване, май на @Яничка, се обсъждаха такива преносими лампи. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

О, да, споделяйте там полезни (не само) джаджи за пътуващи. Има неща, които правят пътуванията по-комфортни. Чехли от Ali-то си купувам отдавна - горе-долу откакто ми писна да си ги прибирам от хотелите и за да си имам винаги нови в запас 🙂

  • Смея се 7
Връзка към мнение

Аз от Тему преди да отпрашим за Индия си взех малки катинарчета, пресовани кърпички - като таблетки са, мокрят се с вода и стават големи, доста ги използвах там. Бях поръчала и такива с размер на хавлия, но не съм ги тествала още. Стикчета от 5 мл за парфюм.

Най-доволна съм от щипката за вода, много ми пречеше цял ден ходейки из паланки,  да мъкна шише вода в ръка. Ни мога да снимам, ни да си завържа връзките на обувките. И в момента си я ползвам на концерта. Ей ви половината, другата ми е закачена на чантето.

20240316_174810.jpg

  • Харесвам 13
Връзка към мнение

Откакто се помня, почти 95% от обувките-половинки ми правят мазоли над петите, като са нови и не разносени, а най-вече ниските спортни, дето ги влача по близките баирчета.

Миналата седмица разносвах едни уж полуразносени – резултат: големи мазоли, 10 км пеш с триста зора, отказ и като куцо магаре се влачих към вкъщи да зализвам рани. 

 

Но тази седмица от тему получих това. Бяха 1.30 лв.

 

Screenshot.png.8712bdec9a6dae12695f02c5e930de80.png

 

Днес ги лепнах на същите обувки – OMG. :biggrin: Обувките си минаха 21 км по пътеки и градско без никаква грижа и единствената им пречка да стигнат до Китай беше трагичната ми fit форма. Но нея да видим къде ще я купувам на промо. 

  • Харесвам 13
Връзка към мнение
Катя мравката
преди 12 часа, iMari каза:

@ДиянаВ 

Аз ще си взема ей такива връзки с клипсчета, да не ми се развързват обувките при дълго ходене. В търсене съм на перфектния цвят.

Screenshot_20240316-074726.png.0290800168ad071c3aa8b21ed07487cd.png

 😂

Аз от купените  безкрайни боклучета от Али експрес най са ми полезни такива връзки и ги ползвам всекидневно от 1 година. Те са ластични и няма нужда човек да се навежда да си връзва маратонките, направо ги нахлузвам. Дори не съм им сложила клипсовете, а съм си ги завързала

  • Харесвам 6
Връзка към мнение
преди 11 минути , Argentique каза:

Откакто се помня, почти 95% от обувките-половинки ми правят мазоли над петите, като са нови и не разносени, а най-вече ниските спортни, дето ги влача по близките баирчета.

Аз съм същата работа и дълго време подценявах хайкинг/ трекинг чорапите. Пробвала ли си такива? На мен много ми помагат, никакви мазоли и пришки нито над петата, нито в друга част на крака. 

Давам пример с базов модел на Декатлон. Подобни си взех миналата пролет и съм много доволна. Виж как са подсилени на петата:

Screenshot_20240316-192943.png.4723b974579b4e999b27ca9f6a4bf9c2.png

Сега мисля да пробвам тънкия вариант на чорапите с мерино  на Пирин хил, дебелите се справиха отлично през зимата. И от Али съм взимала някакви, но не бих ги препоръчала.

А тези лепенки, ако не са много дебели, биха могли да ми свършат чудесна работа и с нормални обувки за градски условия, че и там е мъка. 

 

  • Харесвам 7
Връзка към мнение
преди 29 минути , Argentique каза:

Откакто се помня, почти 95% от обувките-половинки ми правят мазоли над петите

В понеделник получих от Амазон тези обувки и ми обелиха десния ахилес след едно ходене,та сега ще ги дам на брат ми с по-малък крак.1172852434_Screenshot2024-03-16at19-46-49Amazon.comadidasMensSupernova2RunningShoeBlack_White_Grey12.5RoadRunning.png.e14f3bc7977b0f41d34a5723bdfb7496.png

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Оф, по едно време днес се загледах в тия връзки за маратонки и потънах в дебрите от различни клипсове🙈. На щерката мислех да взема бели и черни, но след като я питах от кои иска и получих отговор каквито избереш, се отказах. Тъкмо преди 3-4 години се научи да се връзва, няма да я улеснявам😄. Няма какво да й тежи, кръстът не я боли, нищо няма да й стане да се навежда. За мен също мислех да избера, но като @iMari се чудя за цвета🙂- нюанс на бордо едва ли ще пасне, тъмно синьото да не е пък много тъмно…Накрая май и аз ще се навеждам, докато мога😜

  • Смея се 7
Връзка към мнение
преди 15 часа, ДиянаВ каза:

Накрая май и аз ще се навеждам, докато мога

Остави навеждането, аз имам епично пребиване от развързани връзки на неравен терен по едни крепостни стени.  Щом семейство немци, нация, възпитана и задържана в емоциите си, едва сдържаха смеха си, прави сметка, колко зрелищно е било.😆  Та да не забавляваме туристите.... 😉

Сега виждам, че Пирин Хил имат намаление на зимните чорапи, туристическите с мерино също са включени.

  • Харесвам 3
  • Смея се 1
Връзка към мнение
преди 13 минути , bad kid каза:

Ali-то ще ми разпознае ли телефона, че искам да взема сделка за нов акаунт?

Изчистваш данните на приложението и няма да ти засече телефона като вече използван. Но ще трябва да ползваш нов имейл и банкови детайли. Може и името за доставка да смениш (разменяш фамилията и презимето).

Преди време така се опитах да взема едно намаление без да съм сменил горните данни, и след време ми блокираха акаунта.

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Аз преди няколко месеца направих нов акаунт, с друг имейл, но името, адрес, банкова карта и др. бяха същите. Не съм имала проблеми като блокиране на акаунти. Май само промених Diana на Diyana.

 

Да ви кажа, че хотелските чехли на сделка - 10 бр. за 7лв. и нещо и връзките с клипсчета за почти 2 лв. свършиха. Подозирам, че магеланци са се проявили като фактор в китайския стокооборот🤣

Редактирано от ДиянаВ
  • Шок 1
  • Смея се 9
Връзка към мнение
преди 8 минути , ДиянаВ каза:

Да ви кажа, че хотелските чехли на сделка - 10 бр. за 7лв. и нещо и връзките с клипсчета за почти 2 лв. свършиха. Подозирам, че магеланци са се проявили като фактор в китайския стокооборот🤣

Само остана да измислим сега някоя схема и да фалираме и Алито. 😁

 

  • Смея се 6
Връзка към мнение
преди 3 минути , iMari каза:

Само остана да измислим сега някоя схема и да фалираме и Алито. 😁

 

Гласувам за @stanimir като по-словоохотлив мозък на групата😆

Връзка към мнение
преди 2 минути , bad kid каза:

Ммм, стигнах до плащане и ми смени цената,  офертата била свършила...номерца...

При повечко ровене или изчакване можеш да намериш продукта пак на добра цена и без отстъпката за нов клиент. Заблуждават за процента. Примерно: моят приятел с акаунт без поръчки ми праща снимка на една автомобилна стойка за телефон. Предлагат му я за 9 лв. вместо 41 лв. със 78% намаление. Аз я намерих при друг вид сделка за няма и 15 лв.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
52 minutes ago, ДиянаВ said:

Гласувам за @stanimir като по-словоохотлив мозък на групата😆

Долу ръцете от Али-то ! От там пазарувам много по-често , отколкото от rumbo , opodo и всичките схема - сайтове.

 

За да не е спам , мисля че Станислав беше пуснал линк към това и наистина се оказаха изключително качествени за цената си

 

IMG_20240316_201126.jpg

  • Харесвам 8
Връзка към мнение
преди 7 часа, stanimir каза:

Долу ръцете от Али-то ! От там пазарувам много по-често , отколкото от rumbo , opodo и всичките схема - сайтове.

 

За да не е спам , мисля че Станислав беше пуснал линк към това и наистина се оказаха изключително качествени за цената си

 

IMG_20240316_201126.jpg

Да, той беше споделил. Ние също сме много доволни и поръчваме от тях втори път. Изключително комфортни за крака и издръжливи като материя.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.