Прескочи до съдържание

Тема за пазаруване (Черен петък 2023)


Иван Попов

Препоръчани мнения

преди 2 часа, iMari каза:

Ааааа, вече е само с покани и на лични!😂

 

Лигавя се! 😜Заповядайте!

https://www.aliexpress.com/item/1005006471576495.html

Напомням, че цената от долар и малко се постига само през нов профил.

Аз хубаво се подигравам с поканите на Bestsecret, но сега пак са избухнали с намаления и ме вкараха в капана си. Търся нещо съвсем различно, но попаднах на водоустойчиви трекинг обувки за всякакви климатични условия на  ARKK Copenhagen почти на 80% намалени. @Eva eva, на теб като планинар говори ли ти нещо този бранд? На мен нищо, само това, че е датски ми вдъхва някакво доверие. Не мога да кажа, че са ми крайно необходими, но ако наистина са толкова качествени, колкото ги представят, няма да останат необути. 😉


 

https://www.arkkcopenhagen.com/pages/who-we-are

Изглеждат Ок.....ARKK Copenhagen was born on a summer night in 2014, when two lifelong friends Thomas Refdahl and Kasper Høj Rasmussen (fuelled by a few gin and tonics)....след това изречение е повече от задължително да поръчаш...😄

  • Смея се 4
Връзка към мнение

"Ниските" цени на Temu само при нови потребители ли се появяват? Защото всичко, което погледна, е поне 3 пъти по-скъпо от същото в Алиекспрес, отделно и задължението за минимум 20 лв поръчка (което напоследък в Алиекспрес започва да се променя също с техния "Choice").

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 2 часа, bad kid каза:

Минималната сума се маха в чата. Цените варират, мисля че може да се хване нещо изгодно и след първа поръчка.

Може ли малко по-подробно как се премахва минималната сума за поръчка в чата на Тему? През чат бота или трябва да се свържеш с агент? Кои стъпки в менюто следваш? Благодаря! 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Пишеш в чата, че искаш да направиш поръчка под съответната сума. Те ти пращат описание защо има минимална сума и изскача бутонче, за да се премахне.

Поне при мен така стана.

  • Харесвам 5
  • Браво 1
Връзка към мнение

Най-накрая поръчката от Тему пристигна в посочения boxnow. Всъщност са две поръчки обединени в една, пристигнаха след  20-21 дни. Определено boxnow вече се задъхват от партньорството си с Тему, както и @bad kid предположи. Може би имат проблем освен с логистиката и с изпращане на съобщенията, защото касиерката в супермаркета ми каза, че днес е трябвало да дойдат и да заредят локърите, но не са идвали. Аз получих съобщението за пратката тази сутрин, т.е може би е стояла там последните ден,два. Та искам да кажа взимайте си пратките от boxnow възможно най-бързо, че и без това им куца организацията. Колкото по-бързо се освобождават локърите, толкова по-бързо ще си получаваме пратките, евентуално. 🙂

А какво стана с кода за 100евро от Тему, успя ли някой да го използва?

 

Още една идиотщинка от Али. Ей това торбЕ в компактна опаковка:

image.png.136a89b78ba99d4fdcd1ca4a76086d72.png

image.png.8965dfb4cbc2b4899d911a3ccc2e8369.png

 

Като си оставите раницата на гардероб да имате какво да ползвате като чанта. 🙂

 

 

  • Харесвам 6
  • Благодаря 1
  • Смея се 1
Връзка към мнение
преди 2 часа, bad kid каза:

А пък немския Амазон доставял безплатно до БГ ако е над 49 евра стоката.

И за по-малка стойност да е поръчката и доставена чрез посредниците, то пак има 30 дни безплатно право на връщане - вече 2 пъти съм го изтествал.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Пропуснах да споделя доволството си от тези органайзери за А4 документи. Поръчах за тест, много са ми удобни, ще разкарам големите папки за архиви и ще пестя място.😅 сега поръчвам още няколко, но цената им не пада, дамусеневиди 

Screenshot_20240421_153507_Temu.jpg

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

И аз се подлъгах с тези евтинджоси и си поръчах от тему.

Направих поръчка на 03.04 и ми изпращат всеки ден нови оферти.😀

Дадох домашния си адрес и беше и беше упоменато,че ще получа пратката си безплатно със Спиди.

Днес получих следния имейл и смс:

Вашата пратка е доставена до автомат на BoxNow с адрес ж.к. Манастирски ливади, ул. Ралевица № 34, София, 1618, l.boxnow.bg/6853 .Пратката ще остане там до 11:40 на 23/04.Въведете кода за получаване ххх в автомата, за да я получите.Пратката вече е платена.

Това място е много по-далече от нас,а офисът на Спиди е съвсем близо.

Утре ще отида до Спиди да попитам дали не може да се пренасочи към тях пратката.

Уф,видях се в чудо с тези имейли всекидневно.

Връзка към мнение
преди 49 минути , jungfraujoch каза:

И аз се подлъгах с тези евтинджоси и си поръчах от тему.

Направих поръчка на 03.04 и ми изпращат всеки ден нови оферти.😀

Дадох домашния си адрес и беше и беше упоменато,че ще получа пратката си безплатно със Спиди.

Днес получих следния имейл и смс:

Вашата пратка е доставена до автомат на BoxNow с адрес ж.к. Манастирски ливади, ул. Ралевица № 34, София, 1618, l.boxnow.bg/6853 .Пратката ще остане там до 11:40 на 23/04.Въведете кода за получаване ххх в автомата, за да я получите.Пратката вече е платена.

Това място е много по-далече от нас,а офисът на Спиди е съвсем близо.

Утре ще отида до Спиди да попитам дали не може да се пренасочи към тях пратката.

Уф,видях се в чудо с тези имейли всекидневно.

Няма как да стане, различни фирми са. Но можеш да им пишеш или звъннеш за да ти я пренасочат към по-удобна за теб кутия

  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Досега не съм взимал от BOX,а получих мейл от Temu, че ще ми пратят на 500 м. от нас до блока,където живее брат ми.  Не знаех за тези шкафове .

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 3 часа, dimitrov6 каза:

Досега не съм взимал от BOX,а получих мейл от Temu, че ще ми пратят на 500 м. от нас до блока,където живее брат ми.  Не знаех за тези шкафове .

Аз си получих поръчката от тему от тези кутии,въпреки,че бях посочила да дойде на домашния ми адрес със Спиди.

Трябваше да се разкарвам до не толкова близо  и да си губя времето.

Няма да поръчвам от тему и подадох заявка за изтриване на профила ми.Обещаха,че ще се случи до 7 работни дни.

Иначе продуктите са с ниско качество,то и за тази цена няма как да е 🙂

Предпочитам да си купя едно скъпо нещо с по-добро качество.Макар,че гаранция-Франция.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Евтини, а често и опасни: Дрешките на Shein и Теmu

 

Стоките не са маркови,но има по-евтини неща отколкото по магазините у нас.За дрехите  не знам дали са опасни,заради боите в тях

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 2 часа, jungfraujoch каза:

Аз си получих поръчката от тему от тези кутии,въпреки,че бях посочила да дойде на домашния ми адрес със Спиди.

Трябваше да се разкарвам до не толкова близо  и да си губя времето.

Няма да поръчвам от тему и подадох заявка за изтриване на профила ми.Обещаха,че ще се случи до 7 работни дни.

Иначе продуктите са с ниско качество,то и за тази цена няма как да е 🙂

Предпочитам да си купя едно скъпо нещо с по-добро качество.Макар,че гаранция-Франция.

Аз повечето пъти съм супер доволна точно от нещата, за които съм дала малко пари😄. Защото го няма моментът на разочарованието. Иначе си права, че ако трябва да си събираш поръчките от незнайни места, си е неудобство.

Може да съм автор на тема за готвене, но цял живот съм нямала белачка за краставици, картофи и подобни😄 Миналия месец си поръчах една от Али-то за няма и 3 лв. и съм доволна. Добре и по-бързо от ползването на малък нож се справи при първия й опит със седем картофа😛 Нямам идея тук колко струват, тъй като от години не ходя до Джъмбо, примерно, за да не харча пари за излишни неща🙂 Вече съм готова за сезона на краставиците и таратора🙃

IMG_5075.jpeg.ca02eada018cd19366744b0a45e5e9f8.jpeg

  • Харесвам 5
  • Шок 1
Връзка към мнение
В момента, ДиянаВ каза:

Аз повечето пъти съм супер доволна точно от нещата, за които съм дала малко пари😄. Защото го няма моментът на разочарованието. Иначе си права, че ако трябва да си събираш поръчките от незнайни места, си е неудобство.

Може да съм автор на тема за готвене, но цял живот съм нямала белачка за краставици, картофи и подобни😄 Миналият месец си поръчах една от Али-то за няма и 3 лв. и съм доволна. Добре и по-бързо от ползването на малък нож се справи при първия й опит със седем картофа😛 Нямам идея тук колко струват, тъй като от години не ходя до Джъмбо, примерно, за да не харча пари за излишни неща🙂 Вече съм готова за сезона на краставиците и таратора🙃

IMG_5075.jpeg.ca02eada018cd19366744b0a45e5e9f8.jpeg

Много хубави белачка.Със здраве да я ползваш и да покажеш таратор в темата за готвене.

Аз имам една от сто години.

Скъпа,купих я на едно парти представяне на продукти,май хърватски бяха,не помня.Не е мръднала и бели краставици,моркови и картофи безотказно вече много години.

Разбира се,всеки има право да си купува каквото иска.

Аз не съм толкова богата,за да купувам евтини неща.А и не обичам да харча излишни пари,та преценявам.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Шокирана съм. :biggrin: Щото примерно познавам хора, дето не могат да белят с нож, а само с този тип белачка от снимката, че има едни други, дето са подвижни. Аз мога криво-ляво и по-бавно с нож, но от дете ползвам белачка – една краставица беля за секунди, а спестеното време отделям за блеене в тавана или търсене на китайски боклуци по сайтовете. :biggrin:
Инак имам няколко, но ползвам една харизана на Викторинокс - те са вечни.

  • Харесвам 1
  • Смея се 4
Връзка към мнение
преди 1 минута , Argentique каза:

Шокирана съм. :biggrin: Щото примерно познавам хора, дето не могат да белят с нож, а само с този тип белачка от снимката, че има едни други, дето са подвижни. Аз мога криво-ляво и по-бавно с нож, но от дете ползвам белачка – една краставица беля за секунди, а спестеното време отделям за блеене в тавана или търсене на китайски боклуци по сайтовете. :biggrin:

А аз помислих, че се шокира от това, че не споменах нищо за узото към таратора🤣

Ще покажа на лято и двете😛

  • Харесвам 1
  • Смея се 3
Връзка към мнение

@ДиянаВ,в темуто имаше разни панди.:laugh:Като например такива да предпазват зарядното за телефона от скъсване.Видяха ми се готини и практични.

Моля те,ако ти се падна да ми подаряваш подарък в размяната,да ме имаш предвид.Една такава или каквато и да е панда ще ме зарадва много!Наистина!

  • Харесвам 1
  • Смея се 3
Връзка към мнение
преди 9 минути , jungfraujoch каза:

@ДиянаВ,в темуто имаше разни панди.:laugh:Като например такива да предпазват зарядното за телефона от скъсване.Видяха ми се готини и практични.

Моля те,ако ти се падна да ми подаряваш подарък в размяната,да ме имаш предвид.Една такава или каквато и да е панда ще ме зарадва много!Наистина!

Ааа, не може! Вече е наличен азорски пингвин😜, вероятно с китайски произход на европейска цена. Добре де, ще ги смеся, ако си ти🤗

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Ако чакате пратка от Алиекспрес и тракинг номера завършва на BE може да има забавяне,защото в Белгия стачкуват. Аз имам една такава,а другата през Унгария пристигна. И двете са поръчани едновременно

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.