Прескочи до съдържание

Тема за пазаруване (Черен петък 2023)


Иван Попов

Препоръчани мнения

Благодаря за информацията, @ДиянаВ

Би ми била полезна ако ходя някъде в дъждовно време да не се налага да нося резервен чифт обувки. От това, което казваш ми се струва, че може да се разчита на уреда да изсуши за една нощ средно мокри обувки. Предполагам е и лека?

Давай направо линк. 🙂

 

Връзка към мнение
преди 1 минута , iMari каза:

Благодаря за информацията, @ДиянаВ

Би ми била полезна ако ходя някъде в дъждовно време да не се налага да нося резервен чифт обувки. От това, което казваш ми се струва, че може да се разчита на уреда да изсуши за една нощ средно мокри обувки. Предполагам е и лека?

Давай направо линк. 🙂

 

А защо не използваш сешоар? Миналата година в Леон,Испания така изсуших за час и нещо едни обилно намокрени велурени сникърси . Добре,че жената от рецепцията ме подсети ,иначе ми предстоеше тричасово пътуване с мокри крака.

  • Харесвам 5
  • Браво 1
Връзка към мнение

Преди година и половина купих тези 10 батерии за часовник от Алито и онзи ден вече бяха изтощени,а съм ползвал 3.Сега вече си поръчах само 5 друга марка  и трябва май всяка година да се поръчват отново.

Screenshot 2024-05-04 at 13-27-39 2.02BGN 12% OFF Original For SONY AG4 377 Button Batteries SR626SW SR626 177 376 626A LR66 LR626 Cell Coin Alkaline Battery For Watch Toys Clock - AliExpress.png

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 13 минути , blueriver каза:

А защо не използваш сешоар?

Надавам се сушачката да е по-щадяща и да няма риск обувките да се разлепят или повредят. Ама, знае ли човек. 🙂

 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 12 минути , Alexander каза:

Това новите Алибаба ли са?

Кои от всичките, че няколко коментираме? 🙂

преди 12 минути , Alexander каза:

не проумявам  какво може толкова да се купи от там, камо ли постоянно 

Ти не разбра ли какво подаряват на постоянните клиенти мъже:

IMG_5134.png.6ae29bb7e95b430ebc56b99b1ebd6ec2.png.7b7c50ea5cb67a89000e7ecf81870bc9.png

Бельото, не жената.....😜 Въпреки, че над определен оборот.....знаеш ли!? 🙃

  • Шок 1
  • Смея се 8
Връзка към мнение
Преди 1 час, iMari каза:

Надавам се сушачката да е по-щадяща и да няма риск обувките да се разлепят или повредят. Ама, знае ли човек. 🙂

 

Определено е по-щадяща от сешуар. Възможно е core-tex защитата на маратонките ми да се е повредила точно от сушенето с сешоар, което приложих на Азорите🙃 или да плачат за подмяна с нови, или за обилен дъжд спасението да е гумени ботуши😛

Ето линк на сушачката, която купих, но не пречи да хвърлиш едно око и на другите продукти с по-добри отзиви от същата категория, които неминуемо ще ти се появят.

Чакай, че се мъча с приложението и линка😄
Не знам как да правя препращането по-лесно, но засега действам бабешката - първо пращам на вайбър и оттам копирам😜

@iMari, ето линка

https://a.aliexpress.com/_EwTxK1v

Редактирано от ДиянаВ
  • Благодаря 2
  • Смея се 1
Връзка към мнение
преди 38 минути , ДиянаВ каза:

Определено е по-щадяща от сешуар. Възможно е core-tex защитата на маратонките ми да се е повредила точно от сушенето с сешоар, което приложих на Азорите🙃 или да плачат за подмяна с нови, или за обилен дъжд спасението да е гумени ботуши😛

Ето линк на сушачката, която купих, но не пречи да хвърлиш едно око и на другите продукти с по-добри отзиви от същата категория, които неминуемо ще ти се появят.

Чакай, че се мъча с приложението и линка😄
Не знам как да правя препращането по-лесно, но засега действам бабешката - първо пращам на вайбър и оттам копирам😜

@iMari, ето линка

https://a.aliexpress.com/_EwTxK1v

Изглежда много добре. Преди няколко години използувах някаква руска сушачка на една приятелка. Но изглеждаше като едновремешните нагреватели от метал. Не беше нито щадяща,нито бързодействаща.

Хей,ще ме зарибите и мен да пазарувам от Алито😀. Харесала съм си и връзките за обувки и възглавничката за пълнене!

  • Харесвам 3
  • Смея се 1
Връзка към мнение
преди 1 час, Alexander каза:

Това новите Алибаба ли са?

Заливат ме реклами навсякъде, не проумявам  какво може толкова да се купи от там, камо ли постоянно 

Поръчвала съм за приятеля и небоклучави, но скъпи неща. Например като беше на вълна ножове ето тези за 150$ и 60$, както и камъни за точенето им. След като ги тества каза, че са по-добри от един японски, поръчан от Амазон. И дори опаковката им - кожена кутия, беше качествена.

IMG_5143.png.c5f442d582b8d24eb354d43c0058fb37.png
 

IMG_5142.png.b0934a41611c3195f2b9afc8d3bbf58e.png

 

IMG_5144.png.00c3b2a25a3a8231a64778b5c471f291.png

 

Последното нещо, което много хареса, е сензорен кош за боклук за 200 лв. 30L

IMG_5145.png.0761eca98fa444bbe21893b5bf288d18.png
Но в повечето случаи човекът намира психологическа терапия в зяпането на продукти и очакването им да дойдат. Както тук отделяме не малко часове в самолетни билети и промоции🙂. Лятото, като има занимания в градината, е по-малък ентусиазмът му за пазаруване от китайците. Но пък тогава се сеща за градинско соларно осветление😄

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Тему-тата са върнали минималната сума за доставка и не щат да я махнат. 🙄  А една пратка в бокс са ми я пренасочили на по-неудобна локация.

Връзка към мнение

Чудех се тук или в Искам да попитам... да пиша. Имате ли опит с връщане на стока към търговец от AliExpress?

Купих си една навигация за колата, която се оказа дялана с теслата, та поисках връщане. Беше ми доставена от склад в Германия, а сега търговецът се съгласи да му я върна в Китай, при това за 7 работни дни.

Четох, че @dimitrov6 е имал проблем с таблет, успя ли да го върне?

Тъй като търговецът плаща куриерската услуга, правилото е да е избрана най-изгодната. Можете ли да подскажете алтернатива на DHL или EMS?

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.