Прескочи до съдържание

Без кое нещо в багажа не тръгвате на път?


Препоръчани мнения

преди 1 час, Zaro каза:

Е кой ходи с ключ от кола в София на плаж на Занзибар?

Не сме плажували, обикаляхме плажове и селца по острова, правихме снимки и общувахме с местните. Не знам къде е изпаднал. Ясно, че ако планираме събличане по бански, пляцикане и т.н. няма да тръгнем с ключове по джобовете, вместо да стоят в сейф в хотела. Просто неглижирахме момента със съхранението на ключа и си взехме своите поуки след това. 🙂

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Аз пък някакси не виждам драмата в липсата на бански. Ако са забравени се купуват на място или пък ако някой е силно против водни забавления може да си ги спести...

Някакси не се виждам да пътувам с някого, който не иска да правим каквото и ние и в същото време не желае да се делим, тоест едва ли не ми забранява да правя каквото аз искам...

  • Харесвам 7
Връзка към мнение
преди 44 минути , neuromancer каза:

Аз пък някакси не виждам драмата в липсата на бански. Ако са забравени се купуват на място или пък ако някой е силно против водни забавления може да си ги спести...

Някакси не се виждам да пътувам с някого, който не иска да правим каквото и ние и в същото време не желае да се делим, тоест едва ли не ми забранява да правя каквото аз искам...

О това си е направо за отделна тема - имам един такъв близък човек, който обича да си поспива до късно (ние съответно в 8 сме навън вече), обаче се сърди, ако ние посетим или видим нещо повече. 😄

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 19 минути , ivailo_radev каза:

О това си е направо за отделна тема - имам един такъв близък човек, който обича да си поспива до късно (ние съответно в 8 сме навън вече), обаче се сърди, ако ние посетим или видим нещо повече. 😄

От това мнение надолу има няколко които кореспондират с темата:

🙂 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

О, това какви/кои хора взимаме със себе си по време на пътуване е съвсем друга тема и не винаги е за раздела Искам да се похваля. Моят скромен опит в тази насока е директно за темата Искам да се оплача. 😁

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.