Прескочи до съдържание

Пътувания заради спортни събития


Препоръчани мнения

преди 13 часа, Ivcho каза:

Бихте ли споделили сайт за купуване на билет за италианското първенство... за viagogo намирам доста негативни мнения?

За Италия бих ти препоръчал да действаш директно от сайта на отбора-домакин. Дори за дербитата има доста свободни билети, ако човек се подготви по-отраничко. На Рома-Ювентус на Олимпико без проблем си закупих, а скоро посетих и Милан-Венеция, като в момента за мачове на росонерите билетите ги пускат кръг за кръг, предполагам, че и за цялата Сериа А е така. 
Плащане с карта, билетите директно ти влизат в мейла. 
Сподели за кой отбор ти трябва специално, но всички си продават в сайта без ограничение - обикновено първо пускат определени фенове да закупят първи и след това свободната продажба, но не мисля, че има вариант да няма билети, а и така не рискуваш измами и евентуално да не те допуснат до стадиона поради проблем с билета.

Искат QR код на входа на стадиона. 

 

 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 2 часа, Kosta Grudov каза:

За Италия бих ти препоръчал да действаш директно от сайта на отбора-домакин. Дори за дербитата има доста свободни билети, ако човек се подготви по-отраничко. На Рома-Ювентус на Олимпико без проблем си закупих, а скоро посетих и Милан-Венеция, като в момента за мачове на росонерите билетите ги пускат кръг за кръг, предполагам, че и за цялата Сериа А е така. 
Плащане с карта, билетите директно ти влизат в мейла. 
Сподели за кой отбор ти трябва специално, но всички си продават в сайта без ограничение - обикновено първо пускат определени фенове да закупят първи и след това свободната продажба, но не мисля, че има вариант да няма билети, а и така не рискуваш измами и евентуално да не те допуснат до стадиона поради проблем с билета.

Искат QR код на входа на стадиона. 

 

 

Благодаря, за Интер става въпрос. 

Връзка към мнение
преди 3 часа, vino4erpec каза:

Зелен сертификат, имаш предвид? Задължително!

Да, обърках се, зелен сертификат 🙂 Като само споделям, че с хартиените имахме проблеми, така че задължително на телефон!

Ето официалния сайт на нерадзурите, от който може да се закупят билети, скоро се заформя дерби с Наполи 🙂
https://www.inter.it/en/biglietteria

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Специално за мачовете на Интер, първо притежателите на сезонни билети за 2019/20 имат два дни за закупуване с предимство, следва един ден за членовете на Интер Клуб и едва тогава започва general sale. Преди входовете на стадиона проверяват зеления сертификат, задължително го носете в електронен вариант на телефон, следва сканиране на бар-кода на билета, който по-добре да е разпечатан на хартия и това е. Forza Inter!

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 1 година по-късно ...

Пътуваме до Брюксел за мача Андерлехт-Лудогорец  23,02,2023 , билетите на Уиз с дискаунт са с народни цени , дано само не сменят полетите , че пътуваме в деня на мача.

  • Харесвам 3
  • Браво 1
Връзка към мнение

След години отлагане посетих кръг от МотоГП, последния кръг за 2022 миналата неделя във Валенсия.

 

освен, че е 2-3 пъти по-евтин билета спрямо  Ф1, е много по-интересно и зрелищно. 

мисля да повторя скоро.

  • Харесвам 3
  • Браво 1
Връзка към мнение
На 9.11.2022 г. в 8:01, Alexander каза:

След години отлагане посетих кръг от МотоГП, последния кръг за 2022 миналата неделя във Валенсия.

 

освен, че е 2-3 пъти по-евтин билета спрямо  Ф1, е много по-интересно и зрелищно. 

мисля да повторя скоро.

И аз съм обмислял за Мото ГП. Гаранция е много по-вълнуващо, Ф1 ми е монотонна. Бих гледал и там състезание, все пак, просто от любопитство. Иначе след Сена, нямам никакъв фенски интерес 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

От къде ще ме посъветвате да купя билети за мача на ПСЖ-БАЙЕРН МЮНХЕН от Шампионската лига в Германия ,на сайта на ПСЖ са по 325 евро за 16-та категория.

Връзка към мнение
преди 1 минута , moli84 каза:

От къде ще ме посъветвате да купя билети за мача на ПСЖ-БАЙЕРН МЮНХЕН от Шампионската лига в Германия ,на сайта на ПСЖ са по 325 евро за 16-та категория.

Здравейте, не искам да ви прозвучи отчайващо, но: 

1. Много добра новина е,че има билети изобщо

2. Това не е никак лоша цена с оглед на събитието

3. Предполагам търсите билет за Байерн-ПСЖ, а не ПСЖ-Байерн.

Връзка към мнение
преди 9 минути , Plamen_VA каза:

Здравейте, не искам да ви прозвучи отчайващо, но: 

1. Много добра новина е,че има билети изобщо

2. Това не е никак лоша цена с оглед на събитието

3. Предполагам търсите билет за Байерн-ПСЖ, а не ПСЖ-Байерн.

на 14 февр.мача ще бъде в Париж,а на 8 март в Мюнхен.Аз търся за този в Мюнхен. Регистрирах се в сайта на Uefa,но не виждам от къде точно се купуват билетите/на ФИФА беше много лесно/

Висока ми се струва цената ,защото това осмина финал или нещо подобно,

за миналогодишния финал в Париж билетите бяха на цени:

Category 4: €70
Category 3: €180
Category 2: €490
Category 1: €690

Връзка към мнение
преди 42 минути , moli84 каза:

на 14 февр.мача ще бъде в Париж,а на 8 март в Мюнхен.Аз търся за този в Мюнхен. Регистрирах се в сайта на Uefa,но не виждам от къде точно се купуват билетите/на ФИФА беше много лесно/

Висока ми се струва цената ,защото това осмина финал или нещо подобно,

за миналогодишния финал в Париж билетите бяха на цени:

Category 4: €70
Category 3: €180
Category 2: €490
Category 1: €690

Единия вариант е официалният сайт на Байерн Мюнхен, но за този мач там трябва да се направи Ticket request, а статуса на събитието е overbooked, нормално е цените да са в небесата. Ако отворите платформата stubhub (никак не ги обичам) ще ви стане лошо от цените. Има един бългаски сайт, който посредничи при закупуване на билети, аз съм ги ползвал - condorsport.bg. Видях, че може да отправите запитване към тях за това събитие, но както казах и по-горе - в случая е важно да има налични билети, цената.....каквато такава. Успех 🙂

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 7 часа, moli84 каза:

Регистрирах се в сайта на Uefa,но не виждам от къде точно се купуват билетите/на ФИФА беше много лесно/

Висока ми се струва цената ,защото това осмина финал или нещо подобно,

за миналогодишния финал в Париж билетите бяха на цени:

Category 4: €70
Category 3: €180
Category 2: €490
Category 1: €690

Здрасти, мачовете преди финала се организират и съответно билетите продават от клуба-домакин. УЕФА няма нищо общо. За мачове от този калибър вариантите са официалният сайт на клуба-домакин и вторичен пазар, сайтове - колкото щеш, но цените са безумни. И още нещо - членство в официален фен-клуб.....

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
На 10.01.2023 г. в 22:06, vino4erpec каза:

Здрасти, мачовете преди финала се организират и съответно билетите продават от клуба-домакин. УЕФА няма нищо общо. За мачове от този калибър вариантите са официалният сайт на клуба-домакин и вторичен пазар, сайтове - колкото щеш, но цените са безумни. И още нещо - членство в официален фен-клуб.....

Много благодаря,в сайта на ПсЖ има билети за мача,който е на 14 февруари в Париж,но в сайта на Байерн Мюнхен няма за мача на 8 март ,явно няма места.

Знаеш ли колко време преди определен мач става ясно кои футболисти ще са титуляри ?😆/вече съм навита и на френската лига ,харесах един мач на ПСЖ с Олимпик Лион😁/

  • Шок 1
Връзка към мнение
преди 23 минути , moli84 каза:

Много благодаря,в сайта на ПсЖ има билети за мача,който е на 14 февруари в Париж,но в сайта на Байерн Мюнхен няма за мача на 8 март ,явно няма места.

Знаеш ли колко време преди определен мач става ясно кои футболисти ще са титуляри ?😆/вече съм навита и на френската лига ,харесах един мач на ПСЖ с Олимпик Лион😁/

В Германия и Англия, около 80-90% от капацитетите на стадионите са заети от притежателите на абонаментни карти, а остатъка ако изобщо има такъв се продава на абсурдни цени. За Франция, Италия и Испания този % е доста по-нисък, и по има шанс да се намерят билети, на сносни цени, в зависимост от важността на мача. Най-изгодни билети винаги се търсят в официалните сайтове на отборите и пак зависи от важността на мача и колко по-рано се купуват. Групата за мача на даден отбор се определя предходния ден, но ако има наказани или контузени може да се разбере че няма да участват и до седмица преди това. Иначе титулярите са ясни, най-рано 1 час преди мача. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Преди 1 час, moli84 каза:

Много благодаря,в сайта на ПсЖ има билети за мача,който е на 14 февруари в Париж,но в сайта на Байерн Мюнхен няма за мача на 8 март ,явно няма места.

Знаеш ли колко време преди определен мач става ясно кои футболисти ще са титуляри ?😆/вече съм навита и на френската лига ,харесах един мач на ПСЖ с Олимпик Лион😁/

@HUNT е бил достатъчно изчерпателен. За ПСЖ, за Лига 1 е по-вероятно да се намери, стига да не е някое дерби с Марсилия.... Но цените просто ги преглъщате или не ходите. Големият футбол в днешно време е скъпо удоволствие, и не само билетите, една фланелка вече удря 100 €.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
  • 2 месеца по-късно ...

Миналата събота пътувах с трамвай 20 до квартал Гео Милев в София за градското дерби по американски футбол межу Мечките и Рицарите. Мечките, изглежда, бяха домакини. Предлагаха брандирана бира. Рицарите биха. Затруднявам се да обясня с подробности как точно. @bronco знае по-добре.  Схемата обяснява как би изглеждала победа на Мечките.

 

IMG_20230408_155645.jpg.b1fb40a1aa024c8f3fcc4c12ded8292d.jpg

 

IMG_20230408_154208.jpg.a5fde9b0ae356023c2a238e995e8111a.jpg

 

IMG_20230408_154426.jpg.6a4b324eef37e15f4575561770176d33.jpg

 

 

  • Харесвам 4
  • Браво 1
  • Смея се 1
Връзка към мнение
  • 5 месеца по-късно ...

В продължение на поста ми от вчера пускам няколко снимки от мача Антверпен- Шахтьор Донецк. Получи се уникалена среща с пълен обрат от 2:0 първо полувреме до 2:3 краен резултат:

 

 

20231004_175840.jpg

20231004_190718.jpg

20231004_200138.jpg

20231004_204635.jpg

  • Харесвам 3
  • Браво 2
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
На 5.10.2023 г. в 19:31, epetkov каза:

В продължение на поста ми от вчера пускам няколко снимки от мача Антверпен- Шахтьор Донецк

Ти си се разминал със събитията в Белгия тези дни,когато пострадаха шведски фенове.

Връзка към мнение
преди 9 часа, dimitrov6 каза:

Ти си се разминал със събитията в Белгия т

Аз се разминах на броени минути от атентата на летище Бургас на 18ти юли 2012 година. 

  • Браво 1
Връзка към мнение
  • 3 месеца по-късно ...

Ако някой има път към Брюксел препоръчвам да отидете на мач на Андерлехт. Билети за домакинските мачове на отбора могат да бъдат предварително закупени онлайн от сайта на клуба. За целта просто трябва да се регистрирате и да попълните коректно вашите данни. Лицата, които не са белгийски граждани ще трябва да качат снимка на документ за самоличност, който да потвърди и верифицира профила. Цените на билетите за домакински срещи от първенство започват от €28 и достигат до €45. Обикновено билетите срещу най-големите съперници на Андерлехт свършват много бързо, но срещу по-непретенциозните клубове лесно могат да се намерят. Атмосферата на домакинските мачове е много добра и си личи влиянието на ултрас културата. Споделям повече информация и снимки от посещението ми на мача срещу Мехелен от местното първенство: https://oneticketjustgo.com/poseshtenie-na-mach-na-anderlecht/

 

  • Браво 1
Връзка към мнение

Някой за Женева на 15,02,2024, Сервет-Лудогорец? Аз още се колебая, 2 дни в Швейцария ще ми излезат повече от седмица в Кения, а и като си представя в каква мизерия ще трябва да спя за 100+CHF на вечер......

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.