Прескочи до съдържание

Пътувания заради спортни събития


Препоръчани мнения

И аз се интересувам от събитието и отправих запитване за цената в различните категории. Ако някой вече знае колко ще струват билетите да казва. 

 

преди 7 часа, Двуцветко каза:

 

Връзка към мнение
преди 3 минути , Vyara каза:

Това означава ли, че ще могат да се закупят само по предварителна заявка и няма да има свободна продажба в интернет?

Да, поради силния интерес билетите за финалите са винаги с предварителна заявка и се разпределят на случаен принцип. Един познат имаше късмета да бъде избран на 3-4 поредни финала за Лига Европа. Регистрацията се прави с кредитна карта и няма мърдане. След като те одобрят, влизаш и си купуваш билет. Колкото повече се забавиш, толкова по-скъп купуваш.

Връзка към мнение

Здравейте, искам да купя билет от ticketone.it и да изпринтирам билета вкъщи, но се появява само “Pick-up at the Venue Box Office. Идея защо липсва метод Stampa@casa?

Връзка към мнение
преди 3 минути , Zornitsa каза:

Здравейте, искам да купя билет от ticketone.it и да изпринтирам билета вкъщи, но се появява само “Pick-up at the Venue Box Office. Идея защо липсва метод Stampa@casa?

Мисля, че организатора на събитието може да определи какъв тип билети ще приеме. Явно в твоят случай не са позволили print@home

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Двуцветко

Шотландия - Англия 2:2 на Хампдън Парк в меката на футбола Глазгоу.

Всичко започна с една фул Скотиш брекфаст (разбирай само мръвки и хагис), продължи с един луд кореняк Глазголец таксиджия Али МакАли от Бангладеш, покана за Балканско парти по пътя за стадиона и много бира, килтове и настроение преди самия мач. А мачът колкото и изтъркано да звучи бе спиращ дъха особено в самия край, когато за 6-7 минути паднаха 3 гола!

 

IMG_7875.thumb.JPG.16304b9fc7e226c81752f2ff83a4df92.JPG

 

IMG_7932.thumb.PNG.4f878a4fe65e10bad682754590e86a3a.PNG

 

IMG_7883.thumb.JPG.2781c628ee2f1d9d19c8258a7d0ff8dd.JPG

 

 

IMG_7885.thumb.JPG.ba7d5b1430cca8a3ca3e62f56e8170e0.JPG

 

 

IMG_7891.thumb.JPG.fcfa644524c2254d2fc3571029989565.JPG

 

 

IMG_7897.thumb.JPG.727ff25c241a28be2e7e3157f85eac8f.JPG

 

IMG_7906.thumb.JPG.75899837663d0c02657f10e1d3750d13.JPG

 

IMG_7907.thumb.JPG.35aa42a64041a6b3cf978eabe2b51347.JPG

 

IMG_7911.thumb.JPG.6f239578cfbb600f765af1fb7d296412.JPG

 

IMG_7912.thumb.JPG.4e2fdd4a72714df2073b570fd02c2c64.JPG

 

IMG_7919.thumb.JPG.2d49992484cb0e369e4f5836b4520537.JPG

 

IMG_7928.thumb.PNG.e5852f594d412baddde48f0cca6f9e00.PNG

 

 

IMG_7907.JPG

  • Харесвам 14
Връзка към мнение

Баш за теб се сетих при втория гол на Грифитс и гледките на развълнуваната Tartan Army. Изключителна наивност позволи на Кейн да изкопчи равенството в последните секунди. Жалко!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Двуцветко

Абе луда работа. Моментът с втория гол на Скотите и радостта на всички след него направо ме отвя. Нещата от живота, на които им казват безценно :)

 

 

 

 

Редактирано от Двуцветко
  • Харесвам 4
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Вчера пътувах с рейс 306 до София Тех Парк, където в сградата на Walltopia се проведе кръг за Европейската купа по спортно катерене, дисциплина боулдеринг.

  • Получи се един пейзажен фоторепортаж за местността:

2017080024sofia.JPG.8250c344ebba57e0f3f17b2a14592c5f.JPG2017080025sofia.JPG.ce4b90390741361564b2b276b6be419e.JPG2017080029sofia.JPG.36a630946a46ed303e85b398241d2dcb.JPG2017080023sofia.JPG.cb4b2fcbcfd345c7d90afa0e262c89d8.JPG2017080034sofia.JPG.dc6ce2c61442ef5d5e7254a9379386ed.JPG

 

Всички снимки: https://goo.gl/photos/zyddn5PtY4L8jRBZ9

  • И един аматьорски от самото събитие

2017080043sofia.JPG.88698c93c3ec72d3a6f78297fe6fb390.JPG2017080047sofia.JPG.5dcf3c7578097dc7813d2b0fd55ac075.JPG2017080057sofia.JPG.4a41ef310338824010cf04045538c19f.JPG2017080050sofia.JPG.e9a654c8e793885b8ccaa1c6fba274df.JPG2017080054sofia.thumb.JPG.da084f10add0d6c85aa5dff3d79c415d.JPG

 

https://goo.gl/photos/GKhPkexW7FuJ6j8CA

 

А как премина състезанието, цитирам един от спомоществувателите на българското участие Любомир Попйорданов:

 

ЕК по Спортно катерене – дисциплина БОУЛДЪР, 
София 5-6 август
Катеренето има дълга история, със сигурност много по-дълга от тази на останалите спортове, като изключим тук определени дисциплини в атлетиката, които първобитният мовек е трябвало по неволя да овладее за да продължи своя възход като господстващ вид на Земята. Да, катеренето е също толкова естествено колкото и скачането, бягането и надбягването между деца – то е закодирано като инстинкт в нашата човешка природа. 
Този уикенд в София си даде среща европейският катерачен елит младежи и девойки. С решаващата подкрепа на високо-технолигичната компания Walltopia Climbing & Fitness и група спонсори (магазини Stenata, Флип, енергийни блокчета Лея, Рок стикер) Българската федерация за катерене и алпинизъм успешно се справи с предизвикателството. За създаването на маршрутите и съдийството Федерацията заложи на екип начело с Калин Гърбов, Емилян Колевски и Антон Митев и приятели. Справиха се повече от добре, по думите на главния съдия Верхойген, треньори и състезатели от водещите сили в катеренето. 
Специфичната геометрия на пространството предизвика уменията на състезателите да се ориентират и решават боулдър проблеми създадени изцяло в надвес. Практически на нито един от етапите на сътезанието не се намери състезател, който да премине успешно всички боулдър проблеми. 
При участвали 159 състезатели от 24 страни, в челната тройка в отделните категории местата си разпределиха състезатели от Германия, Франция, Испания, Словакия, Словения, Холандия, Белгия и Великобритания. Петър Иванов, който доминираше в квалификациите, не намери най-верния път към боулдър проблемите и остана седми във финала. Въпреки това родната публика го възнагради с искренни ръкопляскания. Да, не е лесно в теб да са вперени с надежда толкова много очи, но това е и предизвикателството пред всеки лидер, а Петър е такъв. 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
На 9.05.2017 г. в 13:09, Meidj каза:

Опала :)

 

pln.png.f39b0ee592d4d3b96d4a1dc91716aa20.png

 

За желаещите: има още билети, ама не е ясно докога: https://sklep.ebilet.pl/en/Event/Details/3096224743817279

Явно некой ми завидЕ, защото посещението ми на този епичен волейболен спектакъл, кажи-речи, се провали. По предварителен план трябваше да го вържа с едно друго събитие в Полша, което обаче пропадна и сега заради един мач не ми се хваща отново на път.

 

Тъй че ако някой се интересува от билетчето, подарявам го на всеки доказан ценител и ентусиаст, съответно го продавам на номинална цена на всички останали заинтересовани. 

 

 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 3 минути , Meidj каза:

Тъй че ако някой се интересува от билетчето, подарявам го на всеки доказан ценител и ентусиаст, съответно го продавам на номинална цена на всички останали заинтересовани.

Веднага разпращам позива до моята волейболна агитка. И на мене ми се е случвало да подарявам билети за волейбол при форсмажорни обстоятелства, включително за полуфиналите и финалите на последното Европейско...

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Споделям линк с информация за последния ми посетен двубой от миналия сезон - Ювентус - Реал Мадрид. По-добре късно, отколкото никога. 

 

http://oneticketjustgo.com/2017/08/21/road-to-cardiff/

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
  • Браво 1
Връзка към мнение

Предстои ми пътуване за спортни събития, които винаги съм искал да посетя. Още от малък се интересувам много от хокей покрай Олимпиадите, а когато бях 10-11 годишен Питсбърг Пингуинс бяха на гребена на вълната с Лемьо и Ягър, и ми станаха любимци. И тъй като сега пингвините са два пъти поред шампиони, исках да използвам възможността да ги гледам, докато са актуалният властелин в НХЛ. Взех два дни отпуск, колеги ще покрият още 1-2, още няколко ми се полагат почивка и се натъкмиха 6 дни за мечтаното пътуване до Пенсилвания. 

 

Но като стар магеланец, веднага задействах програма максимум. Изключително доволен съм от проучванията, които доведоха до мега план, в който в 4 дни ще гледам любимите си отбори в НХЛ, НБА и НФЛ. 

 

Та програмата е следната:

2 декември: Филаделфия Флайърс - Бостън Бруинс и няколко часа по-късно в същата зала

Филаделфия '76 - Детройт Пистънс (моите хора в НБА) 

 

3 декември: Чикаго Беърс - Сан Франциско '49 (моите хора в НФЛ) 

 

4 декември: Чикаго Булс - Кливланд Кавалиърс (Краля ЛеБрон в залата на истинския Крал) 

 

5 декември е десертът: Пингуинс - Ню Йорк Рейнджърс. 

 

Няма да споменавам, че вече съм супер превъзбуден. Почвам да ровя за билети за мачовете, самолетите са осигурени. :)

Редактирано от Worldismine
  • Харесвам 12
  • Браво 2
Връзка към мнение
преди 10 часа, Worldismine каза:

Няма да споменавам, че вече съм супер превъзбуден. Почвам да ровя за билети за мачовете, самолетите са осигурени. :)

stubhub.com е твоят сайт, ако не си го открил вече :) Повечето билети там са с годишни абонаменти, съответно, ако някой фен не може да отиде на някой мач или не му се ходи, може да го пусне за продажба. За по-непопулярните срещи цените са дори под коричните. Като купиш, неговия билет се анулира, на теб ти създават нов валиден. 

 

Освен този сайт има и 2-3 други подобни, но този е най-известен, а поне аз като ръчках разликите бяха минимални в таксите между различните сайтове. Цените на билетите са колкото определи продавача. 

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
Преди 1 час, Георги каза:

stubhub.com е твоят сайт, ако не си го открил вече :) Повечето билети там са с годишни абонаменти, съответно, ако някой фен не може да отиде на някой мач или не му се ходи, може да го пусне за продажба. За по-непопулярните срещи цените са дори под коричните. Като купиш, неговия билет се анулира, на теб ти създават нов валиден. 

 

Освен този сайт има и 2-3 други подобни, но този е най-известен, а поне аз като ръчках разликите бяха минимални в таксите между различните сайтове. Цените на билетите са колкото определи продавача. 

Мерси за съвета, не го знаех. Има време, но ще почна да се оглеждам за билети. Във виагоугоу гледах, че има доста изгодни за около 40 долара специално за Питсбърг, но със сигурност са с надценка и горе в гълъбите. Въпросът е колко преди съответния мач тръгват да ги продават. Да не се наиграя :lol:

Връзка към мнение
преди 48 минути , Worldismine каза:

Мерси за съвета, не го знаех. Има време, но ще почна да се оглеждам за билети. Във виагоугоу гледах, че има доста изгодни за около 40 долара специално за Питсбърг, но със сигурност са с надценка и горе в гълъбите. Въпросът е колко преди съответния мач тръгват да ги продават. Да не се наиграя :lol:

Същото като самолетните билети е :) Ако отборът е вървежен този сезон или срещата е дерби - колкото по-рано, толкова по-добре. Ако мачът не предизвиква интерес, може да очакваш собствениците да почнат да свалят цените с наближаването на датата, само и само да вземат поне някакви пари. В моя случай за Рейнджърс не успях да си намеря евтин билет, но за Ню Джърси Девилс беше напълно поносим. За НБА също си намерих евтин за Никс, но те тогава бяха в слаба форма. Но аз не съм фен на конкретни отбори, а ми беше само за атмосферата :)

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Искаме да посетим мач на Ювентус, догодина. Цената за един билет във viagogo излиза между 140 и 180 долара / не знам защо е в долари /. Обаче , за мач, който е следващатата седмица от серия А , има в момента билети по 60 долара. Ако има запознати с продажбата на билети в Италия дали е рисковано да се изчака и да купя билети преди мача ?

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Пробвай този сайт: http://www.ticketone.it/tickets-biglietti.html?affiliate=ITT. От тук съм взимала за мач от серия А. Всичко беше ок.

 

Редактирано от Vyara
  • Харесвам 2
Връзка към мнение
На ‎27‎.‎8‎.‎2017‎ г. в 14:54, aneliya каза:

Искаме да посетим мач на Ювентус, догодина. Цената за един билет във viagogo излиза между 140 и 180 долара / не знам защо е в долари /. Обаче , за мач, който е следващатата седмица от серия А , има в момента билети по 60 долара. Ако има запознати с продажбата на билети в Италия дали е рисковано да се изчака и да купя билети преди мача ?

Това е чудесно :) Може ли да ми кажеш кой е мача, за да знам в каква посока да насоча отговора си?

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Програмата показва мач със Сасуоло, зимен сезон, което означава по-голям шанс трибуните да не са пълни на макс. Миналият сезон бях на мач с Милан. Поръчах си карта (Tessera del tifoso/Supporter's card), един италианец ми прехвърли негов билет, защото Ювентус имат такава политика. Но да не те обърквам.

Един от легалните начини е да влезеш на сайта http://www.listicket.com/ticketing/home.html, има и английска версия. Намираш мача, след което те съветвам следното: първо трябва да дадеш Shelta posto della mappa (избор на място от картата) и да си избереш място и сектор, което те устройва. След това трябва да приемеш Terms (Accept terms). След това трябва да напишеш името и дата на раждане и накрая Home ticket опцията.

Съветвам те, ако решиш тази работеща опция да го изиграеш сега за мача с Киево, без естествено да пристъпваш към плащане.

Ако имаш някакви въпроси пиши тук или на ЛС :) Успех!

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Доколкото разбирам трябва най рано седмицата преди датат да следя , кога ще пунснат билетите и да ги купя? Защото продават билети за всеки следващ мач!

Връзка към мнение
На ‎31‎.‎8‎.‎2017‎ г. в 0:05, aneliya каза:

Доколкото разбирам трябва най рано седмицата преди датат да следя , кога ще пунснат билетите и да ги купя? Защото продават билети за всеки следващ мач!

Предполагам, че веднага след Нова година е вече време да следиш за билети.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.