Прескочи до съдържание

Другарю Дюк!


Брани

Препоръчани мнения

Форум Велинград - там започна борбата срещу диктатурата, цензурата и мракобесието! Уи шел привейл!

А аз вече разработвам неуловим ЕНИГМАтичен шифър за сигурна комуникация ...

Връзка към мнение

Май следващата магеланска среща се очертава във Велинград?

 

Предложението е добро! Можем да го обмислим. Предлагам да осъществим срещата след принудителното изселване на народния враг от това иначе толкова китно градче...

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Не е много ясно, наистина....другарите Дюк и Бранимир правят всичко за народа, но народа не винаги знае кое е най-доброто за него. Предполагам, че няма да ни питат...

Референдум ли ще правите или направо ще анексирате?

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Определено, др. Елена показва забележителен идеологически напредък и по време на следващата среща на партийното ръководство ще предложа нейното повишение...

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Не е много ясно, наистина....другарите Дюк и Бранимир правят всичко за народа, но народа не винаги знае кое е най-доброто за него. Предполагам, че няма да ни питат...

Аз, не за друго, ами ако е референдум, да отлагаме пътешествията, за да гласуваме и резултатът да е полит-коректен ...да клони към "120% ЗА".

 

A пък Дюк е с едно такова име не много в синхрон с партийната линия (някак по капиталистически гнило звучи), а за Бранимир забележки няма!

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Определено, др. Елена показва забележителен идеологически напредък и по време на следващата среща на партийното ръководство ще предложа нейното повишение...

Мисля, че другарката е заслужила.

След одобрението и от членовете на Коминтерна ще и бъде предоставена задача да изпее и песента на народа.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Така де, така... Аз като една будна Вела Пеева на нашето време, бих искала да коригирам думата на завера... :P :P :P

Само не очаквай впоследствие да кръстим китното ни градче Полинград. :lol:  :lol:  :lol:

 

За сбърка във Велинград, хмм дообре звучи! 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

A пък Дюк е с едно такова име не много в синхрон с партийната линия (някак по капиталистически гнило звучи)

То това му е агентурното име. Като Щирлиц (Макс Ото фон), а всъщност Всеволод Владимиров ;)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Само не очаквай впоследствие да кръстим китното ни градче Полинград. :lol:  :lol:  :lol:

 

За сбърка във Велинград, хмм дообре звучи! 

Не, поскоро трябва да е Еленинград :) Аз нямам нищо общо... нищичко :lol: :lol: :lol: .

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Часове ни делят от началото на новата Априлска линия на новата власт. За начало предлагам култът към личността да бъде заличен - Основател да не се пише нито подчертано, нито болднато ... Нека вече всички сме равни! *

 

* - Все пак нека моят ник и този на изтъкнатия другар Дюк временно да се изписват болднато и с червен цвят с цел улеснение на работата ни в името на народа.

Редактирано от Георги
редактирам щото мога
  • Харесвам 4
Връзка към мнение

За заличаване култа към личността да се пусне анкета само с един верен отговор за гласуване!

 

...и задължителен брояч, който показва кои потребители са упражнили правото си на глас!

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Мда... Знаех си, че това ".com" в домейна не е на хубаво.

Не знам, другари, какво му готвите на горкия Основател, ама аз съм му приготвил стая с постеля у нас на тавана, компютър с 10 ТВ дисково пространство и 100-мегабитова криптирана връзка с мрежата, принтер с два кашона хартия (от скъпата) за позиви и пълен хладилник сланина и кашкавал.

Както и .org, .eu, .info, .bg, .xxx и много скъпото .me. .gov ви го оставям на вас, другари, по понятни причини  :biggrin:

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Ако може само да поправиш данните на компютърната конфигурация. Нещо си се объркал или поне ми се иска да си мисля (за твое добро), че си се объркал неволно. Истинските характеристики на конфигурацията са следните:

 

Процесор: CM630/1Mhz

Памет (RAM): 128KB

Памет (ROM): 16KB

Дискови устройства: 1 флопи дисково устройство 5.25", възможност за управление на хард диск

Операционна система: ДОС 3.1.

Разделителна способност: 40x84 (16 цвята)

 

P.S.: Останалите изредени неща не ми говорят нищо, предполагам се има предвид риболовна мрежа, но освен нея на изпратения в сибирски санаториум се полага и свредел за пробиване на дупка в леда...

Редактирано от Duke
  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

И на мен, и на мен :)

 

Само Анжелика да си признае от чия глава свали това кепе, таке, фуражка или квото и да е... :P :P :P

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.