Прескочи до съдържание

Другарю Дюк!


Брани

Препоръчани мнения

И на мен, и на мен :)

 

Само Анжелика да си признае от чия глава свали това кепе, таке, фуражка или квото и да е... :P :P :P

 

Кепето си е мое! На следващата сбирка ще съм с него! Оригинално от революцията!

 

Това с жълтото си е чисто натягане!!! :P :P :P

 

Аххх, нещо съм пропуснала май  -  на кого?! :) .. Тони, я дай жокер !

Връзка към мнение

Браво бе! Нали от самото начало на форума жълтите бански на Основателя бяха издигнати в култ!

 

ъхххххххххх - значи да! Натягам се! Итуитивно при това ! :))))

 

 

/за протокола/ - и жълти бански имам !

Те това се нарича демокрация! - жълтото е задължително!, но избора е ваш - кеф ти бански кеф ти фанелка :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Кепето си е мое! На следващата сбирка ще съм с него! Оригинално от революцията!

В другата тема лихвари и комисионери, тука разни революционни елементи!! 

 

Това е акция срещу новата Априлска линия на Партията!

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

В другата тема лихвари и комисионери, тука разни революционни елементи!! 

 

Това е акция срещу новата Априлска линия на Партията!

 

Извод ! - Магеланци са проспериращи елементи с пари :)))

Връзка към мнение

Другарки и другари искам да повдигна следният въпрос: Ето вече сме 16-ти април ама аз нищо не виждам за Априлската линия на Партията. Моля ви сА Другарю Дюк и вий Другарки и Другари от Политбюро, разяснете с думи прости на нас от село, за Априлската линия Ша чакамИ, с нетърпение, да знаЙтИ

Редактирано от Костов
Връзка към мнение

Новата повеля е дъждовна към снежна. Това означава, че Априлската линия на Партията е леко хлъзгава. Което от само себе си пък води до следния предпразничен лозунг:

 

"Другари и другарки, леко на завоите и не берете грижа за алъш-вериша, а по-скоро се молете да не се налага да прибягвате до функцията изваждане!"

 

От името на партийното ръководство напомням, че горепосочения официален лозунг следва да бъде изписан с яркочервени букви на бял фон с размери на плаката не по-малки от 4 м. дължина и 2 м. ширина и подходящ като пропорции размер на шрифта. Този плакат е задължително да бъде разположен на видно място във всеки дом, цех, канцелария и/или все още ненационализиран магазин, склад или гараж. За осъществяване на стриктен контрол по спазване на посоченото задължение по време на почивните дни ще патрулират доброволни групи със специални отличителни знаци.

 

Край на съобщението...

 

Worms5.jpg

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

В другата тема лихвари и комисионери, тука разни революционни елементи!! 

 

Това е акция срещу новата Априлска линия на Партията!

 

Взимат се мерки!

Връзка към мнение

Относно жълтото и мястото му във форума, ще подходим по начин, вдъхновен от другаря Форд, Хенри Форд:

 

Всеки потребител може да си избере за любим който и да е цвят, стига той да е жълт!

 

:lol:

  • Харесвам 9
Връзка към мнение

За домашно да научите текста и на следващата сбирка след 15-тата бира да сформираме хор на народните магеланци.

 

http://www.youtube.com/watch?v=BAO3-h0qtps

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Бас ловя, че не сме много в този форум, които са разучавали и изпълнявали тази песен в часовете по пеене и музика в училище...
:P

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Бас ловя, че не сме много в този форум, които са разучавали и изпълнявали тази песен в часовете по пеене и музика в училище...

:P

 

Е, малцина сте избраните другари, изпратени за обучение в най-добрите училища, подготвящи бъдещите държавни и партийни ръководители!  :P  :buba:

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Бас ловя, че не сме много в този форум, които са разучавали и изпълнявали тази песен в часовете по пеене и музика в училище...

:P

Аз няма да кажа дали съм я учила, щото ЕГН-то ми е държавна топ сикрет тайна.  :tease:

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Е, малцина сте избраните другари, изпратени за обучение в най-добрите училища, подготвящи бъдещите държавни и партийни ръководители!  :P  :buba:

 

На партийното ръководство направи впечатление вашата непрекъсната демонстрация на правилна политическа ориентация в последно време. Двамата с др. Елена очевидно бързо разбрахте откъде идват новите прогресивни идеи и успяхте в кратки срокове да загърбите ретроградното мислене. Затова лично на вас и лично на др. Елена по другарски простичко ще кажа:

 

You can follow me

I will always keep you safe

Follow me

You can trust in me

I will always protect you, my love...

 

 

В същото време не бива и за миг да забравяме, че ретроградните сили дебнат в засада и както самите те обичат да казват: "Ние тази власт с кръв сме я взели и само с кръв ще я дадем!" И въпреки всичко нека припомним важната роля на самозванеца Пенин в нашето велико дело. Без него нямаше да има революция, а без революция нямаше да има победа. В този смисъл обосновано може да се каже, че Пенин е Едисън на новото време! Затова от името на партийното ръководство връчвам на Пенин приз "Пътеводна светлина", защото:

 

When comfort and warmth can't be found

I still reach for you

But I'm lost, crushed, cold and confused

With no guiding light left inside

You're my guiding light...

 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

О, това е само началото! Аз се обзалагам, че китайските другари ще си прекръстят един ден столицата на ПЕНИН в чест на Основателя! Така, както виетнамските другари вече сториха с град Хо Ши Минчев в знак на признателност към един бивш български ватман, понастоящем - педе... паркетен лъв, заради престоя му там.

Можем да продължим и нататък - примерно с щата Жоржия :P

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Няма ли кой да оглави съпротивата! Един нов ред не може да съществува ако не се бори срещу врага. Предпочитам когато "всички са на търсене аз да съм на опаки" :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 4 месеца по-късно ...

Честит празник, другарю Дюк!

Сякаш вчера беше времето когато злата буржоазия владееше своя форум. А сега - всичко е на народа! :pogranichnik:

Редактирано от Брани
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

 Аз се обзалагам, че китайските другари ще си прекръстят един ден столицата на ПЕНИН в чест на Основателя!

 

да се готви Пхенян :biggrin:

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Олисан в работа на ползу роду, забравих за този светъл празник, др. Брани!

 

Веднага ще поправя тази досадна немарливост, ще извадя пожълтялото издание на "Валпургиева нощ" и тутакси ще забъркам един празничен коктейл "Сълзата на комсомолската". Наздраве!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 1 година по-късно ...

Олисан в работа на ползу роду, забравих за този светъл празник, др. Брани!

 

Веднага ще поправя тази досадна немарливост, ще извадя пожълтялото издание на "Валпургиева нощ" и тутакси ще забъркам един празничен коктейл "Сълзата на комсомолската". Наздраве!

 

Честит празник отново, другарю! За днес Съпротивата е предвидила реално вземане на властта, маскирано като възстановка на предходното вземане на властта!

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.