Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

преди 7 минути , vinidj каза:

При мен без проблем ми смениха билет с Аустриан, да неприятно е тази връзка София-Берлин-Франкфурт-София, както и София-Прага-Цюрих-София.

Така, че купувай смело варианти има, чакането е повечко обаче.

Не става въпрос за купуване, а за борба за хубава работна позиция в Берлин с неясни опции за хоум офис. Но със сигурност ще има седмични пътувания до там, та честотите ще са важни.

Връзка към коментар

Разговор на кула Летище София вчера за Никулден и току-що кацналия полет от Варна на  България Еър FB974! Линк - https://youtu.be/XEYY5P3t17s

 

Наздраве на всички! 😄 😄 😄

 

 

  • Смея се 7
Връзка към коментар

Една хубава и една лоша новина.

Хубавата:

Вчера на полета Амстердам-София раздаваха ваучери за 19% намаление на директен полет по случай 19-тия рожден ден на "България Ер".

Подробности не съм чел. Предпочетох да дремна - достатъчно ми беше да стоя буден до сандвича, колата, кафето и шоколадчето.

 

Лошата:

Много неграмотни има, включително и в националния превозвач. Открийте поне 2 правописни грешки:

 

IMG_20211206_135645.jpg.e0866e0db650b87b7ea583d7243ca237.jpg

 

Понякога ми идва да призова @Брани да размаха светещата пръчка и ... каквото докачи.

  • Харесвам 1
  • Шок 1
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
Мирослав Василев
преди 32 минути , ven62 каза:

Една хубава и една лоша новина.

Хубавата:

Вчера на полета Амстердам-София раздаваха ваучери за 19% намаление на директен полет по случай 19-тия рожден ден на "България Ер".

Подробности не съм чел. Предпочетох да дремна - достатъчно ми беше да стоя буден до сандвича, колата, кафето и шоколадчето.

 

Лошата:

Много неграмотни има, включително и в националния превозвач. Открийте поне 2 правописни грешки:

 

IMG_20211206_135645.jpg.e0866e0db650b87b7ea583d7243ca237.jpg

 

Понякога ми идва да призова @Брани да размаха светещата пръчка и ... каквото докачи.

Е поне вече съм убеден, че никой не иска да го оправи 🙂

 

 

 

  • Харесвам 1
  • Браво 1
  • Смея се 6
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 7 минути , Мирослав Василев каза:

Е поне вече съм убеден, че никой не иска да го оправи 🙂

 

 

 

Поздравления @Мирослав Василев:clapping:  Не бях чел твоето мнение.

 

Малко ми върна вярата, че съм нормален. Бях започнал силно да се разколебавам.

:biggrin:

  • Замислям се 2
Връзка към коментар
преди 2 минути , Брани каза:

A защо не им пишете направо тук:

 

https://www.air.bg/bg/kontakti/

Човек, т.е. нечовек, чети докрай. 

Отивай с меча-луминисцентна лампа и действай. Какво ще им пишем.

:wink:

  • Харесвам 1
  • Браво 1
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 29 минути , Мирослав Василев каза:

Е поне вече съм убеден, че никой не иска да го оправи 🙂

А защо да го оправя?

Ако нямаше грешки, кой щеше да му обърне внимание.

А сега цял форум знае как се излиза през авариен изход 😏

  • Харесвам 3
  • Браво 1
  • Смея се 8
Връзка към коментар
преди 3 часа, ven62 каза:

Вчера на полета Амстердам-София раздаваха ваучери за 19% намаление на директен полет по случай 19-тия рожден ден на "България Ер".

Подробности не съм чел. Предпочетох да дремна - достатъчно ми беше да стоя буден до сандвича, колата, кафето и шоколадчето.

А някой използвал ли е такъв ваучър? Аз имам един от 3.03.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 8 минути , Dreamm каза:

Според вас това дали означава, че мога да променям дати и дестинация безплатно?

20211208_194540.jpg

Да, без доплащане е, само трябва да е директен полет изпълняван от тях. 

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
На 7.12.2021 г. в 20:10, Childish каза:

А някой използвал ли е такъв ваучър? Аз имам един от 3.03.

Този е с 50% отстъпка. Само да се знае, че тези проценти са от тарифата с багаж, дори и да нямаш багаж. Те са до края на годината ваучерите от март, като полета може и да е през 2022 ра. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 34 минути , randi каза:

Този е с 50% отстъпка. Само да се знае, че тези проценти са от тарифата с багаж, дори и да нямаш багаж. Те са до края на годината ваучерите от март, като полета може и да е през 2022 ра. 

Благодаря @randi Да, за 50% намаление е. Бях забравила, че е до края на годината. Благодаря за напомнянето!

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
  • 1 месец по-късно ...
На 26.11.2021 г. в 0:25, adreno каза:

319-ките имат "истинска" бизнес класа (2х2 седалки), както и част от 320ките. Другите 320 имат бизнес ,но е 3х3 с блокирана средна седалка.

 

На техния сайт обаче за 16 януари излиза 320 като самолет, което трябва да е по-вярно от това, което показва при теб.


Причината да ни даунгрейдват е, че след смяна на самолета нямало три свободни седалки, а само една . Предлагат безплатна смяна за друга дата, когато има налични места, което нас не ни устройва особено и ще се лети икономи. Може би след полета ще се пробвам за компенсация в мили…

Връзка към коментар

Използвам възможността да похваля за любезността служителката на България Еър на гишето drop off/business за чекин на Т2..След като се запозна с нашият случай и разговор по телефона със супервайзър, предложи да ни даде единствените две свободни бизнес места, но тъй като сме трима отказахме и благодарихме. В крайна сметка , тя размести част от останалите пътници и ни даде места на първият ред след бизнес -3D, 3Е и 3F. Явно на този самолет, бизнес местата са  8 конфигурирани на четири реда по две седалки. Това ми е най-експедитивното преминаване през Т2:

 

4.43-4.57 такси Хилтън- Т2

5.04 приключен чекин с нови бордни карти 

5.22 лаундж Преслав

  • Харесвам 10
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 17 часа, stanislavpp каза:

Явно на този самолет, бизнес местата са  8 конфигурирани на четири реда по две седалки

Амстердам с А319, LZ - FBA ли летяхте? Два реда с по 4 седалки, но 3 ти ред е много удобен и широк.

  • Харесвам 2
  • Браво 1
Връзка към коментар

Точно с LZ-FBA бяхме 👍 . Тези две бизнес седалки останаха свободни , другите шест бяха заети. Ред 3 наистина е много добър , седалките са теснички , но разстоянието за краката е огромно , точно колкото и за първите два бизнес реда.


 

CED20F5F-CB6D-4CE5-84D9-186205BC7B3A.jpeg.19c7a9ee927389d653e9bcece8bb004a.jpeg

 

6293B911-2B44-41A6-9BD8-6551CC734A8F.jpeg.ed2b877d9b29f90eb409f127497be419.jpeg

 

 

1FE7231F-0493-462E-813E-4A870F6ECBF0.jpeg.c1322dc9fdb477b53fcac07a6f17db28.jpeg

 

 

E9D40F47-2C2A-4A73-BF0D-8708FC34108F.jpeg.363aae2d3bf3b879624f7f07169c73e0.jpeg

 

 

 

  • Харесвам 6
  • Браво 1
Връзка към коментар

Знаете ли къде мога да видя директните полети на Bulgaria Air от София? Искам да се възползвам от възможността да променя безплатно дата и дестинация на едни билети, на които ми промениха часовете. София-Лисабон директен полет ли се води?

Връзка към коментар
преди 7 минути , Dreamm каза:

 София-Лисабон директен полет ли се води?

Да директен, но имат до там и с прикачване. Трябва да ги видиш всичките им дестинации, че не мога да им схвана вече и на тях защото до Барселона, Лисабон, Дубай примерно имат директни и с прикачване. Иначе това са им всички дестинации.

 

bg.jpg

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.