Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Пробвах току-що, даде ми само 2 картинки да обърна върху краката им, едно като маймунка и някакво друго, което прилича на куче. Пробвам с firefox. Може би при теб има и някакъв друг проблем.

Връзка към мнение

яко, да обявяваш промо цени и да правиш хората на маймуни и камили, докато се борят със сайта ти:meowth:

Редактирано от antea
  • Харесвам 2
  • Смея се 5
Връзка към мнение

Днес реших да се обадя и да питам за следни казус:

 

На връщане от Япония имам последен полет с тях от Париж до София, като дори е на следващия ден след кацането в Париж.

Смятах да чекирам 1 куфар от Токио за София или до Париж, ако дадат и по-важното за което звънях да чекирам още един куфар от Париж до София, дефакто питането ми беше за този добавен в последствие куфар.

 

Първо ми обясниха, че трябвало да доплатя! След като питах защо ще доплащам, след като имам право на по един куфар на човек и просто искам да го добавя на междинното летище, служителката ми каза, че не може да каже дали ще стане. Щели да преценят колегите и с това се приключи разговора.

Онемявам от тази компания и служителите им,..

Точно такъв случай имах наскоро с австрийците, чекирах куфара по средата на пътуването във Виена, но явно това е сложен казус на националния превозвач..

 

Смятам да чекирам до Париж, понеже имаме нощувка там, до колкто знам, така се съгласяват и на другия ден да чекирам наново всички куфари.

Връзка към мнение

Според мен имаш право. Чекираш си до Париж и на следващия ден се явявате двамата /предполагам/ всеки със свой куфар и понеже на всеки на бордната карта пише, че има право на един чекиран багаж не е логично да има изобщо някакъв проблем.

Макар че Бг еър...имай едно наум и че служителите им са супер некомпетентни и вероятно изобщо не им се разправя да проверяват нещо подобно.

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
On ‎16‎/‎03‎/‎2018 at 4:11 PM, Георги Василев said:

7 месеца брах ядове и накрая платиха без намесата на адвокат. Писал съм подробно в темата за Обезщетенията от тях :) Много е прясно още Ноември. Моето дойде преди 4 дни, чакано беше от 13 август. :)

Аз чаках 8 месеца ... подавах жалба и до ГД ГВА, и до комисията за защита на потребителите. В следствие на това получих обещетението...

  • Браво 1
Връзка към мнение
На 3/20/2018 в 18:04, antea каза:

на някой друг случва ли му се, като се опита да намери полет на air.bg да вади следното съобщение и да го кара да обръща камили и маймуни в правилни посоки?  пробвам с различни браузъри и все това получавам:

 

 

Untitled-3.png

Интересно, на мен не ми се е случвало никога. Може да е някаква защита от антивирусната да речем. :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Казус от днес: билет, за който допълнително е платен чекиран багаж. При он-лайн чекиране ми излиза, че нямам право на такъв. Отивам на летището в Амстердам, обясняват ми, че ако искам да си чекирам багажа, трябва да доплатя.

Не беше фатално разбира се, само потренирах малко "вдигане на тежести", но не мога да разбера какъв им е проблема. На документа за купения билет си пише изрично, че е доплатено за чекиран багаж.

Сега с кой трябва да се разправям (билетът ми е купен служебно) и дали изобщо да се занимавам?

Връзка към мнение
На 29.03.2018 г. в 15:52, Lyubina каза:

Казус от днес: билет, за който допълнително е платен чекиран багаж. При он-лайн чекиране ми излиза, че нямам право на такъв. Отивам на летището в Амстердам, обясняват ми, че ако искам да си чекирам багажа, трябва да доплатя.

Не беше фатално разбира се, само потренирах малко "вдигане на тежести", но не мога да разбера какъв им е проблема. На документа за купения билет си пише изрично, че е доплатено за чекиран багаж.

Сега с кой трябва да се разправям (билетът ми е купен служебно) и дали изобщо да се занимавам?

20 евро са си 20 евро. Явно служителя на чек-ин в Амстердам е проспал нещо, или този който ти е продал багажа го е проспал. Пиши им.

Връзка към мнение
преди 2 часа, Дани Магелани каза:

Полетът за Амстердам закъснява. Защо ли не съм изненадана? Добре, че летя за Сеул довечера.

За същият, отпреди 5 месеца, от вчера върви дело срещу тях (респективно и лихви). Да са живи и здрави :)

  • Харесвам 3
  • Браво 1
Връзка към мнение

Здравейте, не знам дали въпроса ми е за тук, но да попитам. 

Опитвам се да направя онлайн резервация на БГ еър обаче не пита нито за дата на раждане нито нищо. Преди няколко часа питаше за дата, но не пишеше кой е пътника - от компанията казаха, че било рано за чекиране. Да ама сега нищо не пита директно ми дава да печатам бордни карти. Идея какво се е объркало :) Има опция :

 
 
 
 
 
FB410
 
 
Vienna - VIE
21:30
Sofia - SOF
23:55
10 APR 2018
Икономична
 
ИМЕ НА ПЪТНИК СТАТУС
R******v Регистриран
G*************v Регистриран
R************a Регистриран
N************ova Регистриран
 
Отпечатай бордна карта
Промени регистрацията
Отмяна на регистрация
 

 

 

 

 
 
           
 
   
   
   
   
   
   
Редактирано от atrencheva
Връзка към мнение

Чекирането отваря 24 часа преди, преди полета с други думи в 22:30 бг време. Ако все пак не успееш, то не бих се притеснявал особено, тъй като чекирането на летището е безплатно

Връзка към мнение

България Ер правят странни врътки с полета до Милано... минават за по-напряко през Берлин. :lol:

 

На Т2 съм и току що го анонсираха.

 

 

  • Смея се 7
Връзка към мнение
Дани Магелани
преди 3 часа, yordanov каза:

България Ер правят странни врътки с полета до Милано... минават за по-напряко през Берлин. :lol:

 

На Т2 съм и току що го анонсираха.

 

 

Това беше патент не БГА "Балкан". В далечната 1997 полет за Лондон спря по път в Брюксел да ни вземе и продължи за Лондон. Икономия на полета до Брюксел.

Беше визов режим. Стояхме в самолета на Хитроу докато разтовари и натовари пътниците от Лондон.

  • Харесвам 3
  • Браво 1
Връзка към мнение

Преди години редовния полет им беше София-Лисабон-Мадрид, със слизане от самолета и ново качване, като общото време от София до Мадрид ставаше колкото с прекачване някъде из Европа с лоу костове.

Връзка към мнение
Дани Магелани
преди 1 час, Alexander каза:

Преди години редовния полет им беше София-Лисабон-Мадрид, със слизане от самолета и ново качване, като общото време от София до Мадрид ставаше колкото с прекачване някъде из Европа с лоу костове.

В моят случай си бяха отделни и независими полети до Брюксел и до Лондон. Просто лондонският спря и взе на стоп хората, чакащи в Брюксел. Идвахме от Глазгоу - Брюксел -София, два полета на един билет. Брюксел-София отменен.

Бяхме чакали в транзита 5-6 часа, а ни дадоха само сандвич и кола,  и то след скандал с представителя на БГА. Такива екстри - хотел, обезщетение не се коментираха дори. Да живее регламента днес на ЕС!

Пристигнахме в София със закъснение над 15 часа и 23 часа след тръгването ни от Глазхоу.

Специалистите да кажат как става такъв стоп. 

Връзка към мнение

Нищо не разбирате! 
Това е нова, иновативна и модерна услуга hop-on hop-off - самолетът обикаля и всеки се качва и слиза където пожелае!  :biggrin:

 

  • Харесвам 3
  • Браво 3
  • Смея се 10
Връзка към мнение

Аз пък съм летяла преди поне 5 години с полета им за Франкфурт, който после замина за Берлин. Малко се учудих тогава. Сега нищо не ме учудва :D

Това с междинните спирки явно хич не им е ново.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.