Прескочи до съдържание

Та: за Чили


Препоръчани мнения

Аз ти пускам мои снимки, а ти ми се 'фукаш' с някакви снимки от интернет, толкова преекспонирани с фотошоп, че въобще не приличат на реални...

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Излезе, че без да искам, съм видяла една от забележителностите на Сантяго:

http://en.wikipedia.org/wiki/Caf%C3%A9_con_piernas

(В моя случай Cafe Haiti)

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Благодаря за пътеписа, следя го с интерес!

И аз така.

Лили стана ми любопитно как се сдоби с апартамента в Сантяго? Чрез някой специален сайт за Латинска Америка ли е?

Връзка към мнение

И аз така.

Лили стана ми любопитно как се сдоби с апартамента в Сантяго? Чрез някой специален сайт за Латинска Америка ли е?

 

И аз така.

Лили стана ми любопитно как се сдоби с апартамента в Сантяго? Чрез някой специален сайт за Латинска Америка ли е?

Не, чрез booking.com

http://www.booking.com/hotel/cl/apart-urbano-bellas-artes.bg.html

Беше по-евтино от стая в хостел за сам човек. А за двама е идеално, особено, ако са минали възрастта на социализиране с други бакпакъри. Има си обзаведена кухня и човек може да си готви, ако има желание. Недостатъци: няма пералня в самия апартамент и служителите от фирмата са на работно време, което трябва да се има предвид.

Аз бях харесала друг, може би е на друга фирма в същата или съседна сграда, рекламираха се, че имат много хубава гледка отвисоко, но при резервацията ги обърках.

 

Иначе, wilks ми беше пратил друг сайт за резервации на полети и хотели в Чили:

atrapalo.cl

(Надявам се, че няма нищо против, че го споделям). Не стигнах до там да го ползвам.

 

Booking.com не ми свърши работа за Сан Педро де Атакама - може би и заради това се изръсих там без предварителна резервация. Но или ми предлагаше места извън самото Сан Педро, или стая за 2222 или 4444 лв (!), забравих вече колко точно беше.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Току-що попаднах на тази история:

 

http://befsa.com/?q=node/view/19851

 

http://befsa.com/?q=node/view/19853

Редактирано от Childish
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Страшни снимки и т.н., ама се стопиха рутерите от търсене на тия селфита и нищо! Недей така само да мътиш водата .. :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Страшни снимки и т.н., ама се стопиха рутерите от търсене на тия селфита и нищо! Недей така само да мътиш водата .. :)

Ох, аз преди гледах да снимам така, че да няма хора по снимките. Дори и да е тълпа на мястото. 

Сега понякога снимам хора, които си правят селфита или позират; но повечето от тази вечер са ми размазани

 

10321678_10152458839529779_9047956308964

 

Но ако си търсил мои селфита - имам едно, за което Теди каза, че трябва да пише "Търси се. Награда... "  ;)

  • Харесвам 5
  • Смея се 1
Връзка към мнение

10321678_10152458839529779_9047956308964

 

Но ако си търсил мои селфита - имам едно, за което Теди каза, че трябва да пише "Търси се. Награда... "  ;)

Това са най-готините селфита. :lol:

Връзка към мнение

Абе харесах си плетката на една шапко-лента и се надявах да има по-близък кадър :P

Иначе - наистина много красиво ..

Връзка към мнение

Абе харесах си плетката на една шапко-лента и се надявах да има по-близък кадър :P

Иначе - наистина много красиво ..

Май моделката си загледал, а не шапката:

DSC_5037.JPGУточнение - не съм аз  ;)  Тя е една от "жертвите", които съм използвала за модел - снимат я вляво от мен.

А този вид плетени неща ги продават там, в Сан Педро де Атакама.

 

Сега ми стана ясно какво харесвате в снимките ми  :P

Редактирано от Childish
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Сега ми стана ясно какво харесвате в снимките ми  :P

Как какво?Естествено,че харесваме пейзажите! ;)

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Вижте каква усмивка има момичето, 'се в краката са ви очите .. :rolleyes:

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Супер са снимките, Лили! И добре си направила, че си се разходила, то гида го разбирам, мързи го да работи, но че другите ги мързи да гледат... накъде изобщо са тръгнали. :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.