Прескочи до съдържание

Хумор


Препоръчани мнения

Родителите се връщат от вилата:-
- Здравей, сине! Какво прави през уикенда?
-Писах домашни. През целият уикенд учих.
- И не си поканил тук приятели да пиете и да пушите трева?
-Не, тате! Как можа да си го помислиш?
-И не си канил момиче, за да правите секс?
- Съвсем не!
-Сине... ти си тотален мухльо!
-И педал...- добавя майката. 

  • Харесвам 16
Връзка към мнение

Иван и Гошо не се били виждали от 10 години... и си говорят.
Иван:
- Аз тази година бяхме цялото семейство в Прага - уникален град... красота всичко има, а бирите... най-добрите. Вървим с тъщата по един булевард и един моторист се вряза в нея и сега я гледаме в къщи парализирана, но може да говори!
Гошо:
- Ние бяхме във Виена, разкошен град всичко е от класа, правим семейна разходка и тъщата ме дърпа да купя подарък на жена ми, отделяме се и един микробус дава на задна и тъщата умира на място.
Иван:
- Ех дее*а Виена си е Виена. 

  • Харесвам 9
  • Смея се 2
  • Замислям се 1
Връзка към мнение

На киноложка изложба сред множеството фризирани и напудрени екземпляри с благородно потекло се мъдрел един проскубан пес с неясен произход. Председателят на комисията попитал стопанина му:

- Кучето Ви сред участниците ли е?

- Да. То е уникално куче, може да лети.

После леко го побутнал с крак.

- Гоше, литни. Гоше... Гоше... Гоошееее... литни, бе.

Кучето го погледнало с едно око и казало:

- Мноо жега, бе Пеше...

  • Харесвам 9
Връзка към мнение

пише "обвързана", да се чете "отвързана" :)

=======================================

Само жена може да мисли: какво да яде, за да отслабне; какво да облече, за да е гола; как да се омъжи, за да е независима. :):)

=======================================

– Мамо, ти какво искаше, момче или момиче?
– Абе, филм исках да гледам, ама... :):):)

  • Харесвам 15
Връзка към мнение

Всички сме виждали странни лозунги по автомобилите. Някъде са на стикери, а при други просто написани с пръст върху мръсното купе. Ето и някои от най-култовите надписи събрани преди 21 век:
Между стоповете на трабант: "Пазете се! Въжможно е изхвърляне на спирачен парашут!"

Надпис на маршрутка: "Заменям за тролей"

"Спирачките са за страхливците!"

"Измий ме, сърби!"

Върху прашен запорожец с пръст: "Екипажът търси стюардеса"

Надпис върху камион: "Тук работят 400 коня и едно магаре"

Вурху москвич: "Не задминавай, обидно е!"

"Внимание! Тъща в колата!"

На москвич: "Един час позор- и съм си на село!"

"Не карай след мен, заблудих се!"

На запорожец: "Като порасна ще стана ферари!"

На стар москвич: "Сигнализирайте, ако нещо падне!"

На запорожец: "Сушен мерцедес"

На тико: "Не обиждай малките"

На бронята на мощен камион: "От съдбата си не можеш да избягаш"

"Бъркам педалите!"

На стар разнебитен пикап: "Шумахер почива, Валери работи!"

На трабант: "Бясната табуретка"

На стар москвич: "Какъвто живота, такава и колата..."

Над вратата в маршрутка: "Място за удряне на глави!"

"Пиян съм, карам на автопилот!"

На спортно кабрио: "Не пречи, излитам!"

На запорожец: "Не задминавай! Прескочи!"

На трабант: "Малък, но подъл"

В маршрутка: "Викайте силно, шофьорът е глух!"

В друга маршрутка: "20 минути страх и сте си вкъщи!"

На ауди: "Искам си в Германия..."

На запорожец: "Консервата на смъртта"

В маршрутка: "Моля, яжте семките, бананите, портукалите... с обелките!"

  • Харесвам 14
Връзка към мнение

Старичко е, но е забавно - Най-дразнещите пътници в самолета - в главната роля е Патрик Стюарт :)

 

 

Редактирано от mradulova
  • Харесвам 10
Връзка към мнение

Пак изрових нещо старо по случай предстоящата сбирка

Работата е в следното...Едно стадо бизони може да се движи най-много със скоростта на най-бавния бизон. Когато стадото е нападнато, най-бавните и слаби животни загиват първи. Тази природна селекция като цяло е добра за стадото, защото общата скорост и здраве на цялата група се подобрява от редовното убиване на най-слабите индивиди.

По подобен начин и човешкият мозък може да работи толкова бързо колкото работи най-бавната мозъчна клетка. Сега както на всички е известно, алкохолът (сънната апнея) убива мозъчни клетки, но естествено атакувани са първо най-бавните и слаби клетки. По този начин редовната консумация на алкохол (практикуване на апнея) елиминира най-слабите мозъчни клетки правейки мозъка по-бърза и по-ефикасна машина!

Ето защо човек обикновено се чувства по-умен след няколко бири!
 

 

  • Харесвам 20
Връзка към мнение

......

по тая логика ,би трябвало да не остане ни един бизон както и ни една мозъчна клетка ....

(апнеята , е друго нещо)

 

но ,

в тоя ред се сещам за оня екзистенцялен вЪпрос ,който задали на радио Ереван ,но от там не последвал отговор..:

-След като е сексиско хората да се делят по пол ,

защо се продават мъжки и женски шампоани ,кремчета и други аксесоари по полов признак ?

 

xD

Редактирано от theo
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Приготвихме се да отидем на море. Покрихме клетката на канарчето, изхвърлихме котката на улицата...
Таксито дойде, седнахме с жена ми и тогава видях, че когато сме излизали, котката е успяла да се шмугне отново вътре. Нямаше как да я оставим, защото упорито се стремеше да изяде канарчето. Върнах се вкъщи, а жена ми остана да чака в таксито - не искала бакшишът да разбере, че домът ни остава празен и му казала, че съм се върнал да си взема довиждане с майка ѝ. Върнах се запъхтян и заобяснявах:
- Съжалявам, че се забавих. Беше се скрила под леглото. Трябваше да я сръчкам няколко пъти с чадъра в задника, за да излезе! После се опита да ми избяга, но успях да я хвана за врата. И я омотах в одеялото, 'щото мръсницата се опитваше да ме одраска! Накрая я смъкнах по стълбите и я изхвърлих в задния двор. Да се надяваме, че няма пак да се изсере пред вратата!
Тишината в таксито можеше да се пипне...

  • Харесвам 23
Връзка към мнение

Млад мъж постъпва в армията и е разпределен за парашутист. Карат го да скача от все по-високо, докато дошъл заветния ден за първия му скок. Минал и го пуснали в отпуск, баща му го подхванал от врата и го подканил да разправя как е службата.

– И какво? Скочи ли?

– Ами да ти кажа как стана. Влязохме в самолета, излетяхме, сержанта отвори люка и вика: “Доброволци?!“. Около 15 човека скочиха сами. – И ти тогава ли скочи?

– Ъм, не още. После сержанта започна да ни награбва един по един и да ни бута през люка.

– Тогава ли скочи?

– Ще стигна до там. Всички скочиха освен мен. Казах на сержа, че много ме е страх а той ме забута към люка. Аз си вклиних краката и не пускам.

– А скочи ли?

– Още не. Той се опита да ме избута от самолета, но аз сграбчих дръжките и отказах да мръдна. Сержа се вбеси и извика 2-рия пилот. Онзи си изу панталона, изкара 28 сантиметров и ми каза, че ако не скоча ще ми го натика целия.

– И тогава ти скочи.

– Ами … подскочих малко … в началото...

Редактирано от Guinness
  • Харесвам 9
Връзка към мнение

Франция. Париж. Една жена спира с колата си на червен светофар. Светва жълт, зелен, пак червен - колата не помръдва. Приближава се полицай и я пита:
- Може би мадам предпочита някакъв друг цвят?
***
Евреин намира пари на пътя. Брои ги. Не стигат.
***
Млад съпруг в книжарница:
- Имате ли книгата "Мъжът-повелител на жената"?
Продавачката:
- Отделът за фантастика е отсреща, господине.
 

  • Харесвам 15
Връзка към мнение

Докторът ми препоръча морски въздух. След като направих ревизия на финансите, закачих една скумрия пред вентилатора.

  • Харесвам 17
Връзка към мнение

Във фризьорския салон:
Руса фризьорка, вече на два пъти е порязала клиента и за да замаже положението се опитва да завърже някакъв разговор:
- Извинете, вие не сте ли идвали и друг път при мен?
- Не! Ръката си загубих при трудова злополука…

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Срещат се американска и руска подводници в неутрални води,излизат на над перископна дълбочина,отварят люковете,командирите се подреждат,отдават чест.
След официялните поздрави се заговарят капитаните и в течение на разговора се стига до неизбежното:
-Моят първи боцман-Джон може да изпие една бутилка уиски на екс-споделя американския капитан.
Идва Джон-прас и до дъно,всички ръкопляскат.
-А моя главен механик-Альоша може да изпие кофа водка.Ела, Альоша.-нарежда руския капитан I ранг-Михаил Балинов.
-Можеш ли,Альоша да изпиеш кофа водка.
-Дайте ми минута,господин капитан.
Врътва се на токове Альоша и след минута се връща тичайки и плискайки кофа водка,надига я -и до дъно.
Бурни овации и от двата екипажа.
Разделят се подводниците,потапят се и капитана пита Альоша:
-Ти къде изчезна като те питах можеш ли да изпиеш кофа водка?
-Отидох до машинното да проверя дали мога,другарю капитан.

  • Харесвам 13
Връзка към мнение

 

Когато алкохолът те отпусне
и махмурлукът като влак те блъсне,
поръчай си шкембе-чорбица вряла
и бирица една от студ умряла.
За миг ще ти просветне в главата,
а след това - отново си в играта.
Системата един вид рестартираш
и после можеш пак да консумираш.

 

Хванах си гадже. Сериозна работа. Ще ме запознава с баща си, но ме предупреждава:
– Внимавай! Той е военен, полковник от запаса!
Викам си:„Гарги плаши“. Но когато в коридора баща ѝ се провикна:
– Пу-у-хчо! Гости!
И един котарак на прибежки и припълзявания ми донесе в зъбите си чехли, разбрах, че работата е дебела…

  • Харесвам 13
Връзка към мнение
Георги Матеев

При опит за покупка на полет на Bulgaria Air myholidays.com даде интересно ново име на авиокомпанията - Provincial Airways :lol:

Screenshot_20170713-164853.png

  • Харесвам 22
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • rosmari345
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.