Прескочи до съдържание

Orbitz.com & Cheaptickets.com - периодични промоции


Препоръчани мнения

преди 18 минути , iMari каза:

Извинявам се за тъпия въпрос,но къде се слага кода за намаление при Орбиц?Огледах всички възможни полета при резервацията и никъде не открих опция за код.Или се появява такава за определени хотели?

Опцията не е налична за част от хотелите.

  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Кодът важи за хотели с опция при резервация Pay now.  Може да е с free cancellation, но трябва да е с плащане на момента. Появява се преди плащане. 

Същото е при Cheaptickets 

 

 

Screenshot_2018-10-02-11-36-33-698_com.android.chrome.png

Screenshot_2018-10-02-11-42-05-944_com.android.chrome.png

Редактирано от stanimir
  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 2 минути , zhivko7 каза:

Цената си е $41.68, просто се заплаща при настаняване.

Да,бе,прав си тотална разсейка съм.Останах с впечатлението,че е Pay now.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Някой има ли актуален купон за повече от 10% в момента за някой от двата сайта?

Редактирано от Jorro
Връзка към мнение
преди 1 час, Jorro каза:

Някой има ли актуален купон за повече от 10% в момента за някой от двата сайта?

Cheaptickets.com - PUMPKINSPICE -15%

  • Харесвам 5
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
  • 4 седмици по-късно ...
  • 1 месец по-късно ...
Георги Матеев
преди 6 минути , Jorro каза:

Save 10% on select hotels on Orbitz.com - MITTENS  

 

Освен този код има ли друг за по-голяма отстъпка в орбитц? 

APP15 - 15%, но работи само през мобилния ап.

  • Харесвам 5
  • Благодаря 2
Връзка към мнение
2 hours ago, Георги Матеев said:

APP15 - 15%, но работи само през мобилния ап.

Изпробвано и работи. Спестих 16 паунда от хотела в Лондон спрямо резервацията от Букинг.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 11 часа, Георги Матеев каза:

APP15 - 15%, но работи само през мобилния ап.

А ограничение за ползване на този код имаше ли, че не помня? Май беше 2 пъти, но дали на акаунт или за месец...?

Връзка към мнение
преди 11 минути , chandni каза:

А ограничение за ползване на този код имаше ли, че не помня? Май беше 2 пъти, но дали на акаунт или за месец...?

При мен спря да работи след 2-та резервация. В Travelocity също има купон за -15% през приложението - MOB15 .

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
Георги Матеев
преди 18 минути , chandni каза:

А ограничение за ползване на този код имаше ли, че не помня? Май беше 2 пъти, но дали на акаунт или за месец...?

На теория е само по 2 пъти на акаунт, но някъде през 3-4 месеца го ресетват и може пак да се ползва. Гледам сега, че за 14 месеца съм ползвал APP15 цели 9 пъти от един и същи акаунт. Проверявай периодично дали не е захапал отново.

 

Иначе освен MOB15 за Travelocity, което Диан е писал горе, работи и MOB16 за ап-а на Cheaptickets.

  • Харесвам 9
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Искам да букна през мобилното приложение на Orbitz 3-ма гости в 2 стаи.  Избирам 3-ма , но брой стаи няма опция. Като си мисля ще ни разпредели автоматично в 2 такива. Но накрая пише че сме ROOM 1 - 3 Аdults. A сумата е сметната за 2 стаи. Трябва ли 2 отделни резервации да се правят  ? 
Иначе през компа се прави всичко наведнъж като има опция за избор на брой стаи 🙂

Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Преди два дена имах проблем с CheapTickets.Опитах се да букна две стаи за по две нощувки в Aachen.Направих си втори акаунт и ползван купон APP16.Даде ми отстъпка,платих и ми излезе съобщение,че има проблем с купона и да го махна и да резервирам без отстъпка.В същото време ми дойде смс,че парите са изтеглени от КК.Звъннах на съпорта в САЩ,около дест минути обяснявах кой мие акаунта,то не беше спелуване на мейл и не може да ми намери акаунта.Направо си помослих,че ме работят на импулсен телефон.Накрая ме попита за телефона.Около пет минути му диктувах телефона.В един момент се сетих,че при свързването изискват да въведеш телефона,който е регистриран в акаунта.Операторът каза “Да бе,вярно.Аааа,намерих го ххххххх!Ами нямате резервация.”Виждал какво съм търсел,но резервация няма.Казах му,че стаите ми трябват,парите са удържани и ако може да ги резервира ръчно.Ааа,не може,пробвай през сайта.ОК,а какво правим с парите.”Аз нищо не мога да направя,обади се на твоята банка и оспори транзакцията.Обадих се на Дайнерс.Оказа се,че междувременно са върнали парите.

Резервирах стаите през Orbitz с 10 % отстъпка.Да,но не получих 5% Orbucks.Трябва ли да се прави нещо специално или не важи за всички резервации?

Явно не беше ден.

Връзка към мнение
преди 2 минути , stanislavpp каза:

Ти имаш акаунт в Орбиц, нали ? Орбъкса се връща след престоя.

За първи път резервирам през тях и го разбирам,че се начислява веднага.

426602E2-2D7D-4483-B3CF-5E027A8C6F13.png

Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Cheaptickets ми е любим сайт за запазване на хотели, поради почти винаги най-добрите цените след добавяне на купон. В тази тема винаги могат да се намерят актуални купони както за там, така и за много други сайтове: https://www.fly4free.pl/forum/kody-znizkowe-na-hotele,81,52510?start=2380 .

  • Харесвам 6
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
  • 2 месеца по-късно ...

Здравейте, добре че беше магеланската сбирка на Варвара, че да науча за тази тема. Имам следната питанка резервирали ли сте кола под наем от orbitz? Тъй като се рових в други сайтове , но тук ми излиза най - изгодно и има ли някакви кодове за отстъпка за коли под наем, тези кодове които давата тук само за хотели ли важат?

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.