Прескочи до съдържание

Orbitz.com & Cheaptickets.com - периодични промоции


Препоръчани мнения

преди 8 часа, darinamarinova каза:

В момента има опция за cheaptickets.com с опция Share the love. Save $20 от https://www.cheaptickets.com/ (появява се в долния десен ъгъл), но когато прочетох условията ми изписва, че за да ми изпрати такъв код приятел той трябва да е законно пребиваващ в САЩ, дали ги следят тези неща? Приятелят, който изпраща поканата ще получи обратно 20 долара, а получателят на референцията получава промокод за -18%.

Аз я видях тази оферта, но не съм дочела условията и не знаех за адреса в САЩ. 

В неделя си пратих покана на друг мейл и с кода направих резервация. Вчера получих мейл на канещия профил, че получавам 20 долара. Но в самия профил ги няма за сега, може би точно заради това условие. 

  • Замислям се 1
Връзка към мнение

Да, и аз първо това очаквах, но получих мейл да ходя да си харча 20-тте долара 🙂 Ще прочета по-внимателно мейла, да не съм изтървала и там някое условие 🙂

 

Редакция: точно така е станало, пак не съм дочела, парите трябва да дойдат след 10 - 15 дни:

 

Screenshot_20200211-093847.jpg

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 6 часа, stanislavpp каза:

И аз не съм я пробвал , но чийптикетс и техните намаления -15%:-16% са обикновено на по-висока цена от Експидия или Букинг , от двайсетина резервации в Южна и Северна Америка , имам една единствена резервация през тях.

Моите наблюдения за Европа са, че с кода за 16% намаление, cheaptickets са доста по-изгодни от booking.com, както и от agoda, expedia, hotels.com. А през мобилното им приложение понякога цената още пада.

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...
  • 2 месеца по-късно ...

Сега видях,че cheaptickets имат програма "покани приятел" и то при много добри условия.Само че, условието е да си резидент на USA.Не знам дали и как проверяват това.На някой може да му свърши работа.

Edit: вече е коментирано

 

Връзка към мнение
преди 18 минути , iMari каза:

Сега видях,че cheaptickets имат програма "покани приятел" и то при много добри условия.Само че, условието е да си резидент на USA.Не знам дали и как проверяват това.

Сигурно не ги проверяват, аз поканих приятел и имам 20 долара в профила. Имах и отстъпка на поканения профил (пак аз, друг мейл). Тъй като резервациите бяха за 1 и 2 май, non-refundable, а хотелите затворени, едните ми върнаха парите, другите ми дадоха ваучер. Без да забележа, съм направила резервации в хотели от една и съща верига в различни градове. И сега не мога да питам cheaptickets защо от една и съща верига правят различни неща 🙂

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 5 минути , kali каза:
преди 6 минути , kali каза:

Сигурно не ги проверяват, аз поканих приятел и имам 20 долара в профила. Имах и отстъпка на поканения профил (пак аз, друг мейл). 🙂

Другият мейл с какво име ти е?Аз имам няколко,но всичките вас едни и също име! 🤔

 

Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...
преди 39 минути , nino каза:

Не видях къде се пишат кодовете, да не би да са само за мобилното приложение ?

Полето за въвеждане на промо код се появява само когато изберете опцията Pay now, независимо дали е с free cancelation или без. 

Не всички хотели я предлагат. 

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
преди 59 минути , stanimir каза:

Полето за въвеждане на промо код се появява само когато изберете опцията Pay now, независимо дали е с free cancelation или без. 

Не всички хотели я предлагат. 

Това е необходимо, но не и достатъчно условие за ползване на тези отстъпки. Дори и сред хотелите, които предлагат опцията има такива, които не приемат кодове и съответно полето за въвеждане на код липсва.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Споменавал съм преди, че с - 16% цената излиза по-висока от Джиниъс или същата , ако се резервира през Експидия без код. Тези -16% са перманентни целогодишно, само наименованието на кода се променя.. Това е моят опит при десетки и десетки резервации ( надявам се да има изключения, на които аз не съм попадал) .

 

Единственият случай, при който се възползвах е именно заради pay now предплащането , тъй като настаняването не приемаше плащане с КК на място.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...
  • 1 месец по-късно ...
  • 1 месец по-късно ...
Георги Матеев

15% отстъпка в Orbitz с код APPVENTURE15 - важи в апп-а до 1 декември за резервации с дати до 12 септември.

 

Пълни условия: https://www.orbitz.com/cyber

 

Това е първи Orbitz код за Cyber Week. На черния петък вероятно ще изкарат още кодове, миналата година имаха 18%.

 

Между другото такива по-големички кодове вече са рядкост в Orbitz. Също така да се има предвид, че сестричката им Cheaptickets завишава леко цените и дори със стандартния Cheaptickets 16% код цените там най-вероятно ще са по-високи отколкото през Orbitz с този 15% код сега.

  • Харесвам 4
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
  • 2 месеца по-късно ...

Нов код за отстъпка в CheapTickets Coupon – Save 16% в избрани хотели.

Период на пътуване: Датите на пътуването трябва да бъдат между 1 февруари 2021 г. и 30 септември 2021 г. (включително).

Код на купона: GOODVIBES

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
  • 3 месеца по-късно ...

SUMMERFUN 10% промокод на https://www.cheaptickets.com/ валиден до 27.07.2021 г за пътувания до 31.12.2021 г, минимум 1 нощувка, максимум 100 долара, Промокодът може да бъде използван 2 пъти за профил https://www.cheaptickets.com/lp/deals/promo-code?pwaLob=wizard-hotel-pwa-v2

 

SAVEAPP15 15% промокод на https://www.orbitz.com/ валиден до 30.06.2021 г. за пътувания до 31.12.2021 г., максимум 150 долара https://www.orbitz.com/lp/b/saveapp15-terms?pwaLob=wizard-hotel-pwa-v2

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

За резервация на хотел в България през Cheaptickets в каква валута избирате да плащате?

При мен дали по подразбиране, дали аз така съм задала настройките, излиза в долари, но може да се сменя. Сещам се, че миналата година като правих резервация избрах плащане в долари, защото изчислих, че така е по-изгодно. Понеже не съм много добра в сметките, реших да попитам тук🙂

 

@iMari пак могат да се ползват кодове - travelagain за резервации до 15 август 10% и app16 за първа резервация през приложението 16%. Тази сутрин тествах.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Платформата е американска, затова и цените са в долари. Винаги сме плащали в долари и не сме сменяли валутата. Предполагам, че ако го направиш, просто ще те набутат с дървен курс от сайта. Едва ли курсът им ще бъде по-изгоден от курса на Visa/MasterCard, a за плащане в долари даже най-изгодно май е с Diners - имат много добър курс.

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

 С Дайнърс със сигурност е най-изгодно, обаче тези дни пак имаха проблем със системата.  Слагайте Кърв отпред, ако имате засечки с плащането.

При мен APP16 работи при много малко хотели.

@Doctor Who пусна в темата за ebookers код за -15%, който почти навсякъде се приема.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.