Прескочи до съдържание

Игра: Познай откъде е тази снимка


Препоръчани мнения

Готина загадка :smile3:

преди 15 минути , chandni каза:

Не го бях забелязала, така че моля @Фичо да ме извини :):)

Разбира се, молбата ти ще бъде удовлетворена! :smile3:
Особено ако прикачиш към нея... бутилка трапистка бира, да кажем :blum::biggrin:

Редактирано от Фичо
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...
преди 1 час, Фичо каза:

Дуеро? 

Да, снимката е от долината на р. Доуро в Португалия, откъдето произхожда виното Порто. Но и червеното от Рибера Дуеро, което пием тези дни, не отстъпва на португалските вина изобщо ;)

Редактирано от 45#2
Връзка към коментар

Аз познах реката, но не съм отгатнал кое е точно мястото - любимото място на  Боби . :unsure:
И понеже той е пуснал загадката, очаквам той да каже дали продължаваме до уточняване на конкретното място, или да пускам нова загадка...:smile3:

Връзка към коментар
преди 4 минути , Фичо каза:

Аз познах реката, но не съм отгатнал кое е точно мястото - любимото място на  Боби . :unsure:
И понеже той е пуснал загадката, очаквам той да каже дали продължаваме до уточняване на конкретното място, или да пускам нова загадка...:smile3:

Той не е задал конкретен въпрос с пускането на снимката.

Давай, @Фичо. :) 

Връзка към коментар

Точното място е трудно за познаване, ако не си го посетил. Води се за най-добрата гледка на долината на р. Доуро. Там отгоре има фантастично ресторантче, само с местни хора. През цялото време треперех дали може да се плаща с карта, защото нямахме много в брой. Изядохме около 1/3 печено на пещ козле, огромна салата, ориз и печени картофи за гарнитура и бутилка бяло. Взеха ни 16 пари и ни донахрниха с десерти - явно сме им се стрували гладни още :biggrin:
 

https://goo.gl/maps/jsKgRsTCs5H2

 

Давай, @Фичо

Редактирано от 45#2
Връзка към коментар
преди 9 минути , bulpa каза:

Много са ми френски тези балкончета :)

 

 

Да, и на мен, но може и португалски или испански да са. А с тия моторчета - и италиански.

@Фичо, къде го намери тоя "професор" с таз книжчица под мишница.

Редактирано от ven62
  • Смея се 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • Миланка
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.