Прескочи до съдържание

Накъде през Новата 2015 година


Препоръчани мнения

Със сигурност три седмици във Венецуела през Април,с цел Angel Falls,Roraima и малко моренце.После лятото Портигалия да видя една загадка и за по студено време ще го мисля,между Шри Ланка или Колумбия,Мексико.

  • Харесвам 9
Връзка към коментар

Разбира се,че ще разкажа и споделя,а и самата ще питам тук за Каракас.Съжалявам,че не съм била по рано регистрирана тук,когато си купихме билетите за Каракас,откъдето ще почне приключението.Декември буквално, тази полупка беше шестица от Тотото с Air France.Самото обикаляне там,група за Водопада и седмица за Рораима също е много добра цена.Ще дам коотдинатите на фирмата,които ми организирват там,вътрешни полето,носачи,спане и т.н.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
  • 1 месец по-късно ...

ах, ах как завидях, и никак благородно дори :), на всички онези с азиатско и южно-американските планове. моите са чисто европейски:

1-5.05 - Белград /сигурно/

10-14.07- Котор, Будва, Дубровник /сигурно/

14-22.09 - Поругалия /сигурно/

През октомври, в зависимост от възможностите на групата за отпуск, или за 6-7 дни - Кан, Монако, Монте карло, Ница, Антиб, Сен тропе, или 10-тина и отгоре - Тоскана /не се знае, наникъде е още/

През ноември с кола - езерата в северна Италия и Швейцария /сигурно/ остава да се изберат датите.

 

ми, толкоз, скромно, но с голямо желание и да се реализира, все пак :) само да сме здрави

  • Харесвам 8
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.