Прескочи до съдържание

С какъв куфар, раница или сак пътувате


Препоръчани мнения

http://www.koffer-direkt.de/

15% намаление на всичко 27-30.11.2015 с код: BLACKFRIDAY2015.

Доколкото видях може да се поръча до България, като доставката с DHL е 4.95 евро на куфар.

2 пъти съм поръчвал от този сайт, не съм имал проблем.Даже куфарите пристигат изненадващо бързо. ;)

Връзка към коментар
  • 2 месеца по-късно ...
  • 3 седмици по-късно ...
  • 2 месеца по-късно ...

Здравейте,

видях, че Кауфланд отново са пуснали промоция с куфарите Wenger( https://www.kaufland.bg/Nachalo/02_Sortiment/000_Wenger/002_Koffer/index.jsp ). Дали има някой от вас, който си е купил при предишната промоция и може да даде обективно мнение след 3 години ползване?

Връзка към коментар

Предишните куфари бяха платнени, тези са твърди, с изключение на бизнес куфарчето. Имам ги всичките от предната промоция и нямам забележки.

Връзка към коментар

ние имаме от предишните раници, не са мръднали откакто сме ги купили; сегашните туристически раници са малко по-големи от тях и идват с по 7 см. по-високи и 7 см. по-широки от ръчния багаж на Wizz; обаче май ще вземем да пробваме една, определено ще събира повечко багаж, а не би трябвало да не може да се смести ако се налага в кошарката 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Аз си взех най-големия куфар, че ми беше малко спешно, но вече два пъти го разхождах из Европата и за сега нямам забележки. Пластмасата от която е направен малко не ми вдъхва доверие, но пък е лек и за тия пари си е екстра.  Ако изкара до другата промоция след  3 години си е направо чудесен. Бях се зарекал да не взиам вече куфар с цип, ама нейсе. Некст тайм ис некст тайм!

Връзка към коментар

В Декатлон от време на време се появява калъф за раница (преди го наричаха калъф за самолет :lol: )

За пътуващите с чекиран багаж с раница е много практично. Ето го в момента, с ограничена наличност: http://www.decathlon.bg/kalaf-za-prenasyane-i-zashtita-na-ranitsa-polezen-pri-patuvane-sas-samolet-id_8356622.html

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Някои пренасял ли е велосипед (шосеен) като спортна екипировка при полети на Wizz Air. Гледах, че има специални куфари за велосипеди, но дали има опция да ти го опаковат при чекирането.

Връзка към коментар

Някои пренасял ли е велосипед (шосеен) като спортна екипировка при полети на Wizz Air. Гледах, че има специални куфари за велосипеди, но дали има опция да ти го опаковат при чекирането.

 

Единствено КЛМ и летище Схипхол в Амстердам предлагат такава услуга. Скоро минах и аз по този доста тегав път, за късмет тръгвах от такава велосипедна държава като Холандия. Ако дадеш подробности може да видя дали моят опит ще е полезен.

 

Ако се предлага някъде опаковане ще е услуга на летището, а не на компанията, уиз дори нямат офиси по летищата, няма кой да ти го опакова от тях и да иска :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
  • 2 месеца по-късно ...

Да ви кажа честно не съм пренасял големи багажи, но конкретно ако става въпрос за марката аз си имам любима - Gabol. Много съм доволен миналата година го взех от един сайт и забравих за проблемите. Просто си заслужава да дадете един път малко повече парички и после да си радвате. А относно колелото имам един приятел той не отива никъде без колелото си така, че ще поразпитам по въпроса и мога да ви информирам.  :)

Редактирано от Георги
премахната връзка към сайт
Връзка към коментар

За ръчен багаж Samsonite от бизнес серията им на колелца. 

За чекиран багаж имам 2 любими - единият е на Rimowa алуминиев, другият е на Samsonite поликарбонатен (или нещо подобно). 

 

Тъй като много пътуваме на 2-3 години ни чупят по някой куфар по летищата, което смятам е нормално, особено като си го платят после  :)

 

Когато избирам куфари предпочитам тези с ярки цветове, за да са различни и ясно отличими, а не черни и тъмно сини. Не харесвам меките куфари, защото всичко в тях се мачка. 

Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Оглеждам се за куфар (с 4 колелца) за ръчен багаж според изискванията на Ryanair. Те са малко по-строги към дебелината, 55/40/20 (другите разрешават 25). Препоръчайте ми нещо евтино.

Връзка към коментар

Промо куфарите в кауфланд са 55//35/20, ама май се изчерпаха .. аз не мога да намеря вече.

 

Да погледна в Пловдив?

И за Емилия също се отнася, ако се интересува.

Само кажи дали трябват някакви точки, да го измислим какво ще правим.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Да погледна в Пловдив?

И за Емилия също се отнася, ако се интересува.

Само кажи дали трябват някакви точки, да го измислим какво ще правим.

Точките от мен - имам, като за 4 куфЕра. :)  Така че, на когото му трябват, веднага подарявам. :)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.