Прескочи до съдържание

Volotea - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

преди 5 минути , iMari каза:

Все ще се доберем до Сен Мало някак, това да е проблема

Може би не се изразих достатъчно ясно, това е лесната част:

image.png.7492498edc1cea212b162c3ba6f389ac.png

После са феритата и мъката на място ...

Ако не е еднопосочно, може да се види колко ще излезе с кола от Франция (но май няма евтино в този край на Европа).

Връзка към мнение

Не се мъчете с Нант в посока океана. 

Ето поле за изява на македонците😉 в обратна посока. Ница - Нанто, пеша покрай Средиземно море, после планини, архитектура, италианска кухня и накрая за черешка тази красавица. Много обичам църкви, кацнали в лозя и нивя😄

 

 

8CD02B8C-7C22-48F7-9E06-AC44162D97C4.png

C021E678-EC5C-4633-8017-83392E952745.png

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Мисълта ми беше, че между Нант и Сен Мало също има какво да се види, но си трябва кола. Колкото до островчетата - гледах  фери, което тръгва сутринта от Сен Мало, пристига в Джърси, оставя те за 4 - 5 часа и те натоварва към Гърнси. Всичко на един билет. Някакъв такъв оптимален вариант 🙂 На място може да се вземе кола, но не е точно евтино. Повече ме привлича идеята да се наемат колела.

 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
Иван Попов
На 6.03.2021 г. в 18:42, ДиянаВ каза:

П.п. А какво правите в Ница, а не в Нант

Как така какво 😃 ще ходим на разходка 😁

 

На 6.03.2021 г. в 18:48, Фил каза:

Пичове, аве аз съм писал за Нант, вий гледате за Ница. :grin:

:biggrin:

Аз и за двете гледах :gamer1: ама не намерих 

 

На 6.03.2021 г. в 19:02, crazyhorse каза:

Македонци,какво да ги правиш!

:grin:

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...
  • 4 седмици по-късно ...

Volotea promotion sale 2021: Flights across Europe for only €1! (members only)

Travel dates:
Until July 2021

Routing:
Many routes between Italy, France, Spain, Croatia, Austria, Germany, Czech Republic, Ireland, Luxembourg, Albania, UK, Malta, Portugal and Greece.

How to book:
Visit Volotea.com.

Baggage during the flight:
Each passenger can bring two pieces of hand luggage.

 FLIGHTS€1

cheap-volotea-flights.png

 

За повече инфо цък.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Volotea имат промоция - полети по 9 евро по доста маршрути, включително Варна - Нант 🙂

 

А има и още по-ниски цени. Някой ходил ли е  на о.Пантелерия?

 

Screenshot_20210504-214743.png

  • Харесвам 7
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 15 часа, iMari каза:

Volotea имат промоция - полети по 9 евро по доста маршрути, включително Варна - Нант 🙂

 

А има и още по-ниски цени. Някой ходил ли е  на о.Пантелерия?

 

Screenshot_20210504-214743.png

Май @Георги Матеев ходи миналата година. На мен лично не ми допадат чак толкова малки острови, 10км е дълъг и 7к души, това е наполовина от най-малкия на който съм бил El Hierro, дори се чудя къде отиват тези хора/туристите там.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Георги Матеев
преди 15 часа, iMari каза:

Volotea имат промоция - полети по 9 евро по доста маршрути, включително Варна - Нант 🙂

 

А има и още по-ниски цени. Някой ходил ли е  на о.Пантелерия?

Screenshot_20210504-214743.png

Миналата година ходих на един друг италиански остров в района - Lampedusa. Хареса ми доста и бих отишъл и до Пантелерия. Идея за конкретен маршрут имаш ли?

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 17 минути , Георги Матеев каза:

Миналата година ходих на един друг италиански остров в района - Lampedusa. Хареса ми доста и бих отишъл и до Пантелерия. Идея за конкретен маршрут имаш ли?

А, нищо оригинално 🙂

, но ми се върти нещо като тръгване от Верона прибиране към Генуа. И в двата случая полетите от до София да са през Бергамо. Засега полетите през септември, освен тези с промоционална цена са на доста високи цени.

Взех до Нант от Варна за края на юни, освен от там да мисля някакъв вариант към острова. Не знам, всичко ще е в последният момент .Ако ти нещо измислиш, спокойно може да споделиш 🙂

 

 

 

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
Иван Попов

Volotea promotion sale 2021: Flights across Europe for only €1! (members only).

Промоцията е до 05 септември.

Volotea-plane-tickets-800x296.png

Travel dates:
from 28th May 2021 until 05th September 2021.

Routing:
Many routes between Italy, France, Spain, Croatia, Austria, Germany, Czech Republic, Ireland, Luxembourg, Albania, UK, Malta, Portugal and Greece.

How to book:
Visit Volotea.com.

Baggage during the flight:
Each passenger can bring two pieces of hand luggage.

Volotea-promotion-sale-2021.png

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
преди 54 минути , Tim каза:

И юли вече не виждам.....

Мда, не е като да не го очаквахме. Но пък са оставили полетите чак до началото на ноември.

Все повече започват да ми приличат на Уиз по рязане на полети и номерца по отношение на цените. Първо излиза 9 евро, като тръгнеш да резервираш излиза 18 евро и то с мегаволотеа.

Връзка към мнение
На 14.05.2021 г. в 21:55, iMari каза:

Жалко, май и тази година няма да я бъде дестинацията

Да, август също не ми разрешава закупуване на билет.

Стоят в разписанието като дати/цени, но не може да ги купиш.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 2 минути , Tim каза:

Да, август също не ми разрешава закупуване на билет.

Стоят в разписанието като дати/цени, но не може да ги купиш.

А днес точно се чудих дали мога да преместя билетите за август. 🙄

Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

За отменен полет за 9,99 евро дадоха ваучер за 15 евро, който може да се ползва в рамките на година.  Не вярвам линията Варна - Нант да стартира през септемви, а в обратната посока виждам, че има още билети за 8,99 евро.

Освен това, пак са пуснали промоцията кредит от 15 евро при първа резервация през аппа.

https://www.volotea.com/es/mobile-promo/?visitorid=bWFyaWFuaWNvbG92YTgyQGdtYWlsLmNvbQ%3D%3D&customerid=bWFyaWFuaWNvbG92YTgyQGdtYWlsLmNvbQ%3D%3D&utm_braze=6043ad396acded27bc910e84&utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=20210615_es_AppPromo

 

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Промоция днес! 

Полети от 1 евро с Мегаволотеа! 

Интересно е, че има полети Нант-Танжер на цена от минус 2,48 евро!!! 

Някой с опит в отрицателните цени наясно ли е дали може да се купи билет и да не се пътува? 

Имам предвид да си смъкна цената на членството в Мегаволотеа... 

@Георги Матеев @Мари Николова @Фил

Благодаря предварително на отзовалите се! 

Screenshot_20210617_084911_com.android.chrome.jpg

  • Смея се 2
Връзка към мнение
Георги Матеев
преди 57 минути , crazyhorse каза:

Интересно е, че има полети Нант-Танжер на цена от минус 2,48 евро!!! 

Някой с опит в отрицателните цени наясно ли е дали може да се купи билет и да не се пътува? 

Screenshot_20210617_084911_com.android.chrome.jpg

Тествай и ако при покупка връщат €2.48 ми се обади за да понакупя малко билети 🙂

 

Шегата настрана, сайтът на Volotea е прилично бъгав и е силно невероятно да мине картово плащане при визуализирана отрицателна цена. Пробвай обаче да "платиш" с Пейпал или чрез посредник.

  • Смея се 3
Връзка към мнение
преди 53 минути , crazyhorse каза:

Промоция днес! 

Полети от 1 евро с Мегаволотеа! 

Интересно е, че има полети Нант-Танжер на цена от минус 2,48 евро!!! 

Някой с опит в отрицателните цени наясно ли е дали може да се купи билет и да не се пътува? 

Имам предвид да си смъкна цената на членството в Мегаволотеа... 

@Георги Матеев @Мари Николова @Фил

Благодаря предварително на отзовалите се! 

Screenshot_20210617_084911_com.android.chrome.jpg

 

Членството в Мегаволотеа е 49 евро на година, цени от едно евро излизат често. От форума не помня някой да е споделял, че е купил и основната причина е, че полетите им не се връзваха с тези на УИЗ и Райън. От друга страна - често излизат билети по  9... 15 евро без членство.

 

Имам закупени повече от 10 билета на отрицателни цени през посредник - някои летях, други не. Не връщат, но и не вземат пари при  "плащане"

Имаше хора със закупени над 200 билета на отрицателни цени.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 5 минути , Георги Матеев каза:

Тествай и ако при покупка връщат €2.48 ми се обади за да понакупя малко билети 🙂

 

Шегата настрана, сайтът на Volotea е прилично бъгав и е силно невероятно да мине картово плащане при визуализирана отрицателна цена. Пробвай обаче да "платиш" с Пейпал.

Изчезна промоцията-останаха от скъпите билети по 1 евро! 

  • Смея се 4
Връзка към мнение

@crazyhorse миналата година през сайта и приложението на Волотеа не можех да платя промоционални билети с оферта деца пътуват безплатно /към 35-40 евро беше/. Не ставаше и не ставаше. Тогава по споделената информация тук резервирах през италианската expedia, плащането мина от първия път и получих потвърдителен имейл направо от volotea. 

Ако нещо ти бъгва, а искаш да купуваш или експериментираш, можеш да пробваш този начин.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 1 час, crazyhorse каза:

Някой с опит в отрицателните цени наясно ли е дали може да се купи билет и да не се пътува? 

Имам предвид да си смъкна цената на членството в Мегаволотеа... 

@Георги Матеев @iMari @Фил

Благодаря предварително на отзовалите се! 

Имам спомен, че в ония хубави времена, когато opodo продаваха (а ние си купувахме) с чували билети за под 1£ , или на "отрицателни цени", понякога плащанията не минаваха и трябваше да се добави нещо допълнително от "екстрите", за да излезе цената над нулата и тогава вече ставаше. Но съм купувал и на "отрицателна цена", обаче  не дават пари в този случай, просто нищо не плащаш. Е, вече ако нещо стане после канселиране или отмяна на полета, може и да получиш някой кинт и да излезеш на печалба, в зависимост от схемата, по която са купени билетити и АК. :grin:

  • Смея се 1
Връзка към мнение

При отрицателна цена в най-добрия случай ще ти излезе безплатно (0), но най-вероятно ще даде грешка.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.