Прескочи до съдържание

Volotea - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

преди 25 минути , master_of_germs каза:

А видяхте ли, че са вкарали и 7 алжирски летища в мрежата си! Засега сякаш само за февруари и март.

За съжаление, Раян махнаха Марсилия от София, иначе щяха да се правят интересни маршрути в комбинация с Волотеа. Все пак за тези, които все още не са използвали ваучера си за 50 евро - Марсилия е на 2 часа и половина с автобус от Ница 🙂

 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
На 4.11.2021 г. в 14:19, iMari каза:

За съжаление, Раян махнаха Марсилия от София, иначе щяха да се правят интересни маршрути в комбинация с Волотеа. Все пак за тези, които все още не са използвали ваучера си за 50 евро - Марсилия е на 2 часа и половина с автобус от Ница 🙂

 

Някой успя ли да ползва ваучера?

Аз се измъчих и не го приема...Утре изтича!

Писах им на Туитър,Фейсбук,поща и чат-чакам отговор!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 7 часа, crazyhorse каза:

Някой успя ли да ползва ваучера?

Аз се измъчих и не го приема...Утре изтича!

Писах им на Туитър,Фейсбук,поща и чат-чакам отговор!

Да, използвах го преди няколко седмици, веднага го прие. Нали знаеш, че важи за полети след 01.01.22г?

Връзка към мнение
преди 10 часа, crazyhorse каза:

Някой успя ли да ползва ваучера?

Аз се измъчих и не го приема...Утре изтича!

Писах им на Туитър,Фейсбук,поща и чат-чакам отговор!

Аз го ползвах успешно преди 3 седмици, като добавих храна и напитки, за да ползвам максималната сума на ваучера. 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 1 час, Doctor Who каза:

Аз го ползвах успешно преди 3 седмици, като добавих храна и напитки, за да ползвам максималната сума на ваучера. 

За колко човека и за колко евро? 

Аз пробвах за 1,2,3 и 4 човека ;еднопосочно и двупосочно ;билети от 9,10,15,16,20,26,30,49,55 евро и никой вариант не става! 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Преди 1 час, crazyhorse каза:

За колко човека и за колко евро? 

Аз пробвах за 1,2,3 и 4 човека ;еднопосочно и двупосочно ;билети от 9,10,15,16,20,26,30,49,55 евро и никой вариант не става! 

И при мен не ставаше вчера и онзи ден.

Току що като прибавих един кроасан за 2.50€ ми прие кода и платих само кроасана 🙂

Нант София 10.05 с надеждата да не е тръгнала до тогава линията

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 1 час, crazyhorse каза:

За колко човека и за колко евро? 

Аз пробвах за 1,2,3 и 4 човека ;еднопосочно и двупосочно ;билети от 9,10,15,16,20,26,30,49,55 евро и никой вариант не става! 

Двама човека по 19 евро - еднопосочни билети. За останалите пари снакс и напитки. 

Полето за код излиза преди плащане, но може да се върнеш назад и да добавиш нещо допълнително.

Връзка към мнение
преди 1 час, Doctor Who каза:

Двама човека по 19 евро - еднопосочни билети. За останалите пари снакс и напитки. 

Полето за код излиза преди плащане, но може да се върнеш назад и да добавиш нещо допълнително.

 

преди 8 часа, iMari каза:

Да, използвах го преди няколко седмици, веднага го прие. Нали знаеш, че важи за полети след 01.01.22г?

 

преди 2 часа, Branko каза:

И при мен не ставаше вчера и онзи ден.

Току що като прибавих един кроасан за 2.50€ ми прие кода и платих само кроасана 🙂

Нант София 10.05 с надеждата да не е тръгнала до тогава линията

 

преди 1 час, Doctor Who каза:

Двама човека по 19 евро - еднопосочни билети. За останалите пари снакс и напитки. 

Полето за код излиза преди плащане, но може да се върнеш назад и да добавиш нещо допълнително.

От колко цифри ви е кода?Моят е от 17,а едва сега виждам,че приема до 8-цифров код!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 23 минути , crazyhorse каза:

 

 

 

От колко цифри ви е кода?Моят е от 17,а едва сега виждам,че приема до 8-цифров код!

Симулирах резервация. Приема 20 символа.

 

image.png.4d39e893f6ca95aa2e0d1badad7e83be.png

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
В момента, crazyhorse каза:

Voucher is not allowed for this booking!

 

Има една особеност, ако сте член на Megavolotea или се опитвате да станете и да използвате пробния период и накрая да сложите и кода не се приема от системата. Моят код го прие, след като махнах free trial за Megavolotea.

Връзка към мнение
преди 35 минути , agenta каза:

Има една особеност, ако сте член на Megavolotea или се опитвате да станете и да използвате пробния период и накрая да сложите и кода не се приема от системата. Моят код го прие, след като махнах free trial за Megavolotea.

Да, това е една възможност за проблема ... , но да - днес и мене ме прехвърли многократно към пробния период на Мегаволотеа.

Вписан ли си в профила си @crazyhorse ? Ако не - няма да приеме кода, защото е персонален, ако да - излез, трий кукита, пробвай в инкогнито или друг браузър.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

 

преди 6 минути , Doctor Who каза:

Да, това е една възможност за проблема ... , но да - днес и мене ме прехвърли многократно към пробния период на Мегаволотеа.

Вписан ли си в профила си @crazyhorse ? Ако не - няма да приеме кода, защото е персонален, ако да - излез, трий кукита, пробвай в инкогнито или друг браузър.

Всичко съм пробвал!Три седмици се мъча-влязъл,излязъл,трия кукита,влизам през 2 различни браузъра...Кода ми дава да го пейстна само до осмата цифра,същото е и с ръчно въвеждане!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Преди 1 час, crazyhorse каза:

 

 

 

От колко цифри ви е кода?Моят е от 17,а едва сега виждам,че приема до 8-цифров код!

Моя е 17 също,копирах и пейстнах. Два дни не ставаше и при мен,днес от тел стана

Я смени ip  и пробвай 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 44 минути , Doctor Who каза:

Да, това е една възможност за проблема ... , но да - днес и мене ме прехвърли многократно към пробния период на Мегаволотеа.

Вписан ли си в профила си @crazyhorse ? Ако не - няма да приеме кода, защото е персонален, ако да - излез, трий кукита, пробвай в инкогнито или друг браузър.

 

преди 22 минути , Branko каза:

Моя е 17 също,копирах и пейстнах. Два дни не ставаше и при мен,днес от тел стана

Я смени ip  и пробвай 

Благодаря на всички @iMari @Branko @agenta @Doctor Who!

По съвет на @Doctor Who най-после стана в режим "инкогнито" на Хром!

Само доплатих 1.03 евро за някаква кауза за Афганистан,че общата сума беше под 50 евро!

 

  • Харесвам 1
  • Браво 3
Връзка към мнение

Понякога и браузерите не действат както трябва. 

На един от комп. понякога като сваля 5/6 документа от пощата (abv) и след това блокира и повече не мога да сваля. 🤔

Излизам и пак влизам, след това пак тръгва... та понякога и аз влизам в "инкогнито" на Хром, то така и история не се записва в браузера. 

Преди няколко дни пак ми даваше и бот на wizz... то с тези мрежи е някакъв пълен ужас.  

 

преди 22 минути , crazyhorse каза:

Само доплатих 1.03 евро за някаква кауза за Афганистан,че общата сума беше под 50 евро!

 

Щом е станало супер. 

Пробаш всички варианти (сменяване на браузери, ip адреси, инкогнито на хром, опера и т.н.) и няма как да не стане. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 2 часа, Иван Попов каза:

Понякога и браузерите не действат както трябва. 

На един от комп. понякога като сваля 5/6 документа от пощата (abv) и след това блокира и повече не мога да сваля. 🤔

Излизам и пак влизам, след това пак тръгва... та понякога и аз влизам в "инкогнито" на Хром, то така и история не се записва в браузера. 

Преди няколко дни пак ми даваше и бот на wizz... то с тези мрежи е някакъв пълен ужас.  

 

Щом е станало супер. 

Пробаш всички варианти (сменяване на браузери, ip адреси, инкогнито на хром, опера и т.н.) и няма как да не стане. 

Благодаря!

  • Благодаря 1
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Тези са мега нагли. Купувах от билетчетата по 1 евро и в един момент забелязах, че изведнъж съм с членство мегаволотеа без въобще да съм го искала. Имам 30дневен безплатен период, а след това автоматично се подновява със запаметена карта, с която съм плащала. Някак много удобно отметката за автоматично подновяване беше активирана. Лошото е, че въпреки, че се отказах от членството, "безплатния" период продължава да тече, а по никакъв начин не мога да си изтрия запаметената карта.

Ако тези дни сте купували от промоционалните билетчета, проверете профилите си дали не сте вече с членство. И изключете функцията за автоматично подновяване.

  • Харесвам 3
  • Шок 1
Връзка към мнение
преди 2 часа, iMari каза:

по никакъв начин не мога да си изтрия запаметената карта.

https://book.volotea.com/profile/basic-info

По-долу "PAYMENT METHODS"  > моливчето >  Delete payment method

 

fdsdsfsdfsd.png.24dc0959be3b396188fae6a19547eafd.png

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 5 минути , iMari каза:

Не, и така не става. Ти имаше ли активирано членство?

Не,нямах. Но като прочетох  и влезнах да изтрия

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.