Прескочи до съдържание

Volotea - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

На 16.06.2021 г. в 21:14, iMari каза:

За отменен полет за 9,99 евро дадоха ваучер за 15 евро, който може да се ползва в рамките на година.  Не вярвам линията Варна - Нант да стартира през септемви, а в обратната посока виждам, че има още билети за 8,99 евро.

Освен това, пак са пуснали промоцията кредит от 15 евро при първа резервация през аппа.

https://www.volotea.com/es/mobile-promo/?visitorid=bWFyaWFuaWNvbG92YTgyQGdtYWlsLmNvbQ%3D%3D&customerid=bWFyaWFuaWNvbG92YTgyQGdtYWlsLmNvbQ%3D%3D&utm_braze=6043ad396acded27bc910e84&utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=20210615_es_AppPromo

 

За това,че линията няма да стартира позна.Но за отменен полет вече дават 120% не 15евро 🙂

Връзка към мнение
преди 17 минути , iMari каза:

Да де, това беше изненадата, дават 15евро, а не 12евро. 🙂

 

Ами не,не дават15€ 🙂

1. A special cash-voucher for a value equivalent to 120% the amount of your flight, valid for the following twelve (12) months.

2. If the voucher is not suitable for you, you can request a full refund for the cost of the cancelled flight.

🙂

Връзка към мнение

Да и аз получих същия мейл, но в крайна сметка за всеки билет от 9,99 евро, получих ваучер за 15 евро. 🙂

Единственото обяснение, за което се сещам е, че два пъти отмениха полета. При първата промяна нищо не съм избирала, едва след като отмениха полета за втори път избрах опцията ваучер, евентуално да го броят като компенсация за два отделни полета.

  • Благодаря 1
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Код за 30 евро отстъпка за двупосочен билет:

RTSUMM21

 

Ето условията:

 

Condiciones de uso:

  • Código de descuento de hasta 15€ por persona y trayecto aplicable en reservas realizadas hasta el 16 de Julio (incluido) para volar hasta 30 de octubre de 2021. Número de vuelos en promoción limitado.
  • Simplemente indica el código de descuento RTSUMM21 en la casilla de código de descuento al final de la página de selección de vuelo.
  • Este descuento solo puede ser utilizado en reservas con trayectos de ida y vuelta y con importes comprendidos entre 35 y 124 euros hechas a través de volotea.com y nuestra aplicación móvil oficial.
  • Este descuento será aplicado solamente sobre la tarifa de vuelo y no es acumulable con otras promociones ni con tarifas que ya tienen descuentos como Megavolotea/Megavolotea Plus.
  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...
преди 3 часа, crazyhorse каза:

Отново билети по 1 евро:

https://www.volotea.com/en/flight-offers/

Да се самоцитирам! 

Все още има билети по 1 евро и закупих 3 за различни дестинации, а нямам Мегаволотеа... 

Това за  @iMari, @Георги Матеев, @Фил, @Doctor Who, @ven62, @Mistela, @don, @tch, @bad kid, @logist13, @wiliko, @КолЮ, @agenta, @DGTG, @oli_mali, @EliDion, @Kamen, @Olia, @Patrick K, @frequent_flyer, @PolinaS, @vivo и всички други инвеститори! 

  • Харесвам 9
  • Благодаря 3
  • Смея се 2
Връзка към мнение
преди 15 часа, crazyhorse каза:

Да се самоцитирам! 

Все още има билети по 1 евро и закупих 3 за различни дестинации, а нямам Мегаволотеа... 

И аз взех три, да видим. 😄 

  • Смея се 1
Връзка към мнение
преди 52 минути , agenta каза:

@crazyhorse  И аз взех три, ама ето какво се случи с единия от обеяд до сега. Хахаха 🙂

 

 

Screenshot_20210826_193912.jpg

Ха-ха-ха...Пробва ли да смениш за друга дата/дестинация?Дава ли някакви опции за смяна?

Връзка към мнение
преди 14 часа, crazyhorse каза:

Ха-ха-ха...Пробва ли да смениш за друга дата/дестинация?Дава ли някакви опции за смяна?

Днес ми пратиха мейл за отмяната и го спених за друга дата. Не видях опция да сменя дестинацията. Снощи като пробвах имаше такава опция, но тогава искаше пари и за двете смени, а днес стана безплатно.

  • Благодаря 1
Връзка към мнение

При мен изгоря този, като ми предлагат рефънд или смяна на полета. Не ми даде никакви алтернативни дати, затова прегледах refund опцията - можеш да си вземеш едното евро обратно или да получиш Волотеа кредит за 5 евра / ваучер за 5 евра. Май ще трупна кредит и ще реинвестирам. 😄 
image.png.987ed3a426fdd09240ece11bbe835952.png

  • Харесвам 1
  • Смея се 6
Връзка към мнение
Георги Матеев
преди 8 минути , iMari каза:

Тези са на път да станат по-добра инвестиция от Уиз!😃

Как по-точно, след като отменят доста напред и не влизат в 14-дневния срок преди излитане? Нито Колибра ги лови нито евро компенсацията.

 

Или имаш предвид евентуалната безплатна смяна на дестинация, ако проработи де 🙂

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
преди 1 минута , Георги Матеев каза:

Как по-точно, след като отменят доста напред и не влизат в 14-дневния срок преди излитане? Нито Колибра ги лови нито евро компенсацията.

Разбирам, че си на вълна над тричасови закъснения, но те трудно се предвиждат и са сравнително рядко явление. Едва ли да се случват с такава честота извън лятното разписание. На теб може би, но ти си всепризнат късметлия. 🙂

А защо пък да не ги лови Колибра?

Имам предвид, че за едно инвестирано евро дават 5. А и свободата да местиш дати 15 дни напред/назад явно без доплащане. Ако знаех щях да взема повече билети. 🙂

 

 

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
Георги Матеев
преди 44 минути , iMari каза:

Имам предвид, че за едно инвестирано евро дават 5.

Извинявай, че нещо не се впечатлих от €5 кредит :grin: Може би в местенето на дати има лек филм, макар че това е леко досадна занимавка, според мен.

 

Иначе Колибра не работи при далечни кенсъли, изпробвано няколко пъти. Освен да са променили нещо, но доскоро не ставаше.

  • Смея се 2
  • Замислям се 1
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

VOLOTEA имат 48-часова промоция-членство в Megavolotea за 19.99 евро!

VOLOTEA | Megavolotea less is more

@iMari,имаш ли отменени полети,за да реинвестираш?😉На мен ми отмениха 2,но не ми се влагат 10 евро лични средства...🤣

Освен да почакам до утре вечер...😎

  • Харесвам 2
  • Смея се 1
Връзка към мнение
преди 27 минути , crazyhorse каза:

VOLOTEA имат 48-часова промоция-членство в Megavolotea за 19.99 евро!

VOLOTEA | Megavolotea less is more

@iMari,имаш ли отменени полети,за да реинвестираш?😉На мен ми отмениха 2,но не ми се влагат 10 евро лични средства...🤣

Освен да почакам до утре вечер...😎

Имаш предвид да използваме ваучерите за закупуване на членство, а с членство пускат билетчета по 1 евро? Браво, това може да се окаже

много добра идея! :preved:Не знам дали е възможно обаче. Имаш ли наблюдения колко често пускат подобни билети с членството и въобще какви са привилегиите му?

Аха, намерих това:

image.png.81e2feae5c963343da17ac1bf5d3474d.png

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Сега разцъках по няколко дестинации, намалява под 10 евро на полет, най-често 5-7евро, което нищо не е. Освен да се чака някоя едноеврова промоция, но предстоящия зимен сезон едва ли да генерира подобни на летните закъснения и канселиране на полети. А и Волотеа брутално са съкратили зимното си разсписание.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 23 часа, iMari каза:

Сега разцъках по няколко дестинации, намалява под 10 евро на полет, най-често 5-7евро, което нищо не е. Освен да се чака някоя едноеврова промоция, но предстоящия зимен сезон едва ли да генерира подобни на летните закъснения и канселиране на полети. А и Волотеа брутално са съкратили зимното си разсписание.

Сега си писах с агент-не става да се закупи с кредит от нови клиенти,само с карта!Трябва да си член на Мегаволотеа,за да можеш да си продължиш членството с кредити!

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...
  • 3 седмици по-късно ...

Пратиха ми ваучер за 50 евро за догодина, ако букна в идните 30 дни. Звучи като да го пращат във връзка със смяната на часовете на полетите, които бях взел. Прегледайте си мейлите. 

 

Цитат

We want to take the opportunity to apologize to those who might have suffered some disruption. Please accept a 50€ voucher that you can use in the next 30 days to book flights from January 1st, 2022.

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 9 минути , vivo каза:

Пратиха ми ваучер за 50 евро за догодина, ако букна в идните 30 дни. Звучи като да го пращат във връзка със смяната на часовете на полетите, които бях взел. Прегледайте си мейлите. 

 

 

И на мен ми пратиха. Нямам промяна в часовете. Цените са....

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
преди 3 часа, crazyhorse каза:

Не знам до кога,но имат промоция-безплатен пробен период за 30 дни!

VOLOTEA | Megavolotea less is more

А видяхте ли, че са вкарали и 7 алжирски летища в мрежата си! Засега сякаш само за февруари и март.

  • Харесвам 6
  • Замислям се 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.