Прескочи до съдържание

Pegasus - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

Pegasus BolBol members can plan their holidays now with the Incredible Summer Sale and fly as much as they want.

Visit flypgs.com or the Pegasus mobile app between 20-21 July, and book international flights exclusive to BolBol members from €9 + taxes to fly as much as you want between
19 September 2023 and 31 December 2023! 

Don't worry about your plans changing. For €1, you can add
Pegasus Flex to your international flights, change or cancel
without penalty.

  • Харесвам 6
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 8 минути , aleks_s каза:

Някой успя ли да намери полети по 9 евро? От половин час разглеждам, но нищо не намирам.

Цената от 9 евро е без такси, в условията пише, за кои полети важи.

Връзка към коментар

9 евро е базова цена + такси, които са над 9 €.

Видях София-Анталия за 27€ на посока през септември,  но вече ми се бъгна приложението, както винаги става по техни промоции заради трафика и нищо не виждам.  

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Чудно промо за края на септември от Пегасус. Май най-евтиното, което видях е за около 27 евро, не съм ровила много, сигурно има и по-тънки:

 

Pegasus BolBol members can plan their holidays now with the Incredible Summer Sale and fly as much as they want.

Visit flypgs.com or the Pegasus mobile app between 20-21 July, and book international flights exclusive to BolBol members from €9 + taxes to fly as much as you want between
19 September 2023 and 31 December 2023!

 

pegasus202307.jpg.bfd8d4a1f739ff3de95384ff3bc45f84.jpg

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Взех си до Бахрейн и обратно от Истанбул за 150 лв. Този път платих с карта Уникредит и разликата с междубанковия курс беше само 1 лв по-скъпо. Онзи ден плащах пак в Пегасус с карта TBI и платих с 6 лв повече от междубанковия курс.

23.png

  • Харесвам 2
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 5 минути , dimitrov6 каза:

Взех си до Бахрейн и обратно от Истанбул за 150 лв. Този път платих с карта Уникредит и разликата с междубанковия курс беше само 1 лв по-скъпо. Онзи ден плащах пак в Пегасус с карта TBI и платих с 6 лв повече от междубанковия курс.

23.png

Няколко пъти сме писали, че международни полети е най-изгодно да се плащат в евро, а не в лири.

  • Харесвам 6
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Малко е нахално да се надявам сигурно, ама някой да е намерил схема за сваляне на билетите през търсачките? 🙂 

Прегледах мобилните версии на jetcost, ама всичко е с 20-150лв по-скъпо. 

Връзка към коментар
преди 9 часа, aleks_s каза:

Успях да купя А/R  Истанбул-Букурещ-Истанбул за по 27 евро + 1 евро Flex.

А от София онзи ден имаше промоция на Раянеър: до Букурещ за 14 евро на посока 😉

  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 15 минути , MayaS каза:

Аз рия за нещо по коледа за Саудитска арабия, Ливан, Йордания или в околията ама не докарвам цени.

Wizz нали уж летят до Саудитска Арабия от София? Гледам цените са много прилични дори за Коледа.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 6 минути , boogy83 каза:

Wizz нали уж летят до Саудитска Арабия от София? Гледам цените са много прилични дори за Коледа.

Да ама само с ръчен а аз пътувам и с втори кабинен, та става тегаво.

Връзка към коментар
преди 10 часа, Coo каза:

Чудно промо за края на септември от Пегасус. Май най-евтиното, което видях е за около 27 евро,

 

pegasus202307.jpg.bfd8d4a1f739ff3de95384ff3bc45f84.jpg

Да, до Анталия са толкова за септeмври и октомври на повечето дати, но тук въвежда ли се някакъв код, за да отчете още намаление?

 

image.png.1b817074da2a3c89a28983b3eae036f2.png

Връзка към коментар
9 hours ago, MayaS said:

Да ама само с ръчен а аз пътувам и с втори кабинен, та става тегаво.

Флекс-ологията оправя тези проблеми.

Не знам доколко са актуални тези, но обикновено винаги се намира нещо :

 

IMG_20230721_080550.jpg

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 19 часа, Hakkâri Spor каза:

Да, до Анталия са толкова за септeмври и октомври на повечето дати, но тук въвежда ли се някакъв код, за да отчете още намаление?

 

image.png.1b817074da2a3c89a28983b3eae036f2.png

Не въвеждах код вчера, не мисля че пускат и кодове успоредно с промото, но не летя често с тях, затова не съм ровила как точно работи програмата им за лоялност.

Връзка към коментар

Да, купих без да въвеждам нищо.  Само че като си получих билета видях, че и багажът ми е 0 кг, което леко ме стресна То ясно, че е "супер еко", ама не беше ли до 8 кг в малък ръчен багаж? Ще си проверя старите резервации с Пегасус, имам спомен, че съм имал 8 кг за Супер еко и 15 кг за Еко тарифа. Това 0 кг как да го приемам сега?

 

image.png.a9af9ced1ea3b8be46a8ddc83df4e9ee.png

Връзка към коментар

@Hakkâri Spor Само с ръчен ли си? Супер-евтината им със сигурност и преди и сега като съм купувала е за без багаж, само ръчен, който е нещо като 55/40/20 см или нещо подобно. В добавка към това може за още някакви пари да се вземе +20кг куфар, вероятно затова ти го показва като багаж 0кг. Аз през десктоп не съм гледала как излиза резервацията, на аппа показва "1 piece of cabin baggage" за всеки пътник по резервацията ми и 0кг, като на екрана за добавяне на багаж се вижда това:

 

IMG_20230721_203332.jpg

IMG_20230721_203520.jpg

Връзка към коментар

Да, това, което ми пускаш като втори скрийншот, снощи го разигравах... оставих го на 0 и резервирах. Но се учудих, че и на билета ми после пише включен 0 бг. Не би ли трябвало да пише малък ръчен до 8 кг?   Защото "без багаж" със сигурно не означава "с включен малък ръчен до 8 кг".

 

Ето предишен мой билет. А нямам спомен да съм плащал за багаж, пък "еко" тарифа

 

image.png.f4d50fb3d4b87a1730ea76538df60dd0.png

преди 30 минути , Coo каза:

като съм купувала е за без багаж, само ръчен, който е нещо като 55/40/20 см 

 

IMG_20230721_203332.jpg

IMG_20230721_203520.jpg

Ама това не е едно и също. "Без багаж" не означава "само ръчен 55/40/20 см. Това по-скоро е "без чекиран багаж".  А тази нула не ме кефи хич, но.. като наближи, ще го мисля. 

Връзка към коментар
преди 5 минути , Hakkâri Spor каза:

Да, това, което ми пускаш като втори скрийншот, снощи го разигравах... оставих го на 0 и резервирах. Но се учудих, че и на билета ми после пише включен 0 бг. Не би ли трябвало да пише малък ръчен до 8 кг?   Защото "без багаж" със сигурно не означава "с включен малък ръчен до 8 кг".

 

Ето предишен мой билет. А нямам спомен да съм плащал за багаж, пък "еко" тарифа

 

image.png.f4d50fb3d4b87a1730ea76538df60dd0.png

Ама това не е едно и също. "Без багаж" не означава "само ръчен 55/40/20 см. Това по-скоро е "без чекиран багаж".  А тази нула не ме кефи хич, но.. като наближи, ще го мисля. 

И аз съм така,с ръчен багаж показва същото. Мисля,че няма страшно.

Screenshot 2023-07-21 at 21-00-57 (0 непрочетени) - АБВ поща.png

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.