Прескочи до съдържание

Pegasus - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

преди 13 минути , Hakkâri Spor каза:

Да, рових и видях стари резервации до Тбилиси и Алмати... пак са на 0, пък все пак носих някакви багажи. ОК, мерси... И приятно изкарване в Бахрейн

Ето тук като се въведе фамилията и PNR се вижда какъв багаж имаш.

https://www.flypgs.com/ru/услуги/дополнительные-сервисы/дополнительный-багаж

 

we.png

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Предполага се, че BASIC е СУПЕР ЕКО, а ESSENTIALS е EКО. И какво? Нула пак? Очевидно табличката е за чекиран багаж, а тези до 8 кг за ръчния не ги броят за багаж и затова пишат 0. Това е доста объркващо.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Аз освен Buta Airways  , не съм срещал нито една авиокомпания,  която да не позволява безплатен ръчен багаж с размери поне 40х30х20 , 45х25х20 или нещо от сорта с минимум 7-8 кг. тегло.

Пегасус със сигурност имат приличен позволен безплатен ръчен багаж.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Заплаща се чекиран багаж. Ръчният е безплатен. Малко куфарче. Но при чекирания няма компромис в килограмите. На летището сме доплащали.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Buta Airways и аз помня, че имаше 0 кг ръчен и платих за някакъв малък чекиран, който на място ми позволиха да е като ръчен и да си го взема с мен. Странни правила. Или просто неправилен начин да си изразят правилата. За мен "без багаж" означава "без никакъв багаж". Ако има някакъв позволен багаж, си го казват ясно "в цената влиза малък ръчен багаж с размери...", ама с тия нули... 😄 

Връзка към коментар

@Hakkâri Spor нямаш грижи, щом си искал точно само ръчен да резервираш, в аппа им на направена резервация пише, че е включен 55/40/20 и от там нататък може да добавяш за чекиране (онзи втория екран). 

 

IMG_20230721_220330.jpg

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

до Техеран втората половина на Октомври - 148 евро с включен чекиран багаж. Жалко, но само това успях да вместя в графика си, а имаше и други много добри цени ама няма свободно време. Дано да пуснат нещо и за след Нова година.

Връзка към коментар
Дани Магелани
На 20.07.2023 г. в 13:53, dimitrov6 каза:

Взех си до Бахрейн и обратно от Истанбул за 150 лв. Този път платих с карта Уникредит и разликата с междубанковия курс беше само 1 лв по-скъпо. Онзи ден плащах пак в Пегасус с карта TBI и платих с 6 лв повече от междубанковия курс.

23.png

Провери ли как се взема виза и каква е цената и?

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 41 минути , Дани Магелани каза:

Провери ли как се взема виза и каква е цената и?

Да,цената е 5 динара-11,8 евро на летището.Но първо купих билетите без да проверя и после малко се стреснах да не би да е някаква скъпа визата.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 17 часа, Hakkâri Spor каза:

Buta Airways и аз помня, че имаше 0 кг ръчен и платих за някакъв малък чекиран, който на място ми позволиха да е като ръчен и да си го взема с мен. Странни правила. Или просто неправилен начин да си изразят правилата. За мен "без багаж" означава "без никакъв багаж". Ако има някакъв позволен багаж, си го казват ясно "в цената влиза малък ръчен багаж с размери...", ама с тия нули... 😄 

Преди 5 години на билета ми само с ръчен багаж пише 15 кг,може би сега това е нов вид тарифа Супереко.

Screenshot 2023-07-22 at 15-03-49 (0 непрочетени) - АБВ поща.png

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
На 20.07.2023 г. в 13:53, dimitrov6 каза:

Взех си до Бахрейн и обратно от Истанбул за 150 лв. Този път платих с карта Уникредит и разликата с междубанковия курс беше само 1 лв по-скъпо. Онзи ден плащах пак в Пегасус с карта TBI и платих с 6 лв повече от междубанковия курс.

23.png

 

Излиза, че мога да си направя Бахрейн сама, без да шаря на туроператор 4-цифрена сума за нЕма нищо..   :sun_bespectacled:

БлагоДаря! 🙏 🍀

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 21 минути , Anna Kalinovska каза:

 

Излиза, че мога да си направя Бахрейн сама, без да шаря на туроператор 4-цифрена сума за нЕма нищо..   :sun_bespectacled:

БлагоДаря! 🙏 🍀

Имам билети и за Кувейт,но  е малко сложно за жените.Ето какво прочетох в сайна на МВнР

 

От началото на м. юли 2023 г. кувейтските власти отказват издаването на електронни входни визи на чужди гражданки, пътуващи за Кувейт, с аргумент за непредставяне на удостоверение, от което да е видно, че не са бременни, независимо от тяхната възраст.

  • Шок 1
  • Смея се 3
Връзка към коментар
преди 13 минути , dimitrov6 каза:

Имам билети и за Кувейт,но  е малко сложно за жените.Ето какво прочетох в сайна на МВнР

 

От началото на м. юли 2023 г. кувейтските власти отказват издаването на електронни входни визи на чужди гражданки, пътуващи за Кувейт, с аргумент за непредставяне на удостоверение, от което да е видно, че не са бременни, независимо от тяхната възраст.

🤔 Не би следвало да е сериозен технически проблем за мен. Една ж.п. разходка до Своге за хартийката и съм готова..

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Аз откривам до Бахрейн само по 146 Евро. Като добавя билет до Истанбул, предвижване до Сабиха и загуба на поне 2 дни-нещо не съм във възторг. Но говоря от София как е.

  • Харесвам 1
  • Шок 1
Връзка към коментар
14 minutes ago, Роми said:

Аз откривам до Бахрейн само по 146 Евро. Като добавя билет до Истанбул, предвижване до Сабиха и загуба на поне 2 дни-нещо не съм във възторг. Но говоря от София как е.

Ама тези цени от Истанбул ли са ? 

От София с Wizz  сигурно ще излезе на същата цена ,без търкалянето по 9-10 часа в автобус на посока.

Връзка към коментар
преди 18 минути , Роми каза:

Аз откривам до Бахрейн само по 146 Евро. Като добавя билет до Истанбул, предвижване до Сабиха и загуба на поне 2 дни-нещо не съм във възторг. Но говоря от София как е.

 Придвижването до Сабиха (от автогарата в Байрампаша или жп гарата Халкалъ) не отнема повече време от придвижването до новото летище Истанбул.  Най-лесно, бързо и удобно беше от Ататюрк, ама... гечти 😄

Колкото пъти съм пътувал оттам... просто си добавям 1+1 нощи дундуркане по граници и неспане. Има си доза дискомфорт. Но на същото са подложени доста хора, които са далеч от София и пътуват от София. 

 

И да, София-Абу Даби-Бахрейн с Уизеър е далеч по-удобен вариант.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 13 минути , stanimir каза:

Ама тези цени от Истанбул ли са ? 

От София с Wizz  сигурно ще излезе на същата цена ,без търкалянето по 9-10 часа в автобус на посока.

Именно. Затова и те си купих. Вижса ми се неудобно.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 25 минути , Роми каза:

Аз откривам до Бахрейн само по 146 Евро. Като добавя билет до Истанбул, предвижване до Сабиха и загуба на поне 2 дни-нещо не съм във възторг. Но говоря от София как е.

Промоцията беше 20-21.7.На предната страница я има. На мен от Хасково до Истанбул е 340 км,а до София 230.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
На 22.07.2023 г. в 15:08, Anna Kalinovska каза:

 

Излиза, че мога да си направя Бахрейн сама, без да шаря на туроператор 4-цифрена сума за нЕма нищо..   :sun_bespectacled:

БлагоДаря! 🙏 🍀

 

На 22.07.2023 г. в 20:17, Роми каза:

Аз откривам до Бахрейн само по 146 Евро. Като добавя билет до Истанбул, предвижване до Сабиха и загуба на поне 2 дни-нещо не съм във възторг. Но говоря от София как е.

Понеже вече имам саудитска виза, Бахрейн съм го планирал с Уиз до Рияд, влак до Дамам и Юбер до Манама. Предполагам пътуването  ще е по-разнообразно, по-бързо и по-изгодно от  колкото София  (влак) - Истанбул  - Бейрут, което резервирах с Пегасус

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Промоцията се показва чак на страницата с плащане и трябва вие да си я изведете.

Special Offers
You can select an offer by clicking on “Use Offer" below.

 

Примерно, 63€ билет го намалява до 41€.

  • Харесвам 5
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

@ivan69 беше  ходил до Оман,където  не съм бил и ми се ще ,с такъв полет на Пегасус  от Истанбул. Но гледам  и друг вариант, с полет  от София  до Абу Даби с Уиз и оттам за 10 евро пак с тях до Оман.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.