Прескочи до съдържание

Pegasus - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

преди 33 минути , Hakkâri Spor каза:

Абе няма проблем, изобщо не го мисли по този начин. В Париж и Брюксел да не би да нямаше взривове? И в Истанбул? В Ирак и Иран не се притеснявай от това. По-скоро, че отиваш на не-туристическо място в арабска държава (като Шарм ел Шейх, Хургада, Дубай…) и ще си един от малкото бледолики на летището и извън него 😉 Дори в един Узбекистан (доста туристически) пред летищата и пред  всяка жп гара сме като ходещи банкомати за местните копърки, досаждат и вървят след тебе, сменят по 10 езика, като мислят, че не ги разбираш. Не отговаряй по никакъв начин, започнеш ли диалог, няма да те оставят на мира. Сложи си слушалки разни, прави се, че говориш по телефона. В Африка и в Азия кацне ли европеец… за местните си потенциален банкомат. Тарикати изкачат отвсякъде, да ти помогнат, да те упътят, после няма отърване. Следваш си пътя , не спираш пред такива и не ги чуваш. 
Свали си Maps.Me на телефона, за да имаш офлайн карта, ориентирай се по нея и не го мисли. Проблемът е нощния час на кацане и излитане…

Аз не се притеснявам от местните хора,а от охраната на летището,от полицаи и военни ,ако наруша някакви правила и закони.

Иначе за Хургада,пък и в Ирак и Иран,ако ме накарат да напусна нощем летището може да седна на някой бордюр на паркинга,където е осветено,а да не ходя извън оградата на летището,докато изгрее слънцето.Четох,че в Хургада тези проверяващи багажа ти дават уж да попълниш някакво листче,а в същото време ти открадват нещо.

  • Харесвам 1
  • Замислям се 1
Връзка към коментар

При следваща промоция на Пегасус ще взема и аз билет до Ербил. Красота си е. Не знам как работят алгоритмите, но пиша тук за Ербил и ФБ ми предлага това: 

 

 

884ADBFC-77F7-4076-A90B-0BC278791E24.png

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
  • 4 седмици по-късно ...
На 12.08.2023 г. в 16:58, Hakkâri Spor каза:

При следваща промоция на Пегасус ще взема и аз билет до Ербил. Красота си е. Не знам как работят алгоритмите, но пиша тук за Ербил и ФБ ми предлага това: 

 

 

884ADBFC-77F7-4076-A90B-0BC278791E24.png

Вчера минах над Ербил и го снимах.Има 3-4 околовръстни като пръстени .Преди 10 години видях този град на път за Дубай,но не знаех,че е Ербил.

аож.png

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Пуснаха нещо като промоция за полети до Балканския п-в от Турция. Има опции от София до Анталия под 80Е за 2024.03, което е относително добре като цена. Примерни дати:

image.png.8733f1d45b09e5e1410ac555527c60cb.png

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
На 5.09.2023 г. в 21:42, dimitrov6 каза:

Вчера минах над Ербил и го снимах.Има 3-4 околовръстни като пръстени .Преди 10 години видях този град на път за Дубай,но не знаех,че е Ербил.

аож.png

 То вече и Уизеър имат полети до Ербил.

Иначе полетите, свързани с България явно са само Анталия-София, нали вече спряха Истанбул SAW-Пловдив...

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Активно си е промото, но скоро ще им забие сайтът, както винаги.

Условия:

 

Sale Dates: 25-26 September 2023 (Tickets must be booked, and the transaction completed, within the period between 25 September 2023 at 01:00 Turkish local time and 26 September 2023 at 23:59 Turkish local time). 

Travel Dates: 1 November 2023 – 30 March 2024

 

Има София-Анталия за по 29€ на посока за зимния сезон, но се съмнявам, че ще останат. 

1169055176_Screenshot(4).png.37a4bb0eb12b25970b01c3b008c25b7a.png

 

 

Има и от Истанбул някои

1429207221_Screenshot(1).png.e25840c635167caf4e7fc2aa04ff20fb.png

 

335300680_Screenshot(2).png.5613a8aa77757911428c292b717da11d.png

 

Screenshot.png.245fc4d8076c776c9ab90bc83ab6a0de.png

 

Всички промоционални маршрути: https://www.flypgs.com/en/campaigns/international-flights-from-11-euro-taxes?v=83

  • Харесвам 9
  • Благодаря 2
Връзка към коментар

Досега имам 45 вътрешни полета с тях и бяха се натрупали точки от програмата за членство, с които можеш примерно да си поръчаш безплатно меню,но докато се наканя и спрях да пътувам,и изгоряха. Сега имам купени билети и като се натрупат ще гледам да ги използвам,но не знам с тези Bolbol точки стават ли за храна в самолета.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Тези bolbol точки могат да се подаряват, а не да горят за нещяло.

В този ред на мисли подарявам мъничко точки за редовно летящите. За нередовно летящите няма да стигнат за нищо и ще изгорят.

 

2011213072_Screenshot(5).png.e7b3d65de302e0bbd1c500b8b295232a.png

 

Само че за прехвърляне ми трябва лична информация

 

1828590646_Screenshot(6).png.0e91e01a2d2efe02cc594f5fff7bc1ce.png

 

Отиват за първия заявил на ЛС.

 

Храна не можеше да се купува с точки - само багаж, места и билети.

 

 

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 4 часа, dimitrov6 каза:

До Пакистан и обратно от Истанбул за 155 евро.

 

wer.png

Ако се намери добър билет до Истанбул за около 100 евро, 250-300 евро добра цена ли е за двупосочен билет до Пакистан от България?

  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 16 минути , Ou7law каза:

Ако се намери добър билет до Истанбул за около 100 евро, 250-300 евро добра цена ли е за двупосочен билет до Пакистан от България?

Не знам.Аз пътувам с автобус от Хасково за 35 евро двупосочно.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
4 hours ago, Ou7law said:

Ако се намери добър билет до Истанбул за около 100 евро, 250-300 евро добра цена ли е за двупосочен билет до Пакистан от България?

Без да съм ги следил до Пакистан 300 евро си е оферта. Само че да се има предвид, че в Истанбул 99% ще трябва да се прехвърляш от едното летище към другото.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 4 седмици по-късно ...
На 25.10.2023 г. в 15:02, Marisha каза:

We are offering you an exclusive 50% off so you can explore new destinations!

Use your exclusive 50% off, excluding taxes, to book your international flights and fly between 1 December 2023 - 30 March 2024!

The last day to redeem this offer is 1 November 2023!

Да допълня и аз ако може към твоята оферта 😊

Ех защо не живея по-близко до Турската граница 🙂 

Pegasus Airlines to launch Plovdiv - Istanbul flights in Jan - embassy

Travel dates:
Great availability from November 2023 to June 2024

Routes:
From: Zurich, Geneva, Basel, Lyon, Marseille, Munich, Berlin, Nuremberg, Stuttgart, Hamburg, Hannover, Budapest, Vienna, London, Athens, Milan BGY, Brussels CRL, Venice, Amsterdam, Prague, Copenhagen, Stockholm, Oslo, Bucharest … and many more!

To: Istanbul SAW

Baggage allowance:
One cabin bag

 
  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 3 минути , Иван Попов каза:

 

Ех защо не живея по-близко до Турската граница 🙂 

 

Внимавай какво си пожелаваш! :biggrin: Но за всеки случай се оглеждай тия дни в Истанбул за сгодна мома. :wink: :blum3: Че от българска територия до Сабиха бая път си има. 

  • Харесвам 1
  • Смея се 2
Връзка към коментар
преди 12 минути , Argentique каза:

Внимавай какво си пожелаваш! :biggrin: Но за всеки случай се оглеждай тия дни в Истанбул за сгодна мома. :wink: :blum3: Че от българска територия до Сабиха бая път си има. 

Иначе това е истина, да внимавам какво си пожелавам, че назад ми е врътката...... 😊

Ама ние ще минаваме през Гърция.... е не искам гъркиня сега, българка си искам, ако ми е писано де 😀

Ще се оглеждам, няма проблем 😉 Ако има нещо 😉 ще Ви информирам 😊

В ОАЕ не ме откраднаха, та сега в Турция ли 😇

  • Харесвам 1
  • Смея се 6
  • Замислям се 1
Връзка към коментар

International Flights From 11€ + Taxes!

International flights on sale now from just 11€ + taxes until 26 September, available to book on flypgs.com and the Pegasus Mobile app! This offer is limited to only 150.000 seats. Don’t miss the lowest fares before they’re gone to travel between 1 November 2023 – 30 March 2024! The offer is valid only on selected routes.

  • Харесвам 8
Връзка към коментар
преди 3 часа, Marisha каза:

International Flights From 11€ + Taxes!

International flights on sale now from just 11€ + taxes until 26 September, available to book on flypgs.com and the Pegasus Mobile app! This offer is limited to only 150.000 seats. Don’t miss the lowest fares before they’re gone to travel between 1 November 2023 – 30 March 2024! The offer is valid only on selected routes.

Взех си Истанбул-Бишкек Киргизстан 49 евро и Алмати Казахстан-Истанбул 54 евро.Между тях с автобус около 250 км.

1234.png

5678.png

  • Харесвам 19
  • Браво 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.