Прескочи до съдържание

Pegasus - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

преди 23 часа, valpet каза:

Мисля,че май месец ще имат опция за 40% процента дискаунт. 

Зависи, имаха през май, когато беше Рамазан Байрам миналата и по-миналата година. Сега Рамазан Байрам се пада идната седмица и промоцията се прави тъкмо преди него. Всяка година е с 12 дни по-рано.

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 3 часа, Hakkâri Spor каза:

Че вече остаряваме... 😄

Ти за Жорката не казвай такива думи! @Георги Матеев е  младеж!  :biggrin:

преди 3 часа, Hakkâri Spor каза:

Но вече няма такава опция

До ноември месец има много време. Всякакви опции могат да се появят вкл Истанбул- София с  Turkish на промоционална цена. Имат всяка есен  традиционни промоции. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Ливан, звучи ми доста интересно, но февруари и март няма как да стане, няма как да отсъствам от работа....

Трябва да е през някоя ваканция, може би април месец, да видя дали нещо ще сглобя.

Иначе вече всичко ми е пълно през тази година, ден по ден лятото го запълних с пътувания 😀

 

И нещо по темата

Ще пътуваме от Пловдив до Русия с Pegasus Airlines.

За повече инфо цък.

  • Харесвам 1
  • Браво 2
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 5 часа, Madonna каза:

Ще ходим ли в Ливан? Аз сама няма да тръгна...ако обаче се организираме, с радост. Да отварям ли отделна тема?

 

 

Извинявам се за поредния спам, ето темата за Ливан. Ако може да се прехвърлят и част от ливанските мнения там, ще е чудесно.

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
На 13.04.2023 г. в 23:21, Guinness каза:

Сайтът на Пегасус ми скъса нервите. Имам регистрация, но ми излиза грешна парола, а съм сигурен, че е правилна. Пробвах да ми я ресетнат, но излиза грешен мейл. Пробвах нова регистрация, но не ми дава опция, защото номерът е използван вече. Пробвах да направя регистрация с нов номер и ми дава някаква грешка. Използвах два браузъра и мобилно приложения и пак нищо. Ядосах се и им писах. Някакъв тикет пуснах, но кой знае кога ще го видят. 

В този ред на мисли до кога е тази промоция?

И аз имах досега 3 стари регистрации и не можах да вляза. Опитах нова с телефона  на баща ми и нов мейл и стана. До днес вечерта е промоцията.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

30% намаление за полети до средиземно и егейско море в Турция за периода от 18.09.2023 до 24.10.2023. Промоцията важи за резервации направени в периода от 27.04.2023 до 04.05.2023.

 

image.png.b34326af5831e8fda912fb6706774976.png

  • Харесвам 9
Връзка към коментар
  • 4 седмици по-късно ...
  • 2 седмици по-късно ...
  • 4 седмици по-късно ...

Да, Пегасус имат промоция за бол бол членове по случай Курбан Байрам, или както го пише в англоезичните съобщения Eid al Adha 😉

Може би пак се виждат по-високите цени до момента, в който не си завършиш резервацията и точно при стъпката преди плащане не кликнеш на добяването на промоционалния % отстъпка и чак тогава смъква цената. Това редовно го правят. 

 

 

Screenshot 2023-06-29 at 14.14.30.png

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Да попитам някой взе ли нещо от Пегасуската промоция?

След доста ядове и разкриване на всякакви дребни трикове, за да ти дръпнат някой лев в повече, в 23:50 на връх първи юли, успях да бодна два билета за Бейрут🇱🇧 в края на ноември:boast:.

  • Харесвам 6
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 13 минути , Radnev каза:

Да попитам някой взе ли нещо от Пегасуската промоция?

След доста ядове и разкриване на всякакви дребни трикове, за да ти дръпнат някой лев в повече, в 23:50 на връх първи юли, успях да бодна два билета за Бейрут🇱🇧 в края на ноември:boast:.

Аз нещо се заблях и забравих да разглеждам офертите, но чакам с нетърпение да разправяш, още повече, че доста ми се ходи натам. 😍Аз харесвам умерения хаос и леката цигания си ме влече. :biggrin:
Обикновено при райън и уиз триковете за доплащане са повече, но явно си им свикнал. При Пегасъс не съм забелязала чак толкова номера. Освен това имат повече багаж с базовата тарифа и досега винаги са ни слагали на съседни седалки безплатно при чекиране.

А плащането досега е било най-изгодно в TL за вътрешни полети, в € за международни.

  • Харесвам 6
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 15 минути , The Doctor каза:

image.png.68233b70953534cc3bf64f026053fc6d.png

Тези exclusive намаления според мен са само за получателите на мейла.

Днес имам следния мейл.

 

597971639_Screenshot(329).png.d74bdbfc2e416c764d063d5f0e8ca81c.png

Симулирах покупка и на последна стъпка при плащане трябва да цъкна, че използвам офертата, и ми намалява с 30% цената. А на @The Doctor на екранната снимка не му пише градовете, че да се пробвам да симулирам покупка за промо, което не е за мен. :)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 1 час, Argentique каза:

Тези exclusive намаления според мен са само за получателите на мейла.

Днес имам следния мейл.

 

597971639_Screenshot(329).png.d74bdbfc2e416c764d063d5f0e8ca81c.png

Симулирах покупка и на последна стъпка при плащане трябва да цъкна, че използвам офертата, и ми намалява с 30% цената. А на @The Doctor на екранната снимка не му пише градовете, че да се пробвам да симулирам покупка за промо, което не е за мен. 🙂

То хубаво персоналната отстъпка, но от месеци не мога да вляза в профила си. Сменям парола, правя всичко както искат и при всяко следващо вписване ми дава:

image.png.87260011696dac026ae55f37d2bfbcdf.png

За пръв път от XX години и регистрации на ХХ сайта /без да включвам южноамериканските версии на jetcost с по няколко профила/ за купуване на билети съм на път да се предам! 😞

Писах им, няма отговор. Някакви идеи?!

  • Шок 1
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 4 минути , Argentique каза:

Нова регистрация, ако нямаш събрани точки или резервации...?

Опитах със същия мейл и телефон. Излиза съобщение, че има регистриран член с тези данни.

Да - мога да сменя мейла, но за телефона при първата съм дал личния , който не сменям от години.

  • Замислям се 1
Връзка към коментар

Преди година или две не ми приемаше старата парола (беше някаква лесна и кратка), с триста зора смених в приложението. Десктоп версията им дава бъгове, особено сериозни при промоции, а като ме отпише, винаги ми слага турски код за телефона пред моя.
 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
На 13.07.2023 г. в 13:27, Marisha каза:

We are offering you an exclusive 50% off so you can explore new destinations!

Use your exclusive 50% off, excluding taxes, to book your international flights and fly between 26 September - 15 December 2023!

The last day to redeem this offer is 19 July 2023!
 

Взех си от Истанбул до Кувейт и обратно за 150 лева.

12.jpg

13.jpg

  • Харесвам 7
Връзка към коментар
преди 56 минути , dimitrov6 каза:

Взех си от Истанбул до Кувейт и обратно за 150 лева.

12.jpg

13.jpg

Аз ли нещо не довиждам или си взел билет на 29-ти в 0:25 за отиване и на 30-ти в 2:10 за връщане?

  • Харесвам 2
  • Замислям се 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.