Прескочи до съдържание

Qatar Airways - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

В коя версия на gotogate има намаления с Маестро?  Аз не намирам нищо..

liligo.fr -> gotogate.fr даде ми много, към 80 евро на човек някъде

обаче това не беше за билети на Qatar, а на AirFrance

Редактирано от Oshko
  • Харесвам 2
Връзка към коментар
Михаела Икономо

Трябва да влезеш в профила си в сайта на катарците и от там да си избереш местата. Но по-добре ги избери скоро, че бързо се заемат по-хубавите места

 

Само пътниците с профил ли избират места? Че аз купих билети София-Банкок-София без профил.

Връзка към коментар
ЛетящияБалканец

Само пътниците с профил ли избират места? Че аз купих билети София-Банкок-София без профил.

В мейла, който пращат след покупката има един линк - Manage booking. От него могат да се избират места, меню, както и да се правят други промени по резервацията. Директно от началната страница на Qatar Airways също се стига до Manage booking като се въведе booking reference и фамилията на пътуващия.

 

Не е необходимо да има регистриран профил.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Михаела Икономо

В мейла, който пращат след покупката има един линк - Manage booking. От него могат да се избират места, меню, както и да се правят други промени по резервацията. Директно от началната страница на Qatar Airways също се стига до Manage booking като се въведе booking reference и фамилията на пътуващия.

 

Не е необходимо да има регистриран профил.

 

Много благодаря. Аз и за менюто бях съжалила, че не си избрах нещо спешъл  :)

Редактирано от Михаела Икономо
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 3 седмици по-късно ...

Промо за св. Валентин с до 50% остъпка на втори пътник:

 

http://www.qatarairways.com/bg/en/offers/global-promotion.page

 

Остъпката как се прилага, както бгер ли по телефон или офис?

Връзка към коментар

Остъпката как се прилага, както бгер ли по телефон или офис?

 

Директно през сайта им излизат отстъпките. Бонус двойни мили в тяхната програма. Проверих SOF-SIN в бизнес и излизат коректно цените, не съм проверявал всичко. 

 

В офис слагат такса издаване.

 

liligo.fr SOF-NRT 746eur за двама 04-15.04

liligo.fr SOF-BKK 783eur за двама 04-15.04

 

Mastercard debit

Редактирано от xisba
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Не виждам нещо изумително изгодно от тази промоция. От известно време обмислям пътуване до Хонг Конг и сега намирам билети за 730-750лв. на човек. Това добре ли е според вас? Имам спомен, че преди нова година бяха около 820-840лв. без промоция.

Идеяата е да се комбинира и с Филипините, така че ако знаете друго изгодно предложение до тези дестинации, ще се радвам да споделите :)

 

п.п. През liligo.fr, който ме насочва към bravofly, цената пада до 655лв с mastercard (667 евро общо), но сайтът е изцяло на френски. Като вляза директно в bravofly, не намирам такава цена. Някакви съвети?

 

Поздрави.

Редактирано от thumper
Връзка към коментар

Последните няколко мнения, обсъждащи до колко е рисковано да се ползват bravofly, rumbo, lastminute и подобните на непознат език бяха преместени тук: http://magelanci.com/topic/4771-резервация-в-rumbo-въпроси-и-отговори/?p=134351

Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Има много добра постоянна далавера да си вземете "безплатен" полет с катарците срещу малко qmiles между Банкок и Ханой и Хо Ши Мин - Пном Пен. До Банкок и Хо Ши Мин летят огромни самолети, които се разтоварват  и след това продължават с шепа хора към Ханой/Пном Пен. Съответно промо места с qmiles има десетки ежедневно. В момента такъв полет струва $20-25 + 7000 qmiles.

  • Харесвам 10
Връзка към коментар

Получих на имейла код за намаление: SPRING2016

 

Намалението трябва да е следното:

 

Economy Promo

Business Promo

Travel up to 31 March -10% off*

Travel after 1 April -  5% off**

 

 Economy Saver

Business Saver

Travel up to 31 March -15% off*

Travel after 1 April -10% off**

** Travelers to Australia receive an additional +5% discount for travel after 1 April.

 

Отстъпката е от тарифата без такси, така че реално трябва да е по-ниско от цитираните проценти. Трябва да работи на техния сайт: http://www.qatarairways.com/bg/en/homepage.page

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

При мен не работи. :( Обикновено ако не става, пише, че е грешен или е за друг град. Този го приема, но цената остава същата, която е и без да се въведе код. 

 

От някои други места, като Лондон, става, сваля с малко цената, но от София не ще. :(

Редактирано от T.E.Lawrence
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Бай дъ уей, за хора, които искат да летят на изток, но могат само за празниците Коледа - Нова година, офертата на катарците в момента важи и за тези дати, въпреки че не е обявена. Офертите в момента са далече от топ за извънпразнични дати, но за Коледните празници, за когато по принцип не важат промоциите, са много добри цени, ако можеш да планираш отсега. 

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
  • 3 седмици по-късно ...
Георги Матеев

Има нова промоция на всичките австралийски дестинации.

 

С малко ровене и минаване през любимите търсачки София-Сидни-София пада на 680 евро, което е доста изгодно за удобен полет само с едно прекачване и без допълнителни нощувки по път.

  • Харесвам 14
Връзка към коментар

 

С малко ровене и минаване през любимите търсачки София-Сидни-София пада на 680 евро, което е доста изгодно за удобен полет само с едно прекачване и без допълнителни нощувки по път.

По Коледа/НГ как е положението? :)

Връзка към коментар

Ами примерно 23 Декември - 4 Януари е 940 евро. Можеше и по-зле да е :)

 

Съвсем определено можеше - тогава диапазоните са страшни (гледала съм ги). Иначе новите опции на катарците са очарователи :) 

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.